Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a ja wam pokażę

skakanka

Polecane posty

od dzis skacze na skakance dzis skakalam 15 min codziennie bede zwiekszala czas o 5 min :) skacze badz zacznie skakac ktos ze mna? chce schudnac 7 kg :) mam nadzieje ze taki ruch mi pomoze pozatym mniej jem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałam, że skakanka działa :P tylko że spada całe ciało lącznie z piersiami a tego własnie ja chcę uniknąc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby tak ale jak sie chudnie to zawsze leci ze wszystkiego bardzo zadko z tego co chcemy ;] najwazniejsze aby bylo widac oby lepiej sie zcuc oby wbic sie w mniejsze ubrania aby nie wstydzic sie za siebie na wiosne ;) teraz skacze po 20 min jutro bede skakala 25 min :) zakwasy mam pzreogromne ale nie poddaje sie :) nikt wiecej nie skacze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze skutecznie, wlasciwie skakalam jako male dziecko i dopiero teraz no ale wiadomo na efekty trzeba poczekac i tez mam nadzieje ze skutecznie odchudza pzryda mi sie :) wkoncu wiosna niebawem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja am pokaze, pozwol,ze doradze Ci trening interwalowy. W 20 minut spalisz tyle samo kalorii co w 40 minut normalnego skakania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzmy,ze przez 2 minuty skaczesz w normalnym tepie a nastepne dwie minuty na pelnej mocy, tak szybko jak tylko mozesz. Tylko tego treningu nie mozna wykonywac dluzej niz przez 25 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajhaffka
ja skacze 400 podskokow dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukaj tu sobie
o tym treningu albo 3 minutowe odchudzanie. interwały co 30 sekund a nie co 2 inuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytam z checia ale juz nie dzis bo nie dam rady bo sie spiesze wyjezdzam na weekend ja skacze 1200 podskokow ale oczywiscie chce wiecej :P tylko z czasem :) 400 to jak dla mnie bardzo malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po skakance :D coraz bardziej mi sie te skakanie podoba tylko szkoda ze nikt nie chce skakac tak jak ja moglibysmy wymieniac sie doswiadczeniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta179
tylko lydki bedziesz miala zaj*** duze moze spadnie Ci 3-4 ale lydki zostaja OBRZYDLE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz zrzucić 7kg tylko skacząc na skakance? No to życzę ci mega powodzenia, bo szczerze w to powątpiewam, ale masz moje błogosławieństwo :> A nuż ci się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_________
Ja postanowiłam skakać ale po 5minutach padłam. Kolejnego dnia zakwasy i trzymają do tej pory, a skakałam 2dni temu. Jak sobie z tymi zakwasami poradziłaś? Zrobiłam krótką rozgrzewkę ale to nie pomogło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_________
Napisz jeszcze czy widać już że chudniesz? Muszę zrzucić 7kg do połowy kwietnia, koniecznie! i potrzebuję motywacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia ze Wspólnej to chyba logiczne ze nie sama skakanka i juz nie musisz kozaczyc z ta swoja ironia to ze tobie sie cos nie udaje to moze daruj sobie takie glupie wypowiedzi. Nie dopytasz sie tylko krytykujesz. Pozatym jakbys potrafila czytac ze zrozumieniem to bys zrozumiala o co chodzi !!!!!! Bo na poczatku napisalam !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_________ efekty sa bardzo polecam skakanke ja skacze 20-30 min dziennie i raz w tyg chodze na silownie na 1,5h :) musisz stopniowo cwiczyc po pare min bo inaczej tak jak piszesz zakwasy murowane :) jak masz zakwasy to odpusc sobie skakanke na pare dni i wtedy znow skacz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mMmmmmmmmmm
zakwasy w jednej łydce ciągle trzymają ale zrobiłam 100podskoków z rana. Kolejne 100 zrobię wieczorem. A jutro zwiększę do 130. Inaczej pewnie znowu się pojawią. Oczywiście wcześniej z 15minut rozgrzewki :) a ja wam pokażę, raaany..20minut? pół godziny? Ja ledwie 3minuty wytrzymuję. A skaczesz lewa, prawa czy obie nogi razem? bo ja co 10podskoków zmieniam, nie wiem który sposób jest lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mMmmmmmmmmm
trochę się później gimnastykuję, około 20 minut. do tego brzuszki, przysiady.. To byłam ja M___________ muszę sobie nick zaczernić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja glownie skacze lajkonikiem raz jedna noga raz druga na zmiane jak mi sie nudzi to zabka :) skacze 1300 podskokow w przeciagu 20 min Kwestia wprawy dla mnie skakanka nie jest zbytnio obciazajacym wysilkiem lubie skakac. Zakwasy mialam raz na poczatku :) przez 2 dni a teraz to istna poezja... i polecam skakanke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srali muchy będzie
wiosna, a Ty zamist schudnąć zrypiesz sobie stawy!!!!!!!!!!!! moja droga i inni też, proponuję: 1.dieta MŻ i prawidłowo się odżywiać 2.wysiłek fizyczny ale rekreacyjny na poziomie potu i to nie ważne czy na rowerze, w tańcu, basenie, głupiej skakance 3.higiena 4.pozytywne nastawienie psychiczne 5.systematyczne oczyszczanie organizmu z toksyn Szczegóły znajdziesz w necie pod hasłami: Vademecum zdrowia jak żyć żeby żyć Cud terapii Gersona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nxshgcvmhvc
ja tez skacze jest swietnie ;D ktos jeszcze skacze podajcie swoje osiagniecia pozdr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A próbowałyście biegać skacząc? To daje jeszcze lepsze efekty niż skakanie w miejscu. I na pewno pomoże schudnąć. Ale pamiętajcie, że zaczyna się spalać tkankę tłuszczową gdzieś po 40 minutach treningu. Na pewno jednak skakanka ujędrnia skórę i modeluje ciało. Ja mam świetną skakankę: sznur ze skóry, rączki drewniane. Mega solidna. I wykonują z nią też inne ćwiczenia: http://www.hellhound.pl/skakanka-leder-p-2349.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×