Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OC35 OC 35

sex podczas okresu

Polecane posty

Gość OC35 OC 35

dziewczyny powiedzcie mi czy podczas okresu ( żywam tamponów) można sie kochac i w niczym to nie przeszkadza? czy odczuwa sie jakis dyskomfort? i czy jak sex bedzie w prezerwatywie to czy ona sie pobrudzi?;) prosze o normalne i powazne odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OC35 OC 35
odpowiedzcie prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elmo.
to już nie możesz poczekać tych kilku dni.. hmm a tak szczerze to nie zamierzam próbowac ale to ciekawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OC35 OC 35
kiedy teraz w czasie okresu mam najwieksza ochote;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raz sie kochałam podczas okresu.. mocniejsze doznania, ale jednak więcej nie chce bo to niehigieniczne mi się wydaje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OC35 OC 35
a cos wiecej 87ona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OC35 OC 35
dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek_K__
Może i kobieta ma większe doznania w co absolutnie nie wierzę, bo już dawno udowodniono że największe doznania ma w środku cyklu czyli wtedy gdy jest najbardziej płodna, ale ... taki sex jest bardzo niehigieniczny ... a wygląd to tak jakby facet otwierał puszkę z czerwoną farbą. Niech sobie taki facet chcący się kochać w czasie okresu zobaczy jak wygląda jego penis po wyjęciu zbabrany brudną krwią. Może to go powstrzyma przed sexem w tym czasie. A jeśli już koniecznie musi to niech używa gumki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunka1991
a mój chłopak twierdzi że skoro mnie kocha to sie niczego we mnie nie brzydzi i mu to nie przeszkadza :) co prawda mnie w trakcie okresu sprawia to o wiele mniejszą przyjemnośc ale jak on ma wielka ochote to sie zgadzam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drogi Jarku
Takie jest Twoje zdanie, niektory to nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocdhefuwjlf
a ja np musze uprawiac sex codziennie, niezaleznie czy mam okres czy nie. Jesli wezmiesz prysznic i po nim bedizecie miec szybki numerek to nic nie leci, po chlodnej kapieli rowniez, poza tym pod samym prysznicem to tez niezla mysl. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa mamba 20
wydaje mi się to wręcz obrzydliwe. raz próbowałam i wcale nie było mi dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego NIE
JEŻELI OBYDWOJE PARTNERZY MAJA NA TO OCHOTĘ, AKCEPTUJA SIE, KOCHAJĄ TO DLACZEGO NIE? MOŻNA TO ZROBIC POD PRYSZNICEM NP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 63634
Pod prysznicem i z gumką! Bądźmy higieniczni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gąbki próbowałaś
kumpela z agencji towarzyskiej podała mi "przepis" na seks podczas okresu- wycinasz sobie z gąbki tampon- i zwijasz ciasno- po zabawie wypychasz mięsniami pochwy, łapiesz .. po sprawie. Ważne zeby była to zbita gąbka, najlepsze są te do zmywania naczyń- wiem że brzmi to idiotycznie ale te kąpielowe są delikatne i kiedy będziesz wyciagać mogą sie nadrywać- a jak zostanie ci cząstka to o infekcję bardzo łatwo. Ja się przekonałam do tego sposobu i jest niezawodny. Wazne zeby wyciać sobie odpowiedni rozmiar w zalezności od krwawienia- pamietaj żeby wsadzając go musisz posmarowac lubrykatem lub oliwką. a faceci nie poczuja ze masz okres- miłego figlowania bo to przeciez nie musi być powod żeby rezygnować z seksu w te dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierniczę, dobrze że moja partnerka nie ma takich pomysłów :O Kochamy się kiedy mamy ochotę, a jeśli akurat wtedy ma okres - no cóż, mi to nie przeszkadza. Ona na początku trochę się wstydziła ale jej przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekki szok
pracuję a agencji towarzyskiej i metoda na gąbkę naprawdę dziala zwin ja w rulon zloz na pol i wsadz jak tampona ale po wszystkim oczywiscie go wyjmij zeby nie bylo ze jaka infekcja ci powstala, i tak jak kolezanka mowi najlepiej oliwka aha przed wlozeniem i zwinieciem nie zapomnijjej namoczyc lekko wtedy bedzie bardziejchlonna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjkojiu
na alegro mozna takie kupic dostosowane sa te gabeczki własnie do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta calkiem normalna
Lubie jak mezczyzni wypowiadaja sie na tematy typowo damskie... To ze wiele kobiet odczuwa wieksza ochote na seks w czasie okresu nie jest odkryciem!!! Ja sama bywam bardziej pobudzona w trakcie menstruacji. Seks w trakcie nie jest czyms zlym, oczywiscie trzeba utrzymac higiene. Napewno istotne sa rowniez relacje miedzy partnerami, seks powinien sprawiac przyjemnosc obojgu.... Pozdrawiam i zycze udanego pozycia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze fajna sprawa, będę musiała kupić tym bardziej że niedługo się na wakacje wybieram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obrzydliwe !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomysł z tamponami bardzo dobry, jest dzięki temu higienicznie. Z mężem wypróbowaliśmy w walentynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja tam sie kocham z moja panna jak ma okres,prakytcznie wogole mi to nie przeszkadza tylko czasami mozna posciel lekko pobrudzic.kochamy sie z tamponem w srodku nawet lepiej niz jak nie ma okresu bo tampon wchlania tez sluz i jest lepsze tarcie a jak ma plodne to jest w c*pce bardzo slisko ze mniej ja czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My tez sie rzniemy w okres..krew sie zmyje..ja wlasnie wtedy i zaraz po okresie mam najwieksze chcice a nie w dni plodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki seks to debilizm doskonały! Największym przeciwskazaniem jest możliwość wprowadzenia do narządów rodnych kobiