Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kAsiq

Panel prysznicowy z hydromasażem

Polecane posty

Gość Squidy
Zgadzam się z tobą mroczektoja, poza tym maja tez reputacje do podtrzymania jako rzetelny sklep. Wiec na żadne wpadki nie mogą sobie pozwolić i narazie idzie im to bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Echizen
Szukam właśnie panelu prysznicowego z hydromasażem do jakichś 1200 zł jakby ktoś mógł coś polecić, byłbym bardzo wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ImissssU
Niestety ale te panele z masażem nie są najtańsze... nie chodzi o to, że w tym sklepi akurat tylko generalnie wszędzie... wiem bo ostatnio z koleżanką kupowałam do niej do domu i zamówiła ten http://www.lazienkaplus.pl/panel-prysznicowomasazowy-z-termostatem-aquatec-allplace-a4,produkt,26869.html osobiście nie kapałam się pod tym prysznicem ale widząc codziennie rano moją uśmiechniętą koleżankę w pracy to myśle, że nieźle się spisuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerwazy22
Przyjrzyj oferte twgo sklepu lazienkaplus.pl skoro kolega go poleca. ZOrientujesz sie w cenach i w asortymencie jaki maja. Jesli masz cos konkretnego na mysli to pewnie cos dla siebie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslowers
W przyszłym tygodniu wybieram się na zakup takowego urządzenia:) Ale znalazłam dla siebie opcję w zestawie - kabina prysznicowa z panelem i brodzikiem. Co prawda panel jest zupełnie podstawowy, ale kieruję się tutaj przede wszystkim ceną... Z tego , co mi wiadomo to te lepsze panele kosztują od ok 1000zł , więc radzę szukać w tej kwocie. Poszperaj w wyszukiwarkach,bo na allegro te rzeczy wcale nie są tańsze ostatnio, najbardziej opłacają się e-sklepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ordeonos
Kupujesz rzeczy w stacjonarnych sklepach? Ja już dawno nic nie kopiłem większego w naziemnym. Szkoda przepłacać. Lepiej kupić w internetowym i zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na kino:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pendrak
Trzeba pamiętać o jeszcze jednej kwestii, na którą musimy zwrócić uwagę przy zakupie np. prysznica z panelem do hydromasażu że na takiej rzeczy nie można oszczędzać, obecnie na rynku jest bardzo wiele chińszczyzny marnej jakości, która niestety nie wytrzyma zbyt długo i może przysporzyć więcej problemów niż radości... Dlatego liczy się od jakiego sprzedawcy kupimy i jaki sprzęt kupimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rededor
Ja tam jak kupuje to przeważnie przez internet. Jak mam oszczędzać to wolę w ten sposób niż kupować wspomniana chińszczyznę. Ze sklepów internetowych mogę polecić Łazienkaplus.pl. Mają całkiem sporo tego towaru, więc można zawsze coś znaleźć. Ja panel już mam teraz planuję kupić wannę, ale nie mogę się zdecydować jaką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamięć dla prezydenta
i wszystkich ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terazmy
Usiądź wygodnie w domu i przejrzyj ofertę sklepu, patrzyłem jest tam naprawdę wiele pozycji i na pewno coś wybierzesz, pamiętaj tylko żebyś patrzył na jakość to nie są elementy, które wymieniamy co rok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajdyk
W razie problemow z wyborem, zawsze mozna wyslac maila do sprzedawcy lub zadzwonic. W lazienkaplus.pl maja calkiem przyjazna i fachowa kadre pracownicza wiec powinni pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamborgininnn
No właśnie w sklepach internetowych dobre jest to, że możesz sobie spokojnie wszystko obejrzeć, w dowolnej chwili zamówić i jeszcze do domu Ci dostarczą :) ...nie wspominając o tym, że ceny maja dużo niższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loverek
A jak z przewozem rzeczy typu lustro czy coś równie delikatnego? Wszystko przychodzi bez szwanku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rededor
No raczej nie może być z tym żadnego problemu skoro maja to w swojej ofercie i nie zdjęli tego. Z tego co piszą na stronie to mają własny transport,więc to jest większe bezpieczeństwo niż kurier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terazmy
Lustra pakowane są w oryginalne pudełka i takowe powinno zapewnić wystarczającą ochronę... Nie ma się czego obawiać :)oczywiście najlepiej paczkę sprawdzić od razu przy kurierze, jak coś będzie uszkodzone to w razie czego możesz zawsze spisać protokół szkody. Sklep na ewentualne uszkodzenia w transporcie nie ma wpływu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistyfy
