Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agawerka

Basen przystosowany dla niemowląt - WROCŁAW

Polecane posty

Szukam we Wroclawiu basenu przystosowanego dla niemowląt- tzn odpodwiednia temperatura wody,nie tak bardzo chlorowana,jak ma to miejsce w "doroslych" basenach no i przewijaki w przebieralniach. Wiem, ze przystosowana jest plywalnia na AWF-ie,ale podobno w weekendy sa tlumy i ciezko o wejsciowke,a interesuje mnie sobota. Czy ktoras z Was moze polecic inne baseny? Nie chodzi mi o lekcje plywania,tylko po prostu o taka forme rozrywki dla dziecka. Czy ktos orientuje sie tez moze,jak sprawa wyglada w aquaparku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butelka wody mineralnej
Jeżeli to pierwszy raz z dzieckiem to wejście nie powinno trwać dłużej niż 15 minut wiec rozrywki dużej nie będziesz miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem takie maluchy powinny plywac z istruktorami, bo to przeciez strach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, mama mamą, ale jak instruktor patrzy i pokazuje jak uczyć dziecko wtedy jest najlepiej. W Centrum Basenowo – Sportowym Redeco przy ul. Rogowskiej pracuje instruktor Sławek Wróblewski, gościu jest świetny! Raz byłam zamiast siostry z siostrzenicą na zajęcia i było mega. Tutaj http://facetodmokrejroboty.pl/ możecie sobie poczytać o zajęciach z takimi maluszkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcia90
też mogę polecić Pana Sławka z Facet od mokrej roboty :D koleżanka namówiła mnie żebyśmy się wybrały z naszymi maluchami i było naprawdę super! moja Tośka to chyba będzie niezłą pływaczką, bo w ogóle nie boi się wody i z radością się pluskala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile wasze pociechy mają lat? bo nie wiem czy dla mojej to nie za wcześnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja miała 4,5 miesiaca pierwszy raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilos007
to szybko, moja ma 6 miesięcy i bałam się, że jest za szybko. Jak znosi kontakt z wodą? Widzę, że moja Renia to już pannica i jednak mogę zabrać ją na zajęcia, widzę, ze wiele z Was poleca Faceta od mokrej roboty, dużo o nim dobrego słyszę to chyba wybiorę się do niego, ciekawe jak będzie szło mojej niuni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilla30
Facet od mokrej roboty <3 Moja córeczka go uwielbia! Ma super podejście do maluszków i moja córcia nie boi się wody i jest spokojna. Polecam Ci Ilos 007 tego Pana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka34
Lila30 Chyba dołączę z moim synkiem do Was :) Moja znajoma chodzi do Pana Sławka czyli do faceta od mokrej roboty i strasznie chwali sobie zajęcia. Czekam jeszcze miesiąc, aż mój synek będzie mieć 3,5 miesiąca i się wybierzemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krejzolka32
Hej ja chodzę z moim synkiem też do faceta od mokrej roboty i jestem bardzo zadowolona z jego zajęć. Spędzam z maluszkiem super czas w wodzie, relaksuję się przy tym, a mój maluszek odpoczywa i się oswaja z wodą. Pan Sławek Wróblewski ma duże doświadczenie i super podejście do niemowlaków. Polecam wszystkim mamom. Cieszę się, że mieszkamy we Wrocławiu i możemy chodzić do Pana Sławka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mercin
on w Redeco prowadzi te zajęcia? w ogoóle to on jest moim zdaniem świetny i doskonale prowadzi zajęcia dla maluszków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milimi
Tak, w Redecco na pewno prowadzi zajęcia. i chyba gdzieś jeszcze. Ale owszem,...tak prowadzi zajęcia że przez zabawę dzieci sie uczą:) no i widać że ma smykałkę do tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edytaa00
chodzimy z moją Amelką na zajęcie do Pana Sławka czyli tego Faceta od mokrej roboty i uwielbiam z nim zajęcia. A Amelka podczas zajęć jest bardzo grzeczna i spokojna, co mnie bardzo zdziwiło. Pan Sławek ma podejśćie do maluszków i dużo w spokoju w sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałam informacje tutaj http://facetodmokrejroboty.pl/ , teraz czytam Wasze opinie i chyba zapiszę swoją małą na zajęcia od stycznia :) Widzę, że dużo osób chwali p. Sławka to chyba warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli mamy wystarczająco miejsca w ogrodzie warto zastanowić się nad zakupem basenu ogrodowego rozporowego. Tutaj można dowiedzieć się więcej: http://www.ogrodon.pl/basen-ogrodowy/ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×