Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostatni tango dla Brum

Kim jest Brum?

Polecane posty

Mniej czasami znaczy lepiej. Przeczytałam to gdzieś na forum i mi się spodobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brum na pewno przeczytałaś, że mniej znaczy lepiej? Hmmm.... może to było dogłębniej?;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Ecri, ,teraz może być ??" Z Łobuziarą zawsze lepiej. Nawet jeśli kocha Łobuza (choć to partia nieodpowiednia, bo Łobuz nie ma errrr :P) " Może po "bó" miało coś jeszcze być..." Może tak dentystycznie - bórowanie? Ma errrr ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejo, Twoja stopka przeczy faktom :P "Jeśli wyobrażenia lub słowa przeczą faktom, wierz faktom" A powszechnie wiadomo, że u ludzi jeśli rzeczywistość jest niezgodna z czyimiś przekonaniami to tym gorzej dla rzeczywistości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siema Heniu
brum, brum, bruuuuuum... I poszli. Młodzież trochę jakby szybciej, ale emeryci nie dają za wygraną! A bym zapomniał... Macie toskafke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łobuziarko - a fe! zaiste mezalians. A tyle jest dobrych partii z errr :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę się zreanimować. Cześć Cześć Heniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ecri ...wiem ,na przykład ...hmm...ZaczeRniony" Nie mam nic do Zaczernionego, ale on ma jakieś takie dziwne to errr, jakby takie nieautentyczne, bez rrrrodowodu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Bez rodowodu":D Przekażę mu te wiadomość ;),może sprawi sobie rodowód:classic_cool:i będzie autentyczny :D:P Chociaż dla mnie może być bez rodowodu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" A czy Ecri ...to dobra partia??" No ba! :P Nawet mam od von Tróbki arystokratyczne von - więc nawet von Ecri :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobRRRRe pytanie :D A jeszcze lepsze przez to, że z ry jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łobuziaro - a nie odpisuję? Zapytaj von Brum, że odpisuję. Chyba tylko mój sekretarz się nie sprawił i mnie nie poinformował. Zaraz sprawdzę, co w trawie piszczy (rrrrobaki?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, a czy Łobuziara = Sexy lub Łobuziara = Brum ? :P Bo tylko od tych dwóch dam znalazłem maile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Brum :D,nazwałam Łobuziarą ze względy na maile do Ciebie:P Aleeee:P Kto ja tam wie :D,może tez ma nicka Łobuziara;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewentualnie brum brum brum :D Trzy razy er :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×