Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kredka na baterie

Ciekawi mnie jedna rzecz...

Polecane posty

Nie mam zbyt dużego doświadczenia w sprawach łóżkowych. Pytanie ogólnie jest do kobiet, które miały do czynienia w łóżku z kilkoma mężczyznami. Ile cm miał największy penis faceta, z którym spałyście? I czy jest jakaś odczuwalna różnica między 18 cm a 15 cm??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 345gjhb
ja tez nie mam duzego doswiadczenia, w zasadzie żadnego, ale zawsze zabieram ze sobą linijkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmm88
jak widzisz, zadna nie chodzi z miarką do łóżka, bo ma byc fajnie, a nie na centymetry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowany123
A skąd akurat te wymiary? Czemu nie 17 i 13 albo 19 i 16cie.Podobno miedzy 16 a nie 18 czuć ale miedzy 15 a nie a 17 juz nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam 2-och partnerów
jeden mial ok. 17, drugi zas - 19...ten drugi to masakra ( za długi i za gruby ) :(...a poza tym, ten drugi byl totalnym idiotą w sprawach łóżkowych, dlatego często szybko mijalo mi podniecenie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam 2-och partnerów
i sex z tym drugim byl beznadziejny...takze wszytsko zalezy od podejscia faceta do kobiety...jak jest egoista, to totalna porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iubbob
różnica taka jak miedzy piersiami rozmar B i C albo miedzy pociagiem z Krakowa do Warszawy a z Krakowa do Poznania, czyli zadna, bo wybierasz toc co lubisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×