Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostatni tango dla Brum

Kim jest Brum?

Polecane posty

"nie lubie koni sa wredne" Phi! Jeśli mówisz o koniach czworonożnych to nawet phi! phi! Żaden koń czworonożny nigdy mnie nie zaatakował tak wrednie jak kiedyś jedna półka. Wstawałem sobie spokojnie z jakiegoś krzesła czy cuś, a ta normalnie mnie w łeb. I żeby jeszcze chociaż spadła i potrzaskała sobie deski. A ta nic, nawet nie drgnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Ecri - ja ni emyślę bynajmniej o kobiecie " Zgubiłem wątek - odnośnie czego to wyjaśnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zasuzyles to ci przylozyla :P mnie kon zrzucil zerzarl mi kawalek torebki i ugryzl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop..........
czy jest sposób na spacyfikowanie osoby która tak zaśmieca forum? W jedności siła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop..........
Tylko mnie doprowadzają to szału tematy typu mbvnuijvkvnifcrcnoexcrqwx???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym zaprzeczyla i upierala sie ze posiadam ogiera a nie kucyka ale co ja kobieta moge wiedziec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tylko, ale z tego co wiem, to "pomarańczowych" zablokować się nie da, więc nie ma się co wściekać, bo sobie tylko krzywdę zrobić można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Półko, ja się ani nie wstydzę, ani kompleksów nie mam, akceptuję zaistniały stan, więc po co dodawać sobie, czy ujmować, jeśli to i tak w żaden sposób nie wpłynie na rzeczywistość? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Półka mówisz o ogierze z krwi,pulsującym i żylastym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucjuszu - sądze, że przydłąby się fotka poglądowa omawianego właśnie kucyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Półko, bo to widać zły rumak był, ten co Cię tak potraktował. Ja miałem do czynienia z różnymi. A najbardziej pamiętam jedną klacz (zaznaczam, czworonożną :P), przed którą spieprzałem zawsze jak się da. No ale kiedyś musiałem ją złapać. To było istne rodeo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucjuszu :D Ależ nie musisz publicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucek to wyslij nam na maila a my tylko publicznie omowimy :D to byl wredny kon i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to byl wredny kon i tyle" Wredne są najulubieńsze :P Choć wyżej wspomniana smoczyca się w to nie wliczała. Ona nie była wredna. Ona była przerażająca. Ale to i tak wina człowieka niestety. Jakiegoś kretyna właściwie - nibyczłowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e...- ja nie lubie koni a musze je ogladac co weekend i to jest niesprawiedliwe :( wlasnie lucek bedziemy na czuja oceniac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" e...- ja nie lubie koni a musze je ogladac co weekend i to jest niesprawiedliwe " To jest niesprawiedliwe. Zamień się! Zamień! Ja je mogę oglądać i codziennie. Choć jakoś ostatnio nie miałem długo okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×