Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia z Krakowa

Makijaż i fryzura ślubna - Kraków - proszę o radę!

Polecane posty

Gość zadowolonaklientka2
Farbowałam włosy u Pani Ani w salonie Vici. Rewelacja :) Pani Ania zrobiła dokładnie takie ombre, jak sobie upatrzyłam. Polecam ją z czystym sumieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martha88
Fryzura na pewno w salonie Vici. Pracuje tam Pani Ania, fryzjerka z ogromnym doświadczeniem, od której zawsze wychodzę zadowolona. Pięknie farbuje i czesze. Polecam Ci serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szczerzę mogę polecić salon Pure Diamond na Krowodrzy. Panie mają duże wyczucie stylu i w ich makijażu i fryzurze zawsze czuję się naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Black Pearl, robilam tam makijaz okazyjny i wyszedl super. Fryzury co prawda nie robilam, ale strzyge sie u nich dosyc czesto i wiem, ze maja dobre fryzjerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Black Pearl robią bardzo dobry makijaż, fryzury też, potwierdzam, sprawdzilam osobiście i polecam. Teraz otworzyli drugi salon przy Krolowej Jadwigi,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welka3
Na fryzury weselne chodzę do Kaczmarzyka. Upięcia zawsze ciekawie wyglądają- mają fajne pomysły na fryzury. Zerknij sobie: http://skaczmarzyk.pl/ Tobie też coś ciekawego wymyślą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też polecam Pure Diamond. Pani fryzjerka na mój ślub zaproponowała mi fajnego, stylowego koka na bok, a wizażystka makijaż w odcieniu różu. Całość wyglądała super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też polecam salon Pure Diamond z Krowodrzy. Stylizacja przetrwała idealnie do końca imprezy i super prezentowała się na zdjęciach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NatkaKROW
W Black Pearl przy Szlaku robiłam fryzurę na studniówkę, swietnie upięli mi włosy, bardzo ładnie i naturalnie, mysle ze fryzure slubna tez zrobiliby swietna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez robilam fryzure na studniówke w black pearl (ul szlak), salon godny polecenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZka871
Z Waszego polecenia dziewczyny trafilam do Black Pearl, robilam fryzure na wesele przyjaciółki. Dzieki wielkie, bo bylam mega zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra1968
Jeśli chodzi o fryzurę to polecam Tobie panią Ewelinę Miś z Vici Clinic na św. Sebastiana. Sama chodzę do niej od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy. Pani Ewelina zna się na rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie Sylwia Hubicka Make up Artist. Cudowna dziewczyna, która czesze, maluje i dojeżdża do klienta :) Wszystko kompleksowo i profesjonalnie! Polecam! kontakt pewnie gdzieś na stronie www.sylwiamakeup.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetne, sparwdzone miejsce, z bardzo dobrym stabndardem - http://revision.com.pl/ Powiedzmy, że właśnie dzięki nim udało się wszystko odmienić, tzn. wprowadzić totalnie inny plan ;-) Bo początkowo miałam wyglądać zupełnie inaczej. Powinno być super ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia32
Sylwia Hubicka, makijażystka i stylistka fryzur, dojeżdza do klienta co jest bardzo komfortowe. Czesałam się i malowałam u niej na swój ślub i na wesele kolezanki i za kazdym razem gdy bedzie okazja bede do niejwracać! tylko cięzko u niej z terminami.. Polecam zdecydowanie ! :) Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrycja
Zdezydowanie salon Black Pearl przy ulicy Szlak, polecam fryzure i makijaż slubny. Slicznie, naturalnie i mega profesjonalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaKl
O tak, fryzure slubna tez polece tylko w salonie Black Pearl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Któraś dziewczyna pisała tu o Pure Diamond. Czesałam się tu dwa miesiące temu na wesele. Fryzura wyszła lekko, nowocześnie, naturalnie, a jednocześnie nie rozwaliła ani trochę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak poprzedniczki polecam - Sylwia Hubicka poczytałm dużo dobrych opinii na jej temat i postanowiłam sprawdzić czy rzeczywiście tak jest jak piszą dziewczyny. I na prawdę mają rację! Jest Świetna ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od siebie polecam bardzo i z całego serca fryzura Aldona Chmal fryzjer na Fb . Zrobiła mi piękne ślubne upięcie z klasa i ze smakiem . Makijaż polecam Make up Artist Kraków Paulina (ma Fb) makijaż dopasowany do mojej urody i mojego stylu . Wytrwał cała noc i jeszcze poprawiny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za Waszym poleceniem umówiłam się do Pure Diamond i jestem mega zadowolona. Stylizacja wytrzymała całą noc weselnych szaleństw i czułam się w niej pięknie, a zarazem komfortowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mogę polecić panią Martę z Pure Diamond. Pracuje na świetnych kosmetykach, przez co makijaż wygląda mega profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam http://atelierbernady.pl/. Pracuje tam fantastyczna pani Basia, która potrafi zrobić cuda z włosami. Czarodziejka :) Polecam, zawsze jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dołączam do grona zadowolonych panien młodych z Pure Diamond :D Po moim weselu umówiły się tam 2 moje koleżanki ;) Fryzury i makijaże możecie zobaczyć sobie tutaj: https://www.facebook.com/PureDiamond.Krakow/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie pozytywne opinie o Atelier Bernady są jak najbardziej prawdziwe i nie przesadzone. Po każdej wizycie czuję się jak nowo narodzona. Tylko im ufam. Pani Basia przepięknie czesze i robi piękną koloryzację, więc jeśli jeśli zależy ci na pięknych włosach, to tylko do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po prostu polecę sprawdzoną i profesjonalną makijażystkę, Sylwię Hubicką. Wspaniała osoba z profesjonalnym podejściem do całego wizerunku ślubnego. Makijaż i fryzura zachwyciły wszystkich a ja czułam się wyjątkowo i przede wszystkim nie byłam przemalowana nie miałam też tony lakieru. Wszystko było naturalnie i przepięknie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×