Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cześć mam pytanie

Czy miała któraś z was wózek Orbit?

Polecane posty

Gość gość
No co Ty???? żadnego "wózka inwalidzkiego" w nim nie widzę, no ale są gusta i guściki ?!... Mnie sie podoba - głównie że taki trochę inny niż wszystkie- bo jak widze na ulicach ciągle te same wózki to az nudno. Chociaż ostatnio coraz więcej osób ma takie "oryginalniejsze" jak ten Orbit chociażby i to dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie Orbit to "wózek gwiazd" - w Stanach kupują go bogaci i znani celebryci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilulilu
Witam, od maja jestesmy właścicielkami orbit baby g3. Wózek prezentuje się bardzo fajnie :) Jednak jeśli chodzi o polskie drogi to baaaaaaardzo ŚREDNIO wypada. Moja córcia ma konkretne trzesienie na spacerku, musimy omijac kostki i dziurawe chodniki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam gumę Orbit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie w Orbicie najbardziej się podoba bezpieczenstwo dla dziecka- tkaniny, materiały i folia na deszcz wolna od ftalanów i PVC, materiały są hypoalergiczne , mają też certyfikat Oeko Tex a to trzeba odnawiac co rok więc daje jakąs pewnosć że te materiały naprawdę sa zdrowe dla dziecka A do tego jeszcze chronią przed UVA i UVB - u nas mało kto o tym jeszcze myśli - mamy sądza że jak rozłożą dziecku parasolkę to jest bezpieczne ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no daruj, mój wózek tez chroni przed promieniami UV a był znacznie tańszy, więc nie tylko Orbit taki cudowny. a materiały we wszystkich wózkach sa bezpieczne, juz nie łykajcie tej propagandy tak bezmyślnie. podobnie jak w ubrankach, pościeli i innych sprzętach, z którymi dziecko styka się w domu. jeszcze nie słyszałam, żeby dziecko miało uczulenie od tapicerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra jakie porównanie:) Dla mnie te wózki od lat są najlepszymi wózkami na naszym rynku, zresztą za granica robią taką samą furorę. Są warte takiej ceny i dobrych opinii- kto zna Orbita wie o czym pisze. Mega bezpieczny, tyle udogodnień w jednym wózku. Obracane siedzisko dla mnie było pomysłem bomba, a do tego te płozy i funkcja bujaka z gondoli? Ja ostatnio czyatłam o Orbit Baby G3 najnowszy w rodzinie orbitów- i jak poprzednicy dla mnie piekny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie miałam Orbit Baby G3 ale prosze mi wierzyć gdybym miała z pewnością spełnił by wszystkie moje oczekiwania względem wózka. Dla mnie to ideał- wart swej ceny bo to jakość w każdym calu. Sama mam zamiar takowy wózek nabyć dla maluszka, jeszcze mam czas bo to 4 miesiąc ciązy ale mam faworyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś myśli że zdrowy to tylko dlatego że nie uczula to gratuluję poczytaj o toksynach w wózkach dla dzieci- co roku robią takie badania chyab wyrywkowo i tylu producentów "wpada" że w tkaninach czy materiałach są jakieś trucizny niebezpieczne dla dziecka a w Orbicie czytałam że co roku jest testowany i nie ma szans żeby coś toksycznego w nim było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Orbit Baby G3 to moje marzenie, zdecydowałam że nasz synek będzie jeździł takim wózkiem, musze tylko meza namówic ale spokojnie bo poród na styczeń:) Jest piekny, te nowe kolorki super. A co do materiału ja wiem, że w Orbicie jest zastosowana bawełna organiczna więc są to wózki bezpieczne dla dzieci, bez toksyn. Pamiętam jak czytałam art że jako w jedynych wózkach na rynku zastosowano ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nie dla mnie te wózki bo za mało zarabiam ale pomarzyć można, prawda? Szczególnie najnowszy model Orbit Baby G3 - czytałam o nim artykuł, wózek bajka. Jakby mnie stać było na taki wydatek na pewno bym go kupiła bo to wózek który nie tylko rewelacyjnie wygląda ale i bardzo funkcjonalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie- to też moje marzenie by moje dziecko wozic Orbit Baby G3. Wózek jakich mało, ja nie wiem do czego tu sie mozna doczepić, chyba że sam nie jeździ:) to wózek jak ze snu, gdzie nie popatrzy się zaskakuje funkcjonalnością, no bajer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwszabrykapl
Hej dziewczynki ja właśnie testuję orbita G3 i powiem Wam jedno lekkość obsługi wózka jest obłędna, jedni ten wózek będą kochać inni się do niego nie przekonają - chodzi mi głownie o wygląd, ja osobiście lubię takie kosmiczne kształty :) do funkcjonalności nie mogę się doczepić :) co do ceny hm dobrze ktoś napisał jest to wózek gwiazd :) ale kto nam zabroni :) Jeżeli ktoś chce wydać na wózek ok 2800 to Orbit jest w zasięgu ręki :) wiem co mówię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie ale czytałam że ANNA MUCHA go miała Dość popularny był ten wózek, na kazdej fotce w gazetach go pokazywali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki paskudny! za darmo bym nie chciala, serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwszabrykapl
wózek wzbudza wiele emocji :) to pewne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, nie czytalam calej dyskusji ale mam wozek Orbit G2. Kupilam troche taniej bo w USA. Moje opinie: - Az do spacerórwki, tj. nosidełko i gondolka- wózek taki sobie, żadnej rewelacji. - - Nosidełko było faktycznie ogromnie ciezkie i do tego wąskie tak wiec musiałam dokupic maxi cosi i przejsciówke do bazy jak corka z niego wyrosła. Niemniej jednak bardzo solidnie wykonane w porównaniu do maxi cosi. - godnolka bez zarzutów, w zimie tylko jak doszły czapka i kombinezon troche stawała się przykrótka. - troche brakowalo mi podnoszenia pleckow w gondoli - z jazdą bo wybojach faktycznie nie za fajnie w przypadku gondolki ale tez bez tragedii. Teraz przy spacerówce doceniam zwrotnośc tego wózka i nie zamieniłabym tego na wielkie dmuchane opony. - najbardziej zaczelam doceniac ten wozek od momentu spacerówki. jest zwrotni i lekki, łatwy w demontazu. Obracane siedzisko jest dla mnie dużą zaletą i przewagą nad innymi wózkami. - moje dziecko uwielbia w nim spać. jakoś nie przeszkadza mi brak rozkładania plecków. - w użytkowniu pomagają gadzety takie jak przednia tacka z miejscem na kbek, kluczyki, telefon lub tp. no i boczne torby idealne na zakupy. - spiworek na zimę też jak na razie idealny- doceniam to że można go wysoko zapiąć jak dziecko spi. Podsumowując wozek taki sobie jeśli chodzi o pierwsze 6 miesiecy życia (do spacerówki). Od momentu przejścia na spacerówkę uwielbiam ten wózek i widzę sporą przewagę nad innymi wózkami które mijam na ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwszabrykapl
bardzo fajna, rzeczowa opinia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emaniuela
Zgadzam sie, bardzo rzeczowa i przydatna opinia. Ja mogę dodać - co nie zostało napisane- że świetnie sprawdzają sie jeszcze płozy, któe kupuje sie w komplecie z wózkiem. w łatwy sposób montuje sie na nich gondolę i tym sposobem zyskujemy idealną kołyske dla dziecka, że łóżeczko na ten pierwszy etap jest w sumie niepotrzebne. Ta sama sytuacja jesli chodzi o spacerówkę- siedzisko też można zamontować na płozach i zyskać fajny praktyczny i lekki bujaczek. Ja znam wózek na wylot chociaż jestem jego przyszłą użytkowniczką - dostanę wózek od siostry, bo jej córka juz wyrasta, a moja w brzusiu dorasta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak Orbit był kupiony w Stanach to tamten fotelik- nosidełko jak jakas mama napisała faktycznie mógł być gorszy i cieżki , ja czytałam że u nas nie ma fotelików tych oryginalnych z orbita i montuje się maxi cosi właśnie a one sa dosć dobre poza tym wózek wygląda konkretnie głównie pod wzgledem funkcjonalności ale ja sobie moge tylko pomarzyć bo moje już niewózkowe :) a kolejnych nie planuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwszabrykapl
do Emaniuela - szczęściara z Ciebie! kurcze też bym tak chciała, w ciemno można brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A widziałyście że ten Orbit jak kiedyś pisano że taki bardzo drogi i ekskluzywny jak go pokazali u Ani Muchy to teraz cena jest sporo niższa? ktoś wie czemu tak staniał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwszabrykapl
Wszystko zależy co kupujemy w zestawie, cena zazwyczaj dotyczy wózka, a np. daszek lub inne akcesoria trzeba dokupić, ostatecznie cena może być podobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja widziałam całe zestawy w okolicach 3 tysięcy zł ale orbit g2, nie ten nowy i nawet się zastanawiam czy nie kupić bo czytałam że bardzo funkcjonalny ten orbit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwszabrykapl
zapraszam Cię na prv :) czasami udaje mi się załatwić dla moich czytelników rabat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w jakiej cenie z rabatem ;) można dostać Orbita G2? Wózek rewelacyjny, marzy mi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem ciekawa ile taniej można tam kupić Orbita Baby , wystarczy mi ten starszy model G2, wcale nie musze mieć nowego Więc jakies wieści o dobrej cenie na mój wymarzony Orbit chętnie przyjme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynaSm
Cześć! Ja właśnie chciałabym kupić ten G3 jednak martwi mnie to, że fotelik już nie będzie oryginalny, ponieważ nie mam w samochodzie tzw. Isofix czyli to znaczy, że nie będę mogła obrócić fotelikiem w samochodzie aby go ustawić, będę jednak to mogła zrobić na stelażu mimo, że fotelik nie będzie oryginalny? Ktoś coś? :) Mogę też dostać rabat? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubie sobie oglądać zdjęcia znanych gwiazd, piosenkarek, aktorek i jak tak patrzyłam na te z dziećmi to właśnie sporo z nich ma właśnie Orbit Baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×