Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zielonooka 1423263

zielone oczy

Polecane posty

Gość zielonooka 1423263

czy podobaja wam sie dziewczyny o zielonych oczach> tzn brunetki z zielonymi oczami mam zielone oczy, ciemna zielen z ciemna oprawą i wydaje mi sie ze sa bardzo brzydkie, nie lubie ich:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie że się podobają!! Lepsze niż kolejne niebieski i brązowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To wstaw fotkę oczu
Wstaw fotkę, ocenimy. Lepsze zielone niż takie jakie mam ja - nawet w dowodzie pisze, że są nieokreślone. Przy źrenicach brązowe, dalej niebiesko-szare z zielonymi prążkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Na pewno masz ładne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w sumie takie troche zielone jest, ale ja nie wiem jak można swojego oka nie lubić. Jak dla mnie normalnie wygląda, sam bym chciał mieć zielone, ale mam tak jak większość niebieskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajgerrr
oczko ładne. aż się zakochać idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonooka 1423263
hehe dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barchanowe gacie
to oczko na zdjęciu nie jest zielone,tylko niebiesko-zielone:) mi się podoba;) (jestem dziewczyną,ale mówię obiektywnie jak jest). W zasadzie to kolor oczu każdego z nas jest trochę inny,dlatego dziwi mnie,gdy ktoś pisze,że ma "niebieskie,jak większość". Każdy z nas jest niepowtarzalny i to jest właśnie takie fajne. Twój kolega może mieć teoretycznie taki sam kolor jak ty,ale gdyby przyjrzeć się im dokładniej-zobaczylibyśmy zupełnie różne tęczówki;) Kłótnie o to,które "ładniejsze" są całkiem bez sensu. Wszystkie są piękne i niepowtarzalne,żadne nie są pospolite;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×