Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anta 29

Jak wy to robicie że chudniecie?

Polecane posty

:) gratulacje dla cioci tylko jest różnica między racjonalnym odżywianiem (staram się stosować) a nerwowym szukaniem czegoś na ząb gdy terminy cisną. ja nie jestem głodna, po prostu muszę coś z nerwów w paszczy mielić, nawet ta herbata mi pomaga. byle do wiosny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak musisz coś przegryzać to rób to ale niech to będą zdrowe przekąski. Sama miałam niedawno sesję i w sesyjnym menu znalazły się jakbłka i marchewki pokrojone w słupki, trochę orzechów (świetne na pamięć), pestki dyni, oraz pasek gorzkiej czeko dziennie ;) I luz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona32
Witam,widzę,że nie tylko ja mam alergię na "gazetowe" diety:).Mam już za sobą diety cud i jo-jo zaraz po nich.Teraz nieco inaczej podchodzę do gubienia zbędnych kilogramów-ćwiczę rano (w domu dostawałam lenia,więc chodzę na ćwiczenia do zaprzyjaźnionego klubu),sauna,masaże próżniowe;organizm oczyszczam pijąc fisio-diur;jedzenie-wyrzuciłam z jadłospisu (prawie:):ziemniaki,białe pieczywo,masło,wieprzowinę.Zupy gotuję na wywarze z jarzyn (sama robię,żeby witaminkami E z kostek rosołowych się nie dokarmiać),nie lubię monotonnego jedzenia,więc sięgam po przepisy z "Super linii" albo Puszka.pl. Chudnę ok.2-3kg miesięcznie,nie rzucam się na jedzenie,czasami nagrzeszę (chipsy,piwko,orzeszki itp.),ale nie robię z tego tragedii-przekonałam się na własnej skórze,że jednak łatwiej mi z tą metodą,niż z dietami pt."10kg w 2tyg.":).Pozdrawiam i życzę powodzenia:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona 23 masz świętą rację. Ja też tego doświadczyłam. z 5 lat zmitrężyłam na rożnego rodzaju dietach po których waga w efekcie jest prawie o 8 kilo większa niż na wstępie.. Wg diet jadłam o tych porach co było w diecie nawet jak nie miałam ochoty. od dziś odżywiam sie wg własnego rytmu... Rano np dziś na śniadanie było jabłko z kawą.. tyle mi wystarczy bo do pracy przygotowałam sobie pożywną kanapkę i jogurt. rozłożę to na dwa posiłki i zjem dopiero wtedy jak poczuję sie głodna. a po pracy zjem zupkę mamy jaka kolwiek by nie była a na kolacje ostatni posiłek o 18 zjem cos warzywno białkowego. Będe słuchać swojego organizmu i "przy okazji" chudnąc. I codziennie rano wstanę wczesnej czyli przed 6tą zeby godzinę na orbitreku poćwiczyć. po prostu moja metoda od dzis : SŁUCHĄC ORGANIZMU KIEDY DAJE SYGNAŁY O GŁODZIE I RUSZAĆ SIĘ.... !!!!! może ktoś sie dołączy do takiej metody. moze jest ktos kto tak jak ja jest juz zmęczony i zawiedziony tymi wszystkimi dietami i obsesyjnym myśleniem o jedzeniu. zapraszam serdecznie do wymiany doswiadczen i wspierania się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo :) tez tak robię bo słuchanie swojego organizmu to najlepsza "dieta" :) trzymam kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona32
Anta 29,trzymam za Ciebie kciuki:).Oczywiście,że jesteśmy wystawieni na wszelakie pokusy,ale stan permanentnej diety to też chyba przesada?-używam dużo przypraw(a co ja poradzę,że mi nie smakuje kurczaczek na parze o smaku styropianu?),przygotowuję dużo potraw w woku,sama przygotowuję soki,mieszanki musli i dodatki do naturalnych jogurtów-jem to,co mi smakuje.Kobietki,przecież nie możemy dać się zwariować:),prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mertinss
