Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jajajo

Jaki kolor ścian i mebli do lnianej kanapy?

Polecane posty

Gość jajajo

Podoba mi sie kanapa z takim jakby lnianym obiciem, takim surowym. Klopot w tym, ze nie za bardzo mam pomysl na dobranie mebli i koloru scian do tego. Pomożecie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seledynek może
? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do neutralnego naturalnego lnu pasuje każdy kolor, więc dobierz go wg pozostałych kryteriów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajo
podoba mi sie propozycja z lawendowym. Tylko boje sie, ciezko bedzie potem ten kolor przeobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja pierdziu
najpierw kanapa , a później kolor ścian i meble.Kolejność......od dupy strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inspiratorka
Jeśli podoba Ci się taki surowy styl to zobacz sobie to mieszkanie: http://bit.ly/7YCI26 - jest tam i lniana kanapa i świetny, jak na mój gust wystrój. Taka ceglana ściana - będzie doskonale pasowało i tworzyło fajną całość. Co Ty na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcziii
Kolor musi przede wszystkim współgrać z elementami wyposażenia pomieszczenia bo inaczej stworzy się jeden wielki chaos. Dlatego na początek skup się na meblach. Jeśli chodzi o farby to takie dosyć niebanalne rozwiązania wprowadził magnat, tu masz stronkę http://www.magnatfarby.pl/ może coś z tego wybierzesz. Tak czy inaczej powodzenia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia

jeśli chodzi o ściany, to teraz panuje trend na surowe cegły klinkierowe. Bardzo fajne kolory w swojej ofercie ma King Klinker, z pewnością dopasujesz sobie do każdego typu aranżacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×