Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość strasznie dzisiaj jest

Boję się iść spać...

Polecane posty

Gość strasznie dzisiaj jest

Wczoraj w nocy śniła mi się kobieta, która rok temu się powiesiła w mojej miejscowości. Widziałam ją w życiu może raz? Miałam wiele koszmarów, ale ten tak utkwił mi w głowie. W moim śnie była tak jakby zjawą, nie dawała mi żyć w spokoju, strasznie się jej bałam, mówiła głosem takim jakby opętanym... Powiem szczerze, że boję się zgasić światło, tym bardziej, że jedyna z rodziny śpię na parterze... Jak ja mam do cholery zasnąć, pierwszy raz w życiu się boję, że przyśni mi się kolejny raz;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytaj coś fajnego przed snem, to oderwie twoje myśli od koszmaru, posłuchaj przy tym spokojnej muzyczki jakiejś i staraj się o tym nie myślec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarwij noc, siedź na kafe, jutro o tej porze będziesz spać, bo się położysz jak będzie jasno. Mua ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osobamyśląca
No nie wiem co tu poradzić. Moim zdaniem wystarczyłaby jakaś ładna lampeczka z kwiatkami. Naprawdę 🌼 I już byłoby lepiej. A ogólnie? Jakiś szkaplerzyk na szyję i powinno być dobrze. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasznie dzisiaj jest
Chyba się wina napije ;/ Mam nadzieję, że uda mi się przeżyć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osobamyśląca
Możesz tez na mszę za zjawę - choć jeśli mówiła głosem opętanym to chyba jest potępiona. No to po prostu o niej nie myśl. Po pierwsze. I może zmien miejsce snu - też jakiś pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kika00
ta osoba najprawdopodobniej chce zebys sie ze nią pomodliła... i najprawdopodobniej tak jest...odmów sobie za nią chociazby dziesiątek różańca,jeśli chcesz spokojnie zasnąć to nawet cały różaniec,zobaczysz ze ci sie nie przyśni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja cholera spac nie mogę - mój sąsiad wrócił w stanie wskazującym i chyba przemeblowanie robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osobamyśląca
No wino może Ci pomoże ale czy na długo? No to nie jest najlepszy pomysł. Możesz też sobie przeegzorcyzmować dom jesli ta twoja znajoma tam łaziła. Albo siebie, żeby sie pech do Ciebie nie przyplątał. Najpierw koszmary, później wypadek wiesz jak to bywa... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bój się. To tylko sen. Pamiętaj że jak już raz Ci się przyśniło to już drugi raz Ci się nie przyśni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osobamyśląca
No jest to jakis pomysł rózaniec, ale na ile to starczy? Jesli jeszcze była opętana to niech lepiej idzie po egozrcyzmy, nie? Kto wie - może ją chce opętać? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasznie dzisiaj jest
Sądzę, że się przyśni... W tym śnie pojawiała się co noc i nie dawała mi spać, nie spałam kilka dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osobamyśląca
Bo to dziwne, żeby się śniła opętana osoba. Mnie to zawsze diabeł goni w snach. Opętaniec mi się nigdy nie śnił. Ale też się nie interesuję takimi rzeczami. ps. zostaje jeszcze zmówienie drogi krzyżowej jakiejś tam czy modlitwy do krzyża - ewentualnie w necie są egzorcyzmy (modlitwy) -jakąś modlitwę egzorcyzmową przed snem i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wbij się do kogoś do sypialni..nie wiem masz siostrę w domu czy coś? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opętać ?? Dajcie spokój :P Nie ma się czym przejmować, chociaż ja bym dla spokoju zmówił to Ojcze Nasz :P Na pewno bym się lepiej poczuł, a nic by mi to nie zaszkodziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasznie dzisiaj jest
Dziwne jest też to, że ja jej w ogóle nie znałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osobamyśląca
Moim zdaniem powinnas powiedzieć w spowiedzi, że Ci sie śnią straszne sny z opętancami. Niby nie grzech, ale zawsze lepiej niż egzorcyzm. Powiesz i wtedy Ci sie nie przyśni bo nie powiesz i może być różnie - moje zdanie. No i jak te egzorcyzmy z netu? Podziałają? jak czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieboj sie co sie stanie to sie stanie tylko wiem ze kazdy dzwiek przeraza,nieboj sie jestem przy tobie (A mialam wieksze przezycia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osobamyśląca
No to chyba jest w piekle i cię ściąga myślami. Samobójstwo coś strasznego i cię wciąga. Po co myślisz o niej? Nie myśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasznie dzisiaj jest
Egzorcyzmy bez przesady... pomodlę się, a długoooo tego nie robiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kika00
oobamyśląca - ona sama nie moze wykonywac egzorcyzmow,nic jej to nie da, a zreszta opętać jej raczej nie moze,no chyba ze autorka jest niewierząca i dziaął na rzecz szatana,wiec bardzo prawdopodobne ze chce cie opętac...zreszta,ja bym sie udała do księdza,korona ci z głowy nie spadnie a napewno sie cos wyjasni i napewno cos pomoze:) powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie pij alkoholu, bo jeszcze jakiś film złapiesz i wogóle będzie :P Za dużo o tym myślisz. Jak obejrzysz jakiś film to też może Ci się przyśnić. A jak długo myślisz o tej zjawie to wtedy o tym śnisz. To nic nie ma wspólnego z tym że jakiś duch Cie nawiedza w nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu myślisz o tym dużo i to Ci się potem śni. I to cała filozofia :) Mówie Ci nie ma się czego bać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osobamyśląca
666 AVE - nie podziała modlitwa za zmarłych. No pomódl sie, pomodl strasznie jest dziś. Nie zaszkodzi. Egzorcyzm do Boga się pomódl - zaraz Ci znajdę. Maryja nie podziała chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze za duzo o niej myslisz??Jak czlowiek intensywnie o czyms o kims mysli to mu sie pozniej sni:P Ja po horrorze mialam taki sen na jawie(normalnie lunatykowalam i snilam).Jak sie obudzilam rano to nic nie pamietalam.Ale jak pomyslalam o tym snie kilka razy to mi sie wszystko przypomnialo.Nie bede pisac co mi sie snilo ale straszne to rzeczy byly i to sie dzialo w moim mieszkaniu po ktorym chodzilam(lunatykowalam)malo zawalu po tym snie nie dostalam,a jedyna osoba,ktora nie byla wytworem mojej wyobrazni w tym snie to moj facet:P i wszystko to co mowil do mnie mowil naprawde i ja z nim gadalam.Przestraszyl sie mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasznie dzisiaj jest
Może jest to powiązane z tym, że mój ojciec to alkoholik i czasem zachowuje się gorzej niż opętany, a ostatnio nawet mówiłam, że powinno się go oblać wodą święconą, bo to istny szatan o.O ... Pomodlę się :) Mam nadzieję, że będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×