Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peach...

OLEWA mnie.. POMOCY...

Polecane posty

jestesmy razem od paru tygodni, wszystko super, wspólne walentynki, pieszczotki itp:P mówił że było mu ze mną tak fajnie...(zresztą sama to czułam;)) że jestem ładna itd.... po ostatnim spotkaniu dzwonił i był milutki jak zwykle... a teraz nie odzywa się od paru dni... a miał się odezwac.. a ja już histeryzuję że ma mnie w d.. nie wiem czy mógł stwierdzić że jestem niezainteresowana? w sumie to on ciągle dzwonił i proponował spotkania.. napisać do niego czy też go olać? gdybym wiedziała o co mu chodzi...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadiaa0
faceci tacy sa. ciesz sie ze nikt ci niepowiedzial ze mu sie nie podobasz bo mnie to spotkalo..... nie zastanawiaj sie nad tym wszytskim bo facetow niezrozumiesz:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze jeszcze zadwoni
a jak nie to...nie przejmuj się palantem Bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale myślicie że powinnam się do niego odezwać, czy lepiej nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olewikusa
a z jakiego m iasta jest ten facet?:P znam bardzo podobnego...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olewikusa
a to nie ten sam :P ale generalnie - to wspolczuje.... ciezko cos poradzic... ile sie juz nie odzywa? dokladnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem dlaczego mnie tak olewa, w końcu wydawało mi się że jesteśmy razem, w ogóle zachowywał się jakbym była jego dziewczyną, a teraz ma mnie gdzies..;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a my nie ogladamy
autorko, a moze jakbyś Ty napisał do niego smsa - co u niego , kiedy bysmy mogli sie spotkac to korona z głowy by Ci nie spadła? dlaczego to On ma ciagle dzwonic i zabiegac o Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a my nie ogladamy
moze własnie mysli tak jak Ty -nie odzywasz sie, to nie bede sie jej ciagle narzucał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olewikusa
ale skoro to on sie zawsze odzywal - to napisalabym smsa na Twoim miejscu, moze mysli ze go olewasz... sprobuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy faceci tak robią. ale ja już mam na to sposób. następnym razem jak zadzwoni to mu powiedz że nie chcesz sie spotykac z kims kto potrafi Cię olewac przez parę dni i zaproponuj żeby się postarał przez jakis tydzień to może sie spotkacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a my nie ogladamy
juz dawno powinnas do niego napisac, okaż mu również troche zainteresowania:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawy pomysl heh:D ale nie chcę się tak od razu wkurzać na niego bo wtedy to już w ogóle mnie oleje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli mu napisze co tam u niego to chyba nie będzie narzucanie się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olewikusa
trzymamy kciuki :) skoro bylo dobrze miedzy wami , to o ile jest spoko facetem i po prostu Cie sprawdza, czy Ci na nim zalezy, a nie bylas tylko zabawka - to odpisze :) daj znac co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a my nie ogladamy
peach ale Ty nawet nie masz powodu na niego sie wkurzac, no co On Ci zrobił > To że sie nie odzywa kilka dni? ale przeciez Ty też byś mogła, przecież facetowi tez należy sie jakies zaintersowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a my nie ogladamy
mi sie wydaje, ze jak mu zalezy to sie ucieszy ze się odezwałas pierwsz wkońcu do Niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olewikusa
Peach! wiesz co to jest narzucanie sie? Jestes zakochana/zauroczona, zalezy Ci - i dlatego nie myslisz zbyyt trzezwo, to normalne :P po pierwsze to on sie zawsze odzywal, po drugie - juz tydzien nie macie kontaktu - wiec zdecydowanie nie bedzie to narzucaniem sie. Pisz i nie wariuj :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a my nie ogladamy
jest weekend, zapytaj sie co u Niego i czy ma jakies plany na spedzenie tego czasu, jesli nie to zaproponuj mu spotkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi o to żebys się wkurzała. powiedz to spokojnie. przedstaw sytuację i możliwe wyjścia. ;) jak będzie wiedział że do niczego go nie zmuszasz to prawdopodobnie sam z wlasnej woli sie postara ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siema eniu
Nie twierdzę, że facet powinien się odzywać codziennie, ale zarówno ja, jak i moje koleżanki spotkałyśmy się z takimi, którzy udają zaangażowanych, a tak naprawdę chodzi im tylko o seks i nagle znikają. Nie wszyscy faceci to chuje, ale część z nich tak i mam nadzieję, że na takiego nie trafiłaś. Mój 'kolega' wydawał się być zakochany, sam zaczynał rozmowy o przyszłości, interesował się mną pod każdym względem, niby typ łobuza, ale dla mnie czuły, robił masaże, prawił komplementy... a po pierwszym razie zniknął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olewikusa no więc daję znac;) napisałam i później rozmawialiśmy, więc na razie jest dobrze, tylko nie wiem jak będzie dalej bo nie wiem czy nie trafiłam przypadkiem na taki typ faceta, o którym pisze "siema eniu" i czy mnie bnie zostawi jak się z nim prześpię.. lub jeśli się nie prześpię;)... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale jak się nie prześpię to też moze mi powiedzieć arrivederci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×