Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lauren_Hill

gdzie kupujecie gry komputerowe?

Polecane posty

Gość gość
Zobaczcie sobie tutaj http://www.trysja.pl/pl/gry_pc-k,230.html - my w tym sklepie kupowaliśmy komputer do gier, indywidualnie składany zestaw komputerowy. A przy okazji zakupiliśmy kilka gier właśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarikaZyyyg
na stronie konsoleigry.pl - mają naprawdę dobre, konkurencyjne ceny. DLa mnie mega super sprawa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SuszkaMk
Ja już kilka razy kupowałam gry i dla siebie i dla bratanka na konsoleigry.pl - mega spoko ceny, duży wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flapi22
ja mojemu młodemu w sferisie zamawiam, ceny w miarę i szybka realizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz005
Ja zamawiam synowi na gram.pl i odbieram w sferisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozenkowa
ja na konsoleigry.pl - bardzo, bardzo spoko ceny, duży wybór. Dla mnie mega :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój synek sam sobie zamawia chyba też na tym gram.pl a mąż odbiera w sferisie. Wogóle duzo rzeczy ostatnio tam kupujemy, jakoś tak wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raz zamawiałam gry w sklepie zadowolenie.pl. Pamiętam, że dostawa była tam ekspresowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszolek
Ja też na konsoleigry.pl bo mają serio najlepsze ceny... dla mnie mega opcja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabaczka65
Ja swoje gry kupuję tylko na http://www.3kropki.pl/sklep/klucze-do-gier/ W ich ofercie jest wiele kluczy np do takich gier jak World of Warcraft, HeroesVII czy do Wiedźmina 3. Nie jest u nich drogo a przesyłka jest natychmiastowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fik556
Ja kupuję w sklepie rtv Euro agd. Duza sieciówka, bardzo często zdarzają się tam dobre promocje oraz wyprzedaże na gry. Aktualnie jest tam na przykład dobra cena na edycję gry roku Wiedźmin 3. W innych sklepach gra jest do kupienia w cenie 150-200 zł . W Euro kupowałem wczoraj za 120 zł. Wersje pudełkową oczywiście . Kluczy nie lubię z uwagi na to,że potem takiego klucza nie można nawet odsprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli mam coś kupować w sieci to tylko w electro.pl. Raz robiłam zakupy w innym sklepie i mam bardzo niemiłe wspomnienia. W Electro kupowałam już dużo razy i wiem, że się nie zawiodę. Polecam również i Wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rita6
Zajrzyj sobie tutaj http://powerplay.com.pl/ tam znajdziesz bardzo duży wybór gier , bardzo dobre ceny . Z pewnością znajdziesz tam to czego szukasz . Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinko
Na gram.pl z odbiorem w sferisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giero
na sferis.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myreek
Tak jak wyżej kilka osób napisało na gram.pl z darmowym obiorem w salonie sferis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konsolę PS4 razem z grami zamówiłem sobie przez internet w sklepie www.hdmarket.pl gdzie mają dobre ceny na taki sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaronko
tj sferis.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawidik

Call of duty niedawno zamawiałem przez allegraj.pl i gra jak dla mnie - kosmos. Mam tę wersję Black Ops 4, edycja PRO. Od razu mówię że trzeba sobie zarezerwować naprawdę dużo wolnego czasu na grę, bo wciąga niesamowicie. Ja na szczęście mam już wolne na uczelni więc jest czas żeby popykać całymi nockami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zajrzyj sobie na allegraj.pl , mają super ofertę gier, na pewno znajdziesz takie tytuły, które będą odpowiadać Twoim oczekiwaniom. Zobacz co tam obecnie mają w sprzedaży, można coś fajnego wybrać. Kupowałem kilka razy, sprawna realizacja zamówień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Sprawdzaj różne oferty, sklepów jest naprawdę sporo. Ostatnio kupiłem nową Fifę na allegraj.pl . Wszystko spoko, gra śmiga więc może tam popatrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×