Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

taratata

mam faceta siedze w domu w walentyki

Polecane posty

dzis walentynki a on nic nie zaproponował i siedze w domu..znamy sie ponad miesiac i spotykamy bardzo czesto, wczoraj tez sie widzielismy było miło.. a kurwa dzisiaj myslałam ze sie spotkamy wiadomo moze..nie jestesmy zakochani..ale kurde troche lipa miec faceta i siedziec przed kompem 14 lutego był dzis w pracy do 14 .. ja tez niedawno wrociłam ..ale liczyłam na jakis odzew czy sama mam cos zaproponowac luzno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jakbys go nie miała. Ja też nie mam faceta i jestem sama . Od 4 lat kocha się we mnie pewien facet ale on mnie wgl nie pociąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jakbys go nie miała. Ja też nie mam faceta i jestem sama . Od 4 lat kocha się we mnie pewien facet ale on mnie wgl nie pociąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'miec faceta i siedziec przed kompem 14 lutego' masz za dlugi lancuch z kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna w ten dzien .
hmm.. ja jestem sama w ten dzien, bo mieszkamy daleko. Chyba tak naprawde nie jestescie razem,skoro On nie uszanowal Twoich uczuc w ten dzien.. mogl faktycznie cos zaproponowac. chociaz romantyczny spacer. a moze jeszcze zrobi Ci niespodzianke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
' a moze jeszcze zrobi Ci niespodzianke?' na przyklad dluzszy lancuch? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D harleyowiec to byl podszyw. a ja czasem bywam zlosliwa. niniejszym przepraszam wszytkie panie, przyznaje to bylo niegrzeczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak napsiał co dzis robie i moze porobimy cos razem;) i za niedługo sie widzimy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×