Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość euforia84

Tym razem się uda - Starania 2010

Polecane posty

Witam dziewczyny! Musze Wam powiedzieć, ze niestety wypisuję się z tabelki. Nie będę się mogła starać na pewno przez kilka miesięcy. w kwietniu idę na operację, a później jescze leczenie hormonalne. nie mam czasu znalezc tabelki, więc zrobię to w innym terminie albo moze któraś z as to zrobi?. Będę do was zaglądać. Powodzenia i szybkiego zaciążenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. ja też tylko na moment. modyfikuję tabelkę, bo później zapomnę. NICK............WIEK.......CYKL STARAŃ.......TERMIN SPODZIEWANEJ @ aga_ton.........25...........PRZERWA..................... ............. groszek27....................PRZERWA.................................... eldcia............24..............5...................... ..................... Prystelka.........29.............4...................... ......09.03.2010 ava85..............24.............1...................... .....09.03.2010 malutka8479.....26............1......................... ...10.03.2010 czarna_06........27............17....................... . .10.03.2010 heyo............25...............2....................... ... ..11.04.2010 kachna79......30,5............4.......................... ....12.03.2010 Ania_29............29............11..................... ... 15.03.2010 szarlotka80......29............3........................ ... 15.03.2010 Słonko_ona7......32............1....................... . ...24.03.2010 Miśkaaaa.........31............21(1).................... ....05.04.2010 Faustka.............28..........4....................... ......12.04.2010 Lidkaaa80.........30............2....................... .....15.04.2010 justys1818.......21..............4...................... .......???????? jagódka20.......20..............8...................... . .......??????? ava85............24,5............2....................... ........???????? 2 KRESECZKI NA TEŚCIE NICK..........WIEK.......CYKL STARAN.....TERMIN SPODZIEWANEJ @ CIĘŻARNE NICK-------WIEK.........CYKLE STARAŃ........... DATA PORODU Olka.P......29.................8...............ok 08.11.2010 Czarodziejkka79....30.....5...............ok 04.11.2010r. Groszku, przykro mi :-( Trzymaj się dzielnie i zaglądaj do nas czasem :-) nie wykreślałam Cię jednak z tabelki, bo wierzę że szybko do nas wrócisz. mam nadzieję, że nie gniewasz się na mnie? jeśli mogę spytać, czy miałaś jakieś objawy, które wskazywały, że coś jest nie tak? moja mama nie tak dawno miała operację, guz na jajniku był wielkości sporej pomarańczy (miał ponad 14 cm średnicy). na szczęście wszystko dobrze sie skończyło. a co najdziwniejsze nie miała żadnych objawów. wyszło to podczas rutynowej wizyty u ginekologa. ava, współczuje, tym bardziej że pogoda taka piękna....... eldcia, Tobie z kolei zazdrosze, też już bym chciała się przeprowadzać. no nic muszę poczekac cierpliwie do następnego roku. miśka, co Ty taka zapracowana? Trzymasz się jakoś? wreszcie wziełam sie za robotę. kuchnia prawie błyszczy. jutro, jak pogoda dopisze umyje okna, zmienię firanki i będę pomału świętować :-) mam dzisiaj tyle energii, że jaszcze zrobiłam biszkopt z masą serową. przepis znalazłam niedawno i postanowiłam go wypróbować. wyszedł taki dobry, że zrobię go ponownie na swięta. nigdy nie miałam zaufania do tych przepisów z gazet a tu taka niespodzianka. Zwłaszcza, że uwielbiam wszystko co z serem :-) muszę jeszcze powiesić pranie i później pędzę znów na działkę. będę sadzić forsycje i migdałowce (mąż zrobił mi niespodziankę i sam zakupił nowe drzewka,). mam nadzieję, że niektóre z nich zdążą zakwitnąć na święta. