Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lauren_Hill

router

Polecane posty

Gość RudaHera
Faktycznie fajny ten router na wassermanie. Ale w sumie żadna nowość, bo dość powszechnie wiadomo, że mają tam bardzo tanio ten sprzęt. Ja sama kupiłam tam... jajowar za kilka złotych i jestem bardzo zadowolona. Także możesz śmiało kupić. Mam nadzieję, że Ci się moja opinia przydała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lauren, ale sierotka z ciebie :D Ale każdemu może się zdarzyć, ja kiedyś wodą zalalam telewizor, taki stary kineskopowy jeszcze, ale jakoś przeżył :) A router dobry wybrałaś. Znam się trochę na tym, bo ja w naszym mieszkaniu zajmowałam się swego zcasu podziałem pasma, więc jest dobrze. Tylko tym razem uważaj, żeby znowu wodą go nie zalać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simona1811
To nie dobrze, że pozbyłaś się roślinności, bo w pomieszczeniach, gdzie pracuje dużo maszyn przydałaby się jakaś "zielenina". Paprotki podobno pochłaniają trochę tego całego promieniowania. Dodatkowo zalecałabym użycie nawilżacza powietrza, bo komputery strasznie wysuszają atmosferę. PS. polecam ten router, o którym pisała latte. Jednak trochę lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panic
słyszałam, że routeru pentagramu są bardzo dobre, nie przerywają połączonia i mają duży zasięg, także może zamiast linksysa lepiej trochę dopłacić i kupić właśnie ten sprzęt? na pewno bardziej Ci się to opłaci..no oczywiście jeżeli nie będzie stał blisko innej roślinności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obczaj sprzęt komputerowy Tracer'a, jeszcze nie są tak rozreklamowani jak te "większe" marki, więc cenowo nie zdzierają skóry, a jakościowo mają urządzenia całkiem niezłe. zresztą, poszukaj informacji w necie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fakt,że tracer ma bardzo tani sprzęt i nie jest taki zły. Ja mam klawiaturę tej firmy- kosztowała śmiesznie mało- jest bardzo cicha , dobrze się na niej pisze. Tak się do niej przyzwyczaiłam,że nie zamieniłabym ją na inną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama mam zawsze problem jeśli mam kupić coś z elektroniki. Mi ostatnio zdechł ruter i fajnie lauren, że wrzuciłaś linka do routera z wasserman.pl, bo wiem, gdzie się rozglądać za takim sprzętem. Cieszę się, że pojawiły się też inne firmy przynajmniej będę miała co porównywać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolorowa79
LaurenHill, ważaj z tym podlewaniem kwiatków, bo sobie kiedyś dom zalejesz :) Zainwestuj w netgeara, używam takiego routera od 3 lat i nigdy nie było problemów. Jak słyszę, że ludzie mają usterki w swoich routerach to aż się dziwię. Na electro.pl jest kilka modeli, myślę, że lepiej byłoby wziąć tego droższego, będzie z pewnością dłużej działał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uważam, że ten jest bardzo bardzo fajny http://www.wasserman.pl/pl/p/Multi-router-wifi-n-300mbps-ADSL-z-gniazdem-USB-3G/1747, wprawdzie jest trochę droższy, ale ma bardzo fajne parametry Wszechstronne urządzenie sieciowe: - Wbudowany modem ADSL (Neostrada, Netia itp.) - DSL podział kablówki (UPS, Aster itp.) - 3G obsługa modemów 3G (Internet z sieci komórkowych) - Wsparcie sieciowe dla dysków USB (Samba lub FTP) - Rewelacyjna prędkość przesyłu wifi IEEE 802.11b/g/n 300mbps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×