Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eva Ventt

alegro

Polecane posty

Gość Eva Ventt

szukam osoby do wystawiania aukcji ina alegro , wysiłek minimalny wystawienie aukcji wg podanych danych , e-maile przekierowywane na nasz adres , tylko samo wystawianie nic więcej , warunek dobre konto na alegro nie puste zalożone wczoraj, absolutnie żadnych negatywów, dyspoozycyjność codzienna minimum raz dziennie kontakt , nie znikanie na 2-3 dni , bo ,stala kwota miesieczna branża odzieżowa kontakt na e-mail AnnaMariaShop@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czym ryzykuję i gdzie haki
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile płacisz
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma zadnego haka po prostu firma sie rozwija , prowadze sklep i hurtownie internetowa, plus otwieram sklep stacjonarny nie mma czasu prowadzic sama wszystkiego ot dlatego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podatek
A podatek jak planujesz rozwiązać, osoba sprzedająca zostanie nim obarczona, bo jeśli tak to złoty biznes to Ty zrobisz, a ktoś potem będzie miał nieprzyjemności ze skarbówką, bo sądzę, że chodzi o sprzedaż większej ilości rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podatek od sprzedaży płace ja , istnieje możliwosc zatrudnienia na umowe zlecenie ale tylko oosby do 26 roku zycia wlasnie nie napisalam najwazniejszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ,ze tylko do 26roku , a umowa jakas musi byc , bo tak na ładne oczy . Ale nie chciałem sprzedawać na Allegro , a gdzie? - link w stopce ... i chetnie zaprosze do współpracy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" e-maile przekierowywane na nasz adres , tylko samo wystawianie nic więcej , warunek dobre konto na alegro nie puste zalożone wczoraj, absolutnie żadnych negatywów, dyspoozycyjność codzienna minimum raz dziennie kontakt " A ja dziekuje za talki układ , bo chocby przekierowanie emaili ., nic w tym czasie nie moge kupic, lub sprzedac. I traktuje to jako wydzierzawienie konta , lub nawet sprzedaz ... a jesli wszystko nowe wrzucasz do jednego wora , mlm tez , to juz twoja sprawa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eva Ventt
mlm człowieku idź sie lecz kazdy to wie tysiac płaci jeden korzysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p.s Tez nie wierze w piramidy i z dala potrafie odróznic piramide i proponuje udac sie do wikipedii , aby sprawdzic , co oznacza termin piramida ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to moje tez , nie jest zadnym MLM , tylko normalny portal handlowy , tak podonbne jak na Allegro ,czy nawet predzej jakis hipermarket , tak samo moge osobiście sprzedawac swoje produkty kupione w hurtowni , czy nawiazac wspólpece . , ale najpierw trzeba wykupic pakiet , aby sprzedawac . minus - nie kazdy moze sprzedawac , plus - moga sprzedawac powazne osoby , odpowiednio do tego podchodzace ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eva Ventt
jakos nigdy o tym nie słyszałam a korzystam z takich ale pewniejszych z ogólnoeuropejskiej zentrady i polskiego chh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co moze usłyszeć postronny człowiek , o jakiejś nowosci , planowane otwarcie planowane jest na 1. marca ... jak uczestnicy nie wiedzą wszystkiego , bedzie otwarcie , bedzie wiadomo jakie firmy juz sa w srodku ... A tak ogólnie to polecam forum www. goldenline.pl dla wszystkich ludzi biznesu . I też tutaj nie zmierzam wiecej , pisać , wyjaśniać o Looocky , bo pisanie tutaj jest bez wiekszego sensu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EvaVenttt
znam goldenline, e nie nowosci mnie juz nie intersuja mam roczny abonament na zentradzie i chc to juz wystarcz :D , i zentrada jest na cala europe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie słyszałem , lub słyszałem i zapomniałem o zentradzie ... i prawdziłem co to jest ... opinia zawiedzionego uzytkownika ... dalsze sprawdzenie .. i ze to nie jest dla zwykłego kowalskiego , tylko firmy ... a Loocky to zupełnie co innego , moze całkowicie za darmo moze korzystać klient indywidualny , zakupujac nawet 1 sztuke produktu . I to odbieram , jako okazję dla zwykłego konsumenta ... mieć uniwersalna kartę rabatowa , dzieki której być moze bedzie mozna dokonywać zakupów w tym samym hipermacie w ktorym wykonywaliśmy zakupy , i miec jakis rabacik ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez sensu , w tym własnie cały sek zeby klient indywidaulny nie widział cen hurtowych i dobrze po co ktos nie prowadzacy firmy ma widziec co i za ile firmy sprzedaja i kupują , wg mnie beznadziejnie jest łączyc obie te opcje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mi atrakcja za alegro klient indywidualny tez nie placi, zreszta nikt nie zdetronizuje alegro, nawet bezpłatne serwisy aukcyjne polegly przy skali i popularnosci alegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obejrzalam ta stronke looky przyznam ze odrzuca mnie na wejsciu jest brzydka , nieciekawa i nie zachecajaco , po minucie stmatad uciekłan, to samo moja znajoma ktorej wyslalam ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemek07
Witam! Jestem zainteresowany Pani ofertą. Proszę o kontakt ze mną pod adresem mixerbase (at) gmail.com, tam ustalimy resztę szczegółów. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak , ale Allegro pracowało na tę popularność ponad 10 lat , nawet niedawno zmieniajac szatę graficzną , a strona zentrady wyglada jakby stała w miejscu . Zgadzam sie , nic nie ma dzisiaj na oficjalnej stronie Loocky , tylko odliczanie ... polskie prywatne strony przedstawicieli wygladaja lepiej ... sam musze czekac do 1 marca , aby zobaczyć zawartość sklepu . Oczywiście kupujacy , nie płaci , ale ma to wliczone w cene .. ale też trudno coś sprzedać , gdy wiele osob sprzedaje to samo .. a ceny w nieskończoność nie da rady obnizac , Też nie chodzi o róznice cen hurtowych i detalicznych , ani popularność Allegro . Klienta zawsze mozna przeciagnąć odpowiednią promocją czy korzyścią do siebie , dokonujacego do tej pory zakupów w dowolnym miejscu , nie tylko na Allegro,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dlatego alegro nic nie ruszy wszyscy tam i tak i siak kupują i sprzedają mimo narzekania , dzisiaj sprzedając przez internet bez alegro nie da rady , niestety ale tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klikajcie linka
Zapraszam do fajnego serwisu http://chomikuj.pl/?page=182164 Znajdziecie tutaj wiele interesujacych pozycji do swoich kolekcji. Wejdzcie zarejestrujcie się i pobierajcie http://chomikuj.pl/?page=182164 a na dodatek po zarejestrowniu sie zagladnij do programu partnerskiego gdzie mozna sobie dorobic. SAM SPRAWDZ klikajac w tego linka http://chomikuj.pl/?page=182164

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tez wiele osób oprócz obecności ma swoje sklepy , i stara sie równiez wypromować sklep . A promować w swój sklep internetowy mozna na wiele sposobów . Być moze tez mam sposób , aby korzystajac z faktu posiadania pólki w sklepie promowac jakis sklep , czy hurtownie jednoczesnie promujac loocky , i to nawet całkowicie za darmo społecznie .... A informacje o Loocky wiecej mozna sie dowiedziec czytajac na Goldenline , niz zagladając na pusta dziś strone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem czytałam na golden jestem tam , ale i tak stawiam na alegro ;) nawyk robi swoje, u ludzi tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×