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny Czytam Was na bieżąco , a nic nie pisałam bo u mnie nic ciekawego się nie dzieje. Zrobiłam dziś test i tak jak się spodziewałam wyszedł niegatywny. @ nadal brak, trudno trzeba dalej się starać. Mam też dobrą wiadomość 31.03 lecę do mojego M i już będziemy razem i zaczniemy nowe staranka. Teraz tylko niecierpliwie czekam na @ żeby przyszła już a nie jak będę z M pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Ja w pon mam 13 dc i monitoring (biorę Femarę na wzrost pęcherzyków), jesli bedzie pecherzyk minimum 20 mm -to dostanę zastrzyk na pekniecie. Staranka zamierzam zacząć juz jutro "na wszelki wypadek", ale w ndz dam meżulowi odpoczać, bo lekarka nie pozwoliła zbyt często bo wtedy spada jakosć nasienia (raz na 2 doby jest idealnie podobno..).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Witam po pracy :) Wczorak bylam na badaniach, dzis mialam wyniki ale nie mialam jak odebrac wiec odbiore dopiero w poniedzialek :) Ciekawa jestem jak wyszly :) Wiosna w pelni, a ja na diecie tak srednio na jeza ( za to moj maz schudla prawie 10 kilo) :P Jutro szykuje sie wielkie sprzatanie przedswiateczne :) A ja was pozdrawiam goraco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. cisza jak makiem zasiał... pewnie się zatraciłyście w przedświątecznych porządkach. ja dzisiaj leniuchuje, a co, należy mi się za wczoraj :-) muszę się Wam jednak zwierzyć, że mój dotychczasowy dobry humor szlag trafił. a tak się starałam... byłam dziś w aptece po kwas foliowy, bo mi się skończył. poprosiłam o większe opakowanie, żeby starczyło na dłużej. miła pani podała mi go od razu, ale po chwili zamyśliła sie i pobiegła na zaplecze. po minucie pojawiła się uradowana i podała mi promocyjne opakowanie. aż mnie wryło... okazało się, że do tego opakowania dołączone są błękitne skarpetki dla niemowlaka... zrobiło mi się przykro, ale nie dałam tego po sobie poznać bo ta pani była bardzo z siebie zadowolona, że znalazła ostatnie takie opakowanie... niby nic takie małe skarpetki, ale jest mi jest smutno, cholernie smutno... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie zauważyłam, że ostatnio coś pomieszałam z naszą tabelką. już to naprawiam, mam nadzieję, że teraz będzie dobrze... NICK............WIEK.......CYKL STARAŃ.......TERMIN SPODZIEWANEJ @ aga_ton.........25...........PRZERWA..................... ........... groszek27........27..........PRZERWA............................... Prystelka.........29.............4...................... ......09.03.2010 malutka8479.....26............1......................... ...10.03.2010 stefaga..........25...........2.......................... ....12.03.2010 Ania_29............29............11..................... ... 15.03.2010 szarlotka80......29............3........................ ... 15.03.2010 jabłuszko_32.....32............4....................... . .. 22.03.2010 Słonko_ona7......32............1....................... . ...24.03.2010 euforia84........26.............7....................... ... ..25.03.2010 eldcia..............24............5...................... .......25.03.2010 Miśkaaaa.........31............21(1).................... ....05.04.2010 heyo............25...............2....................... ......11.04.2010 Faustka.............28..........4....................... ......12.04.2010 Lidkaaa80.........30............2....................... .....15.04.2010 justys1818.......21..............4...................... .......???????? jagódka20.......20..............8...................... . .......??????? ava85............24,5............2....................... ........???????? kachna79........30,5...........5......................... .......???????? czarna_06........27............17....................... . .....????????? 