Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malena12

Pytanie do pań. BARDZO PROSZĘ O POMOC!!!!

Polecane posty

Witam, Jest coś co mnie zadręcza więc chciałabym się was poradzić. Wiem, że może nie powinnam tu pisać i w ogóle ale co pomoże mi lepeij niż zdanie innych kobiet. Zastanawiam się czy mogę być w ciąży. Przez ostatni miesiąc brałam albothyl. W międzyczasie współżyliśmy z partnerem bez zabezpieczenia. Dostałam okres(8.02.2010), taki w miare normalny, choć bez skrzepów. Przed okresem troche bolał mnie brzuch, tak troszeczke. W czasie okresu ból był delikatny, jednodniowy. Zawsze miałam baaaaardzo bolesne miesiączki. I zastanawia mnie jeszcze to, że teraz nadal mam huśtawki nastrojów, tak jakbym nadal miała napięcie. Czy któraś z was tak miała i okazało się, że jest w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ręce mi opadły do kolan
weź się ogarnij i zrób test ciążowy skoro współżyłaś bez zabezpieczenia to ciąża jest możliwa w pierwszych miesiącach ciąży można mieć krwawienia przypominające miesiączkę a co ma do tego albothyl ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteria ma to do siebie
że najczęsciej jak jest pytanie o możliwą ciąże to ręcę opadają jak się to czyta. Panienki takie niby dorosłe , za seks się biorą, ale dalej to już nie wiedzą co robić. Kup różowego lizaka, jak w trakcie lizania zmieni kolor to znaczy, ze jesteś w ciąży :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×