Zgodzę się w pełni, że jeśli chodzi o taki sprzęt łazienkowy to trzeba zwrócić uwagę na producenta, gwarancję , wykonanie. Taki panel nie jest wymieniany co roku, ani nawet co 3, więc lepiej zakupić coś porządnego i dobrej firmy, niż jakieś badziewko. Ja miałam nauczkę przy zakupie parawany nawannowego i więcej nie dam się nabrać:) Dlatego też polecam szukać w lepszych sklepach internetowych , jak roca.pl, cersanit.com.pl , lazienkaplus.pl czy mojapieknalazienka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AFterP
Albo obejrzeć coś najpierw w hipermarkecie jak leroy i później kupić sobie przez internet w jakimś tanim sklepie. dzięki temu nie tylko zaoszczędzisz ale tez będziesz mogl obejrzeć wszystko na miejscu, a dostawa to nie problem. Ze sklepów które podano wyżej to polecam Lazienkaplus.pl bo sam kupowałem u nich prysznic i dotarł w stanie idealnym i był 350 zł taniej niż w sklepie normalnym, nawet po doliczeniu przesyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulubionadziewczyna
Jedną z głównych zalet sklepów internetowych oprócz tego, że są tańsze jest to, że nie musisz całego dnia spędzać w sklepach tylko siadasz przed kompem :) ale popieram mojego przedmówcę zarówno w kwesti pomysłu wybrania rzeczy w sklepie stacjonarnym i zakupu potem w internetowym jak i w kwesti polecania sklepu Łazienkaplus.pl, też tam kiedyś robiłam zakupy jeszcze jak mieszkałam w Poznaniu i rzeczywiście nie było problemu z transportem bo mieli swój i nie było możliwości, żeby coś się z towarem stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokos
To prawda. W sklepach internetowych ja Łazienkaplus.pl można znaleźć te same produkty co w sklepach stacjonarnych nawet o 30% tańsze. To się po prostu opłaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistyfy
No właśnie! Ja byłam zaskoczona, że potrafią być różnice kilkuset zł za ten sam produkt w sklepie stacjonarnym i internetowym. Teraz z reguły, zanim coś kupię, najpierw przeglądam porównywarki cenowe i wybieram najbardziej korzystne miejsce do zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warynski
No dlatego kto szuka nie przeplaca:p Koszty zwizane z utrzymaniem stacjonarnego sklepu sa bardzo wysokie, a i nie mozna miec tak duzego asortymentu jak w internetowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renzo
Wracając do tematu łazienek:) Czy ktoś ma jakąś stylową umywalkę, albo widział jakaś i chce się podzielić?:) Nie wiem czemu ale to moja ulubiona cześć łazienki i chce właśnie sobie kupić coś fajnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistyfy
Tez uwielbiam umywalki:) Uważam , że to serce łazienki, zwłaszcza przy dobrym wyeksponowaniu. Mi się podoba wiele typó, misy, podblatowe, kwadratowe.. Bardzo dużo róznych pomysłów jest na stronie leroy merlin. A same rzeczy możesz sobie wyszukać już w necie, w różnych sklepach:) Mi się podobają rzeczy Art Ceram i Villeroy&Boch, a także Roca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giant
Ja mam bardzo podobną umywalkę kupioną też w tym sklepie i naprawdę nie żałuje tego wyboru, bo jak poszedłem do "Lerła" to była 60 złotych droższa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandżella
Fajne rzeczy mają w tym sklepie, zawsze wydawało mi się, że raczej jest drogi, ale jak się porówna z innymi, to rzeczywiście te same produkty są tańsze. Bo prawda tez, że tych lepszych marek sa po prostu w wyższych cenach. Mnie urzekła ta: http://www.lazienkaplus.pl/umywalka-art-ceram-la-fontana-lf16,produkt,50746.html Tylko musiałby mi ktoś podpowiedzieć do jakiego stylu łazienki pasuje, jakie dodatki dobrać. Nie mam chyba takiego zmysłu dekoratorskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakobs
A jak z dostawą w tym sklepie? Mają własny transport czy wysyłają wszystko kurierami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakobs
Z tego co wiem i co jest pokazane na stronie internetowej to mają własna dostawę. Zawsze to solidniej, bo wiadomo, ze będą dbali o niego bardziej niż kurierzy zewnętrzni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olebongo
Mniejsze rzeczy wysyłają kurierem ale to przecież nie problem, paczka jest zawsze ubezpieczona a dla bezpieczeństwa najlepiej od razu przy kurierze sprawdzić zawartość w razie uszkodzeń spisać protokół szkody:) ale nie trzeba pisać czarnych scenariuszy ja wiele razy kupowałem coś przez internet i nigdy nie było problemów z dostawą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleandra87
Natrafiłam na ten sklep (Lazienkaplus.pl) z polecenia znajomej. Nie dość, że znalazłam to czego szukałam to i ceny były dużo niższe nawet w tych dużych supermarketach budowlanych. Dużym plusem jest fakt, że mają własny transport z którego można skorzystać w szczególności jak się zamawia coś większego, naprawdę bardzo wygodne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×