2 KRESECZKI NA TEŚCIE NICK..........WIEK.......CYKL STARAN.....TERMIN SPODZIEWANEJ @ CIĘŻARNE NICK-------WIEK.........CYKLE STARAŃ........... DATA PORODU Olka.P......29.................8...............ok 08.11.2010 Czarodziejkka79....30.....5...............ok 04.11.2010r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) Właśnie wróciłam ze spotkania kuzynkowo-siostrzanego:) No mamy z dziewczynami czasem takie... i Aga_ton wierz mi że wiem jak Ci przykro... bo jakoś tak zeszło nam na temat mojej ciąży i poryczałyśmy się wszystkie...ale to chyba dobrze tak wypłakać negatywne emocje:) Teraz już będzie dobrze! Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Dziewczynki! przepraszam, że tak rzadko się odzywam, ale czasu kompletnie brak, poza tym jakieś dziwne zawirowania :( w tym miesiącu chyba się nie uda... nie mieliśmy okazji przytulać się w te najbardziej "możliwe" terminy... wczoraj dopiero, ale to chyba już po ptakach :( pogoda piękna się zrobiła, a mi jakoś smutno wciąż... :( ech. trzymam kciuki dziewczynki :) miłego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny -ja padam na pysk po wczorajszym sprzątaniu i siedzeniu w garach -bo dzisiaj rodzinna wizyta mnie czeka (teściowa ze swoją siostrą i jej rodzinką....). Mają oglądać nasz dom -bo jeszcze nie widzieli (tzn teściowa juz była, a oni nie). No i juz wiem, że mogę się spodziewać pytań w stylu: "no a kiedy zdecydujecie sie na dzieciaczka?" -w mojej i męża rodzinie nikt nie wie, że sie staramy, bo nie chce potem co miesiąc wysłuchiwać: "I co?". Dlatego wszyscy żyją w przeświadczeniu, że cały czas się zabezpieczamy, i nie mamy dziecka z wygodnictwa... Teściowa cały czas: "na co czekacie? macie nowy dom, nowy samochód, oboje niezłe pensje -nie ma na co czekać!". Tym bardziej, że w nowym domku mamy "dziecięcy" pokoik -który stoi pusty aż echo w nim dzwoni.... No nic -moze jakos to wytrzymam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny :):) Melduję się i ja....u mnie ten cykl też chyba poszedł na zmarnowanie. W 14dc pęcherzyki miały wielkość ok 10mm. Pozostaje mi jeszcze jeden cykl na bromergonie i clo i zobaczymy. Chyba bez zastrzyków się nie obejdzie :(:( No ale zobaczymy. Na razie nie myślę o tym, albo tylko udaję :(:( Muszę się Wam pochwalić - wczoraj odwaliłam mnóstwo roboty - pomyłam okna, poprałam firany, posprzątałam, pomyłam kwiaty, których u mnie mnogo...ogólnie mam dużo mniej roboty teraz. Powiedzmy takie kosmetyczne rzeczy no i potem urzędowanie w kuchni....ojoj. Pocieszam sie tym, że od wtorku po Świętach mam tydzień urlopu!!!!!! Eldcia - jak tam na swoim Wam?? Już się urządziłaś.... Aga - widzę, że się zawzięłaś z tą działeczką.....ja nie mam zdrowia do dłubania w ziemi, do roślinek. Zwyczajnie tego nie lubię. Już wolę gotować, sprzątać lub prasować.... Groszku - trzymaj się dzielnie :):) Będzie dobrze, zaglądaj do nas czasem i powiedz jak tam Twoje zdrówko :) Słonko - przykro mi, ale pomyśl nowy cykl to NOWE STARANKA I NOWE NADZIEJE :):) Kachna - trzymam kciuki za jutrzejszy monitoring. Może Tobie się uda :) Nie przejmuj się tymi pytaniami rodzinki (wiem, że łatwo się mówi) udaj, że nie słyszysz....to czasem działa. Udała się wizyta....nie naprzykszali sie ????? Pozdrawiam Was serdecznie i 3mam kciuki za nas Wszystkie :):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny :):) Melduję się i ja....u mnie ten cykl też chyba poszedł na zmarnowanie. W 14dc pęcherzyki miały wielkość ok 10mm. Pozostaje mi jeszcze jeden cykl na bromergonie i clo i zobaczymy. Chyba bez zastrzyków się nie obejdzie :(:( No ale zobaczymy. Na razie nie myślę o tym, albo tylko udaję :(:( Muszę się Wam pochwalić - wczoraj odwaliłam mnóstwo roboty - pomyłam okna, poprałam firany, posprzątałam, pomyłam kwiaty, których u mnie mnogo...ogólnie mam dużo mniej roboty teraz. Powiedzmy takie kosmetyczne rzeczy no i potem urzędowanie w kuchni....ojoj. Pocieszam sie tym, że od wtorku po Świętach mam tydzień urlopu!!!!!! Eldcia - jak tam na swoim Wam?? Już się urządziłaś.... Aga - widzę, że się zawzięłaś z tą działeczką.....ja nie mam zdrowia do dłubania w ziemi, do roślinek. Zwyczajnie tego nie lubię. Już wolę gotować, sprzątać lub prasować.... Groszku - trzymaj się dzielnie :):) Będzie dobrze, zaglądaj do nas czasem i powiedz jak tam Twoje zdrówko :) Słonko - przykro mi, ale pomyśl nowy cykl to NOWE STARANKA I NOWE NADZIEJE :):) Kachna - trzymam kciuki za jutrzejszy monitoring. Może Tobie się uda :) Nie przejmuj się tymi pytaniami rodzinki (wiem, że łatwo się mówi) udaj, że nie słyszysz....to czasem działa. Udała się wizyta....nie naprzykszali sie ????? Pozdrawiam Was serdecznie i 3mam kciuki za nas Wszystkie :):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka -dzieki wielkie! -własnie przyszłam Was prosić, żebyście trzymały kciuki za moje jutrzejsze USG i dorodne pęcherzyki ;-) a co do rodzinki -to ANI RAZU nie padło słowo "dziecko"! Szok normalnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachna - będziemy 3mać kciukasy za Ciebie, a jak wrócisz od gina to się odezwij :):) Widzisz - nie taki diabeł straszny :):):) Dobranoc Kobitki papa:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! pogoda dzisiaj dopisała a ja cały dzień spędziłam w domu... mąż z samego rana wyrwał się na ryby i mnie zostawił samą... w sumie mogłam z nim jechać ale nie kręci mnie trzymanie kija w wodzie :p jutro jadę odebrać wyniki. strasznie się denerwuję, tak bardzo bym chciała żeby wszystko było w normie. albo przynajmniej blisko normy... Kachna, pewnie, że trzymamy kciuki. daj znać jak po wizycie. niech się zacznie dla nas dobra passa. Czarna, na Twoje wyniki także czekamy więc jutro się melduj :-) Miśka, masz rację, zawziełam się na całego. grzebanie w ziemi bardzo mnie odstresowuje. mogłabym tak bez końca... a mam w czym grzebać, bo działka liczy ponad 5600 m... Miśka, a jaką wielkość powinny mieć te pęcherzyki? pytam bo pewnie od następnego cyklu czeka mnie monitoring a w tym temacie jestem jeszcze zielona... a ten brom. bierzesz bo masz za wysoką prolaktynę czy coś pokręciłam? słonko, przykro mi z powodu @. wiem, co czujesz. głowa do góry, będzie dobrze:-) ava, masz racje, czasem dobrze jest się wypłakać. tylko czasem brakuje już łez... heyo, a może jednak nie jest jeszcze,,po ptakach", nie trać nadzieii. a gdzie reszta dziewczyn, wypisały się od nas czy jak? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melly
witam jestem nowa i tak czytam wasze ploteczki ja mam takie pytanie jak często się kochać żeby zajść w ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) No ja juz w sumie dzis po wyniki ide, ale dam znac po powrocie z pracy czyli kolo 21, a jak maz bedzie w domu jutro to dopiero pojutrze napisze :) Trzymam kciuki za wasze pecherzyki ( podobno maja miec ok. 20 mm) i owocne starania:) Ja w tym miesiacu jesli wszystkie badania beda ok, to bede sie starac keidy bedzie czas bo przez to opoznienie @ to nie wiem kiedy mialabym miec dni plodne, a na monitoring za pozno ( bede szla w 13 dc do lekarza) zeby sie dowiedziec czy costam rosnie czy znowu nie :) Witam nowa kolezanke :) Najlepiej sie starac tak co 2 dni w czasie dni plodnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry Dziewczynki :) Kachna - trzymam kciuki za ogroooomne pęcherzyki :) dziewczyny, dajcie znać jak badania:) co do starań w tym miesiącu to dziwna sprawa, bo wydawalo mi się, że wiem kiedy miałam owul. ale w sobotę (kiedy mieliśmy możliwość się poprzytulać) dalej mnie jajniki bolały, więc już zgłupiałam :( no nic. zobaczymy 11.04 ;) miłego i kolejnego pięknego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny! jakoś się będę trzymać . Po operacji niestety będę brała jeszcze hormony, zostanę wprowadzona w stan sztucznej menopauzy. Aga_ton dziękuję za zmianę w tabelce. pytałaś jakie miałam objawy. Zawsze miałam bardzo bolesne miesiączki, nawet z bólami jelit. no i od jakiegos czasu @ trwała u mnie 2 a nawt czasem 1 dzien. no i na usg wyszło ze mam endometriozę. będę do Was zaglądać. ale pewnie zanim ja znowu będę mogła się starac to Wy już zaciżazycie. I tego wam życzę. pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Coś ta wiosna jakaś marna u mnie dzisiaj... No trudno, przynajmniej łatwiej będzie w pracy wytrzymać;) Heyo wiesz jak to jest z "tymi dniami"... nigdy nie wiadomo, więc głowa do góry! A czemu się smucisz? Mam nadzieję, że to tylko chwilowe przesilenie wiosenne i zaraz przejdzie:) Kachna dobrze, że wizyta rodzinki przebiegła bez spięć:) Mam nadzieję, że od gina wrócisz z nową nadzieją!!!! Trzymam kciuki:) Miśkaaaa no to gratuluję samozaparcia... mi też udało się trochę zrobić w tygodniu, ale jeszcze sporo przede mną... a o urlopie...marzę!!!! ale u mnie jak nie praca, to szkoła i niestety bardzo trudno znaleźć czas dla siebie:/ Chociaż może dzięki temu nie mam czasu za dużo myśleć:) Aga_ton, Czarna jak wyniki??? p.s. Czarna mąż nie pozwala Ci z nami gadać;p ? Groszku mam nadzieję, że wszystko będzie ok i że nas nie opuścisz... zawsze możemy sobie pogadać o ogródkach... :) melly tak naprawdę kiedy przeczytałam twoje pytanie to się uśmiechnęłam do siebie... bo pomyślałam sobie, że gdybyśmy były specjalistkami w dziedzinie zachodzenia w ciążę to dawno byśmy w nią zaszły;) A tak poważnie, to zależy niestety od cech indywidualnych, od tego czy masz regularne cykle i dokładnie wiesz kiedy masz owulację ( ja niestety nie wiem) i od jakości nasienia męża/partnera:) itd... Pozdrawiam!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, trzymajmy się tego, że to przesilenie i zaraz przejdzie :) musi przejść :) trzeba wziąć się w garść i iść do przodu, prawda? co ma być to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak trzymać!!! Podoba mi się Twoja postawa Heyo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! :) ava - maz mi nie zabrania, ale widujemy sie tak rzadko, ze kiedy jestesmy razem w domu to mamy zcas pogadac no i na przytulaki jak sa sily :D Ja lece do pracy i po wyniki, bo ciekawa jestem jak wyszly ;) Pozdrawiam was wszystkie w ta ladna pogode :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! :) ava - maz mi nie zabrania, ale widujemy sie tak rzadko, ze kiedy jestesmy razem w domu to mamy zcas pogadac no i na przytulaki jak sa sily :D Ja lece do pracy i po wyniki, bo ciekawa jestem jak wyszly ;) Pozdrawiam was wszystkie w ta ladna pogode :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was dziewczyny Uaktualniam tabelkę NICK............WIEK.......CYKL STARAŃ.......TERMIN SPODZIEWANEJ @ aga_ton.........25...........PRZERWA..................... ........... groszek27........27..........PRZERWA..................... .......... Prystelka.........29.............4...................... ......09.03.2010 malutka8479.....26............1......................... ...10.03.2010 stefaga..........25...........2.......................... ....12.03.2010 Ania_29............29............11..................... ... 15.03.2010 szarlotka80......29............3........................ ... 15.03.2010 jabłuszko_32.....32............4....................... . .. 22.03.2010 euforia84........26.............7....................... ... ..25.03.2010 eldcia..............24............5...................... .......25.03.2010 Miśkaaaa.........31............21(1).................... ....05.04.2010 heyo............25...............2....................... ......11.04.2010 Faustka.............28..........4....................... ......12.04.2010 Lidkaaa80.........30............2....................... .....15.04.2010 Słonko_ona7......32............2....................... . ...07.05.2010 justys1818.......21..............4...................... .......???????? jagódka20.......20..............8...................... . .......??????? ava85............24,5............2....................... ........???????? kachna79........30,5...........5......................... .......???????? czarna_06........27............17....................... . .....????????? 2 KRESECZKI NA TEŚCIE NICK..........WIEK.......CYKL STARAN.....TERMIN SPODZIEWANEJ @ CIĘŻARNE NICK-------WIEK.........CYKLE STARAŃ........... DATA PORODU Olka.P......29.................8...............ok 08.11.2010 Czarodziejkka79....30.....5...............ok 04.11.2010r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nic z tego.. dziś byłam na USG -mam drugi z rzedu cykl bez owulacji :-( nawet stymulacja Femarą nie pomogła....) W 16 dc mam zrobić poziom progesteronu i FSH, za miesiąc kolejna próba.. wyć mi się chce.. nie mam już siły :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nic z tego.. dziś byłam na USG -mam drugi z rzedu cykl bez owulacji :-( nawet stymulacja Femarą nie pomogła....) W 16 dc mam zrobić poziom progesteronu i FSH, za miesiąc kolejna próba.. wyć mi się chce.. nie mam już siły :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dziś na USG -i niestety -brak owulacji (mimo stymulowania lekami...), załamana jestem.. znowu musze czekać miesiąc .. w poprzednim cyklu też nie było owulacji.. wyć mi sie chce :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nic z tego -brak owulacji (byłam dzis na USG...), załamałam się.. to już drugi z rzedu cykl bez owulacji.. w tym nawet stymulacja lekami nie pomogła.. ja już nie mam siły :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachna - kochana nie załamuj się, jak nie w tym cyklu to następne przed Tobą, przed Nami :):):):) Wiem, że nie takich słów oczekujesz ale nie wolno Ci się poddawać i załamywać !!!!!!!!! Pomyśl, że to dopiero 5 cykl starań. Będzie dobrze!!!! ZOBACZYSZ uda się nam wszystkim. Ja staram się już prawie 2 lata i też co miesiąc łapię doła a za kilka dni jest lepiej. Może akurat te leki na Ciebie nie działają, co Ci powiedział gin, zaproponował może jakieś inne leki??? Na mnie podziałał dopiero bromergon z Clo. A i tak drugi cykl był bezowulacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×