Oj, na pewno trzeba uważać na suplementy. Jest sporo rzeczy mocno przetworzonych chemicznie, a słyszałam też o tych epizodach ludzi z tasiemcem, to już w ogóle jest zgroza. Ja niedawno kupiłam naturalny preparat Regenerum Vitae, może ktoś też to stosuje? Pomaga. Raz, że oczyszcza wątrobę, a dwa, że przyśpiesza cały metabolizm. Czyli krótko mówiąc nie ma tu przypadku w działaniu, jest testowany klinicznie, sprawdzony. Mi dzięki tej suplementacji udało się zrzucić do tej pory 6 kilo i nie czuję żadnego spadku nastroju jak to czasem bywa gdy ludzie się odchudzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma to jak odkopać topik sprzed 7 !!!! lat, żeby wcisnąć reklamę jakiegoś g****a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zanim zaczęłam zauważać efekty brania Slimunox musiałam zmienić swoje podejście do tego co jem i ile jem.Dopiero wtedy waga zaczęła spadać .Na dzień dzisiejszy ważę 7 kg mniej a do końca kuracji pozostał mi jeszcze miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój sposób na odchudzanie to dieta ******* tabletki Foreverslim.Dla mnie to właśnie te trzy elementy okazały sie sposobem na skuteczny i trwały spadek wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danutaaasss
Myślę, że warto zainwestować w Slim Herbal System. Mi się w każdym razie opłaciło. Już schudłam prawie 10 kilo i to bez większej restrykcyjnej diety. Odchudzanie nie kojarzy mi się już z traumą tak jak kiedyś. Spokojnie, powoli chudnę, lepiej się czuję, łatwiej mi zacząć dzień na takiej herbatce z żeń szeniem, ale też lepiej zasnąć bo na noc piję akurat herbatkę z melisą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenkaiiii
Myślę, że powinny pomóc herbatki Slim Herbal System.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja schudłam sporo na tej diecie http://dieta-lux.pl/44535 już w pierwszym tygodniu z wagi spadło mi 3 kg :) Dieta połączona jest z ćwiczeniami i ułóżona jest przez trenerów i dietetyków .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość areksochann
Jestem trenerem personalnym i klientom na początku diety polecam od pewnego czasu Slim Herbal System, bo regularne picie herbat pomaga w przywróceniu naturalnego porządku trawienia i odpoczynku organizmu. Cała moja rodzina też pije. Działa na wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
choć czas nas goni nieubłaganie, a ty bracie jesteś w kiepskim stanie, i trenerów bez liku prosiłeś o pomoc, lecz ciągle słyszałeś to samo zdanie- „spadaj na drzewo za późno tumanie!” to igor twój trener wyciąga dziś ręce, podejmie wyzwanie i zmienić cię zechce! usiądź wygodnie, odkorkuj szampana od dzisiaj zaczyna się twoja przemiana! masz dość niedziałających diet i planów treningowych? zmień swoją sylwetkę raz a dobrze - nawet w ciągu jednego tygodnia! wejdź teraz na : www.igortreneronline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja schudłam tylko i wyłącznie dzięki cateringowi dietetycznemu. Sama nie byłam w stanie utrzymać diety, ale odkąd zamawiam "pudełka" z https://www.maczfit.pl/, jest tylko lepiej :) Waga leci w dół, a ja nie chodzę głodna, nie podjadam, nie kupuję słodyczy, bo nie robię zakupów, powiem więcej - coraz większą mam przyjemność ze zdrowego jedzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie nikt nie musiał przekonywać do tego abym się odchudzała mam lustra w domu to widziałam jak wyglądam.Foreverslim kupiłam z ciekawości bo nie za bardzo wierzyłam że coś z tego będzie.Ale tydzień po tygodniu waga spadała.Teraz zostało mi do zrzucenia 4 kg,ale to już powinno załatwić codzienne bieganie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×