Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gugugu77

dziwny wynik testu

Polecane posty

Gość gugugu77

a mianowicie - zrobiłam test (bobo-test strumieniowy) i wynik wyszedł dość dziwny kreseczka T, która mówi o wyniku nieważnym jest bardzo mocno widoczna , a kreska C jest bardzo blada Czy oznacza to, że w ciąży jednak jestem czy został źle wykonany test(w co wątpie)? Dodam, że spóźnia mi sie okres niesamowicie. Bardzo prosze o odpowiedź, test mam zamiar powtórzyć w piątek jednak chciałabym wiedziec chociaz w 70% co jest prawdą co nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21sylwia21
pewnie jestes w ciazy kreseczka jest słaba jesli to wczesna ciaza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21sylwia21
ale dla pewnosci powtorz test:) ja mialam 2 negatywne i dopiero 3 pozyt gdy juz wiedzialam o ciazy od gin :) roznie to bywa z tymi testami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanannana
tak to ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugugu77
no ale mocna jest kreseczka T mówiąca o teście nieważnym, o wyniku błędnym wielu znajomym też sie zdazało, ze jedna była mniej widoczna, druga bardziej, ale zawsze ta bardziej widoczna była C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mi się wydaje że to ciąża, ale lepiej zrób sobie Beta HCG - test z krwi, kostuje ok 20-30 zł a jest pewny. Gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21sylwia21
moze test byl uszkodzony... lepiej zrob kolejny ja bym na twoim jescu zrobila juz jutro rano:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugugu77
a czy normalny jest spadek wagi we wczesnej ciązy? tzn byłby to jakiś 3 tydzień, a ja schudłam 5 kilo, jedząc tak jak zawsze, dziwne, bo mam okropne problemy z rzuceniem na wadze.. boje sie, ze cos moze być nie tak, do tego też bóle brzucha występją, nie są zbyt mocne ale są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu. Przeczytaj ty tą instrukcję Kreska T- TESTOWA. Pokazuje się kiedy test został wykonany poprawnie. Kreska C- KONTROLNA ( z angielskiego :P ) Pokazuje się jak jest ciąża. Czyli w ciąży JESTEŚ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jakich pekajacych czaszkach
ja mysle ze trzeba powtorzyc test, bo jesli kreska na literze oznaczajacej test niewazny jest mocno widoczna, znaczy, ze test byl zle wykonany. Zrob test z porannego moczu, nastepny bedzie juz dobry, oby ciaza :) Pozdrawiam, powodzenia i gratulacje za wczasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jakich pekajacych czaszkach
o no widzisz- dopiero przeczytalam co dziewczyny napisaly :) To gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21sylwia21
nie wiem czy to naturalne bo ja bardzo duzo jem jestem w 6 tc a przytylam 6 kg.. wogole nie mam mdlosci ani nie wymiotuje juz sie boje co bedzie za 3 miechy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugugu77
dodam też ze test wykonałam po południu, ale w instrukcji pisało, że mozna po pierwszym dniu spodziewanej miesiaczki, a mi sie spozniała juz z 6 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21sylwia21
nie wiem czy to naturalne bo ja bardzo duzo jem jestem w 6 tc a przytylam 6 kg.. wogole nie mam mdlosci ani nie wymiotuje juz sie boje co bedzie za 3 miechy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugugu77
21sylwia21 - czyli też jesteś w ciązy:) gratuluję Ci serdecznie:) ja sie strasznie boje tego spadku mojej wagi.. chociaz pewno jeszcze wiele przytyje ale jakos obawiam sie zrobic drugi test, bo nie wiem, czy jest to odpowiedni czas na takie zmiany w moim życiu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21sylwia21
a studiujesz jeszcze? ja nie powiem bo moje dziecko nie bylo planowan jednak kochalam sie bez zabe. i bralam to pod uwage mam 20 lat wiec to jeszcze duzo za wczesnie ale juz nic na to nie poradze ;] slub z nazeczonym bierzemy w kwietniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugugu77
ja z moim też uprawiam seks bez zabezpiecznia, jest stosunek przerywany, ale to zadne zabezbieczenie. a lat mam 19 w czerwcu, wiec nieco za wcześnie na takie coś.. ale musiałam sie z tym liczyć, że tak sie sprawy mogą potoczyć, przez pół roku nam sie udawało i nagle bum, wpadliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21sylwia21
ja tez stosowalam stosunek przerywany .. no ale widzisz musialo dosc do zaplodnienia dzieki tej wydzielinie przed spustem . No ale tabletek brac nie chccialam a z prezer. to jednak nie to samo co bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugugu77
dokładnie jestem tego samego zdania, tylko może nie tyle co nie chciałam ale bałam sie brać tabletki, wiem, że teraz już są przerózne, ale myślałam, że lekarz mi źle dobierze, że bede musiała brać 3 rózne rodzaje, zeby znaleść mi odpowiednie.. chociaz teraz troszke załuje, ze jednak nie wybrałam sie wczesniej do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21sylwia21
ja nie chcialam brac z tego powodu ze sie balam, ze pozniej nie bede mogla zajsc w ciaze ze bede miec jakies problemy, wiem ze to nie czesto sie zdarza ale jednak mialam takie obawy mowialm sobie ze wole miec dziecko teraz niz pozniej wcale wiem ze to gluie ale juz trudno;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×