Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OstraSiostra

AGD

Polecane posty

Zapraszam do rozmowy Agresywne Gospodynie Domowe ! Tu możecie lizać dupy do woli, aczkolwiek apeluję o spokój i nie używanie nadmierne obelg! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj juz blisko:) co tam u ciebie? popularnosc widze rosnie;) ale mam wylew z tych tepaków co jada na ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak :P Bo dla mnie możesz być każdym..krytykujecie co się da a sami jesteście jak tchórze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześc :d zmienialam nick :P a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczo nic nie muszę pokazywać zwłaszcza takim jak ty :P Sucz cześć!!Widziałaś jaka rozpierducha na innych topikach?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostra, co się stało, że nie masz już zdjęcia w tej różowej halce/piżamie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jestem cała zayebista, niczego mi nie brakuje - a ciebie tępaku wlaśnie to razi- pewnosć siebie, widocznie nawet nie wiesz co to znaczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od razu z papą musisz? nie można normalnie zapytać? no fakt, niczego ci nie brakuje, wąsami pół wsi możesz obdarowac-jak już też mam być niemiła:) nie kolekcjonuję fot🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no widzialam widzialam, ale dlaczego ?? heh kurcze, albo tajemnicza dama jest napastowana, albo Ty czasem po mnie pojadą czy ludzie na kafe maja jakis problem ??? czy zawsze trzeba "tępic" tych którzy mają skrajnie rózne poglądy od naszych ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siostra nie warto wchodzic z tym nizem społecznym w dyskusje intelektualne;) ZAZDROŚĆ i nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kciukiem , wymyśl coś innego - przynudzasz dziecino :P Sucz..powód jest prosty..zerowe poczucie humoru :D Ja mam wystarczająco dużo powodów do nerwów w pracy, w domu , na co dzień - a te ważniaki wszystko biorą do siebie. I co chwila "FOCH" albo "OBRAZA" ewentualnie "skrzywienie japy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×