Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bubububu

????????kiedy gluten dla niemowlaczka??????

Polecane posty

Gość bubububu

witam, moj synek za tydz skonczy 6 m-cy, kolezanka stwierdzila, ze musze mu zaczac podawac gluten zanim skonczy pol roku, bo jak podam pozniej to wieksze szanse, ze bedzie uczulony ja chcialam jeszcze poczekac, co sadzicie???kiedy dalyscie albo planujecie podac gluten waszym dzieciom????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama malego mikusia
ja wprowadziłam gluten po ukończeniu 5 miesiecy, tylko ze ja karmiłam piersia, a to sie chyba inaczej wprowadza dziecia sztucznie karmionym, no nie wiem dokładnie ale tak mi kazała wprowadzić pediatra, płaska łyzeczka kaszy manny do zupy(daje na oko troszke)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubububu
ja nie karmie piersia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubububu
inne opinie???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczęłam wprowadzać gluten po ukończeniu 4 m-ca,karmiłam butelką, teraz mój synek za tydzień skończy 8 m-cy i właściwie gluten jest na porządku dziennym.. Je większość warzyw, chlebek razowy,biały, bułeczki i kasze.Najlepiej poradź się lekarza, choć ja raczej nie trzymam się schematów żywienia, mój synek urodził się dosyć duży i wcześniej potrzebował treściwszego jedzenia. Zupki wprowadzałam po ukończeniu 3 m-ca za radą lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie wydaje, ze tez podawalam zupke z grysikiem po 5 m.z. A jedzenie inne niz melczko zaczelam dawac po 4 m.z.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaakaakaka
.........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×