Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostatni tango dla Brum

Kim jest Brum?

Polecane posty

Lucyper: nie ma wiedźmy Szukam wiedźmy Nie lubię wiedźmy To jest dopełniacz. Widzę wiedźmę - to jest celownik. :)🌻 Już śpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej no! Co Wy?! Człowiek budzi się rano, skoro pierwszy świt biegnie szybko na topik, żeby załapać się w czołówce, a tutaj... cztery strony! Cztery strony! I jak ja niby miałem to wszystko przeczytać?! Poskładać każdą literkę do literki, a później jeszcze to w zdania poukładać?! Phi! 😭 "Przykro mi, nie pomogę Ci. NIe znam ludzi piszących na uczuciowym. " Jak to nie znasz?! Ja piszę i na uczuciowym i na kulinariach, i na szydełkowaniu, i na ciążach, i na braku ciąż, i na ciążach pożądanych, i ciążach bez pożądania, i na miłośnikach kredek, na przeciwnikach kredek. A mnie znasz! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aluzjo - można się do Ciebie przyłączyć? Tak mnie wyczerpały te cztery strony gonienia za czołówką. Ale jezdem mocny jak Kowalczyk i teraz dogoniłem ze swoimi wypisywanymi bezedurami. Lecz pora by odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecri - Witaj :D Załapałeś się na przdołudniową wartę :D Oczywiście - przepraszam. To zdanie powinno brzmeić - nie znam wszystkich ludzi piszących na uczuciowym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brum co do wypowiedzi na temat powyższy,ze jesteś 3 miesiące jest nieprawdą. Chyba ,ze pod tym nickiem brum to się zgodzę.:D Ale masz prawo wymijające odpowiedzi dawać.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucyperze, trzy plus jakieś dwadzieścia w pamięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mam Cie
Cześć brum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego zadzwonie do niego i zapytam co z ta wiedzmą jest i jak przyzna nam obu rację to gdzie będziesz brum:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucyperze - może się zdarzyć, że będę na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"z rekoma czy z ręcami??-------> obie formy prawidłowe zdanie prof.Miodka. " Miodas się nie zna. U nas starszyzna plemienia na placu medytacji (przed sklepem GS) mówi "z rencyma": Np. "Nie pchaj siem z temi rencyma do mojej flachy!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ceść Bó. Bakelit przypaliłam. W rące. Albo ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę się natchnąć na jakąś pozytywną wibrację :D Szukam pieśni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Ceść Bó. Bakelit przypaliłam. W rące. Albo ręce." W rence! Normalnie ręce opadają! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brum tak wydedukowałem z twojej wypowiedzi: Lucyperze, trzy plus jakieś dwadzieścia w pamięci..????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W rence :D Teraz rozumim dlaczego tak pachnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To z 20 w pamięci było o żywocie internetowym brum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" ecrivain -------> tam się zgodzę, z kim ty się zadajesz Albo posłuchuujesz Oj brzydka cecha" Niestety mam tylko bujną wyobraźnię i ściemniam z lekka :P "Szukam pieśni" Szukasz pleśni? ;) Mi się kiedyś w podstawówce udało wyhodować taką okazałą - na kanapkach w plecaku. Ależ to był okaz. Wieeeelki! Plecak śmierdział po wielu praniach, mimo, że hodowla odbyła się wewnątrz woreczków. Od tamtej pory nie miałem sukcesów rolniczo - ogrodniczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na poprawę złych humorów, la la la laaaa Robię zupę z muchomorów, la la la laaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11:15 [zgłoś do usunięcia] brum Lucyperze - może się zdarzyć, że będę na kafe.---------> tylko gra słów ale dokładnie zrozumiałaś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×