Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostatni tango dla Brum

Kim jest Brum?

Polecane posty

Dzień dobry,cześć i czołem!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja pisze jednym palcem lewej reki wiec ...... dowidzenia panstwu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Półeczka jedna ręka i jeden palec cały ..no masz ci los:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dop sniadanie jadlam :P ide do roboty bo przez was sie spoznie dopiero bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WaSZ OBECNY PREZYDENT
Szanowni Państwo, Drodzy Rodacy Od jakiegoś czasu mamy do czynienia tutaj, ale nie tylko tutaj z osobą o nazwisku Brum Ostrzegam Państwa, kontakty z tą osobą są mocno nie wskazane, szczególnie przestrzegam przed kontaktami z nią wyborców Prawa i Sprawiedliwości gdyż Pani ta mimo deklarowanej neutralności światopoglądowej ma niechybnie powiązania z sitwą czyli tzw. Układem raz z tzw. elitami Dlatego apeluję i proszę prawdziwych Polaków żeby z tą Panią nie rozmawiali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezydencie chyba lekko przesadzasz . twój apel nie został przyjęty z entuzjazmem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Burdelmaama
Brum damulo, klient przyszedł a ty sie po forach szlajasz, jazda mi stąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, dobrze... Tylko kawę skończę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brum,jako Twoja przedstawicielka i obrończyni kategorycznie zabraniam gdziekolwiek iść!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczowy potworze mnie wygoń.należy mi się wygnanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Burdelmaama
Ile ten klient ma czekać?! zapłacił w kasie za 2 numerki i jednego anala w promocji, tak że umyj dupsko i do roboty bo klient się denerwuje, trzeci raz nie będe powtarzać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z japońskim pozdrowieniem po-ka-fote :P Widzę, że Półeczce wypukłości wróciły :) Zostało Ci coś Półciu ze śniadania? Bo mnie tak się nie chce przygotowywać, a brzuch coś by zjadł. Szanowny Nasz OBECNY PREZYDENCIE Jako rzecznik prasowy sitwy, czyli Układu, czyli cyklistów, czyli internautów (którzy wiadomo co jedynie robią w internecie) dziękuję za zainteresowanie okazane naszej członkini Brum. Zaszczyt to dla nas wielki i wyróżnienie nie byle jakie. Czy w związku z tym możemy się dzisiaj wprosić na śniadanie do pałacu? Bo mi się nie chce przygotowywać. Stawię się ja, no może Brum, jak nam tu przybrumi. Ewentualnie jeszcze osób kilka, wywrotowców tęgich (znaczy mocnych a nie grubych) - same pierwsze gęby pospolitej rzeczy - amerykańscy imperialiści i pomarańczowi krasnale. Obiecujemy nie zeżreć wszystkiego z lodówki. To jak, deal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ecrivain,dzisiaj się gniewam na Ciebie.I już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponieważ nie pocałowałeś mię na dzień dobry.;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bó - nie śmiałem, gdyś nieświadomy byłem, iż doszliśmy do takiego etapu konsumpcji naszej znajomości. Czy mogę się poprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego moje wiadomości odrzucane są jako śmiecące? :( Napisałem tylko, że zaanektowałem biurko koleżanki, która była wzięła i zaszła i jej nie będzie długo i się zmachałem przenosinami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luciuszu - z prostej przyczyny. Nie napisałeś, z kim zaszła, co zaciemnia obraz całej sytuacji. :P No i uważaj. To może być jakieś wyklęte biurko. Żebyś tylko Ty nie zaszedł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×