Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Barbie555

dobry związek bez seksu???????

Polecane posty

moja kolezanka jest od roku z facetem z ktorym sie nie kochała. ona mowi ze dobrze jej z nim ale czy moze istniec udany związek bez udanego seksu. jak uwazacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zależy
od tego po ile mają lat, Ja sobie nie wyobrażam związku bez seksu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek89
No według mnie jeśli ich razem tak nie ciągnie to można. Gorzej jeśli tylko jedna osoba nie chce seksu. Wtedy to nie ma przyszłości. Niestety ale seks jest bardzo ważny w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się jest ważny - ale związek budowany tylko na seksie to jedno wielkie nieporozumienie a nie związek. Seks to coś co spaja związek, a nie coś co jest jego fundamentem. Związek już zbudowany - nie ma seksu związek może być dalej. Związek na seksie - nie ma seksu - nie ma związku. Sprawa prosta - ona bardzo dobrze robi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale ona niby mowi ze jej z nim dobrze i wogole very happy a na drugi dzien idzie sie spotkac z nim jak ona to mowi tak dla rozrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze byc udany ale prędzej czy pozniej sex sie musi pojawić. Jesli nie ma cielesnosci to jest prawie jak przyjaźń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redf
"Związek już zbudowany - nie ma seksu związek może być dalej." nie, nie moze byc dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr Maria Śmiechul-Wiliszkowicz
Można się masturbować i onanizować przecież bez kontaktów seksualnych w małżeństwie i rozpłodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem tak........
jeśli obojgu odpowiada taki układ to czemu nie ?.....być może uprawiają inne formy seksu ?.....może nie są oboje gotowi albo chcą poczekać ....ludzie są różni i nie każdy facet liczy na sex zaraz na pierwszym czy drugim spotkaniu .....na pewno po czasie sex się pojawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redf
tak, pojawi sie, to pewne. Raz na kwartał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×