Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uku****

Który telefon wybrać? Nokia vs LG

Polecane posty

Gość uku****

Zastanawiam się nad kupnem telefonu, mam dylemat pomiędzy nokia 6280 a LG KF700 jak czytałam opinie różne, to wychodzi na to, że każdy z tych telefonów ma wady i zalety. Wbrew pozorom, ktoś pisał, że nokia się wiesza, że zdjęcia są kiepskiej jakości z kolei na LG marudzą, że cicho gra (?), i z racji, że ekran jest dotykowy dosyć wolno działa... . Nie potrafię sie za nic w świecie zdecydować. Czekam na opinię i komentarze... Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telefon z ekranem dotykowym
Osobiscie preferuje telefony nokia.Tych modeli nie znam,mialam natomiast tel z ekranem dotykowym i mi sie nie sprawdzil,wole przyciski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guanina
ja mam LG, ale Secret czyli KF750 od czerwca 2009, jestem zadowolona, aparat robi ładne zdjęcia, muzyki też czasem słucham, ale ma dwa minusy faktycznie ekran dotykowy muli i do tego bateria krótko trzyma tak max 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guanina
no i minus zima to taki, że w rękawiczkach ekran dotykowy nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam LG, wczesniej LG wraz z Samsungiem nie mieli dobrych opinii, ale teraz to sie zmieniło, Nokia została dalego w tyle, wczesniejsze tel Nokii były niezawodne a teraz to tylko stereotyp. Polecam LG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guanina
no dokładnie ola22-s tez tak uważam, zresztą ja akurat jestem zdania, że wszystko tylko nie nokia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uku****
Czyli znowu zdania poodzielone :) chyba skuszę się na tego LG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolorowa79
Brałabym Nokie. To jest marka, która w telefonach się specjalizuje. LG robi fajne radia, lodówki i telewizory, ale telefony...? To może jest kilka smarphone'ów LG, które dają radę, ale generalnie mając do wyboru dobrą Nokię, to wziąłbym tę drugą. Jeżeli możesz, to z serii N

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LG robi fajne dizajnerskie telefony ale są zdecydowanie słabsze od Nokii, więc jeśli Twój wybór jest pomiędzy tymi dwoma markami bierz Nokie. Specjalizują się oni przecież w robieniu telefonów więc to jest najlepsza opcja. Nokie mają dobre baterie, głośne dzwonki, łatwą obsługę itp itd. I brałabym taką: http://www.1komp.pl/produkt-46-188-566-41503,telefony_komorkowe_nokia_x3_music_silver_blue.htm One mi się okrpnie podobają, śliczne są no i to jest telefon z tej serii music więc bateria na pewno bardzo dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×