Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vbvbgh

bezrobocie- jak z tym zyc?

Polecane posty

cream powiem tak:) jak ktos sie pierwszy odezwie z wawy to jade do wawy, jak ktos pierwszy z poznania to do poznania tylko wolalabym wlasnie poznan bo bylam tam nie raz, miasto mnie urzeklo no i mam troche znajomych:) w warszawie nigdy nie bylam, nie mam nikogo kazdy mowi ze brzydkie miasto:P a jesli chodzi o cv to fakt ze pracodawca nosem kreci ze w sklepie, ale jeszcze gorzej kiedy widzi ze np przez 3lata nic nie robilas, liczy sie tez fakt ze masz checi pracowac i pracy sie nie boisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njhgy
sek w tym ze ja nie chce biznesu, nigdy mnie do tego nie ciagnelo i nie chce na razie chce etat, moim marzeniem jest by w przyszlosci utrzymywac sie z pisania ksiazek, ale to juz w ogole KOSMOS dlaczego nikt nie dzwoni, no dlaczego????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasjopea123
Witam, ja właśnie myslę jaki biznes możnaby tu rozkręcić, ale póki co żadnego konkretnego pomysłu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghyjyu
ale sie wczoraj kafe popsulo :) to ja autorka, ukrywam sie pod nickiem z literek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to czekaj księzniczko
aż zadzwonia az samo do Ciebie przyjdzie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to czekaj księzniczko
02:19 [zgłoś do usunięcia] darkyrah-Paweł Odpowiedz jest prosta zajzyj tu http://www.partner-praca.cba.pl/ weż najpierw analfabeto popraw te błedy ortograficzne bo aż zęby bolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wczoraj cos kafe szwankowalo:( ja chyba narazie sie nie bede przejmowac, bo mam jeszce czas do sierpnia a autorko nie skladasz cv do fimr ktore teraz nie potrzebuja? zawsze moga zatrzymac twoje cv i w przyszlosci sie moze przydac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghyjyu
do czekaj ksiezniczko- idioto, nie czekam nic ni robiac, wysylam na ogloszenia i czekam po tym, agnieszka- owszem, mam liste takich firm juz, tylko do nich cv chce miec naprawde zajebiste :) wiec w tym tyg co bedzie ide zarejestrowac sie do up bo konczy mi sie ubezpieczenie i tak myslalam zeby pokazac cv doradcy zawodowemu tam, zeby ocenil je i poprawil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghyjyu
hmm. tak sadzisz, powaznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, mysle tak poniewaz cv to jest pierwsza rzecz na ktora patrzy potencjalny pracodawca zle napisane razi i odrzuca kandydata tak mi sie wydaje a jesli ta porada jest za darmo to tym bardziej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghyjyu
no wlasnie za darmo, i to moge rowniez zapytac czy caly sposob jaki mam na szukanie pracy jest dobry, co mozna w nim polepszyc by byc efektywniejszym itp wiesz, moje cv najgorsze nie jest, sprawdzaly mi je doswiadczone osoby ale nie bedace jednak doradcami zawodowymi, ale niestety jest takie.... malo wyrozniajace sie, dobre dla osoby z doswiadczeniem ale jak na mnie, to niekoniecznie, tak mysle ze stad moze wyniakc brak odpwiedzi na oferty ktore wysylam na ogloszenia, bo kryteria to ja spelniam wszystkie! (a sa ogloszenia gdzie niekoniecznie szukaja doswiadczenia, wiec je spelniam, i co? nic :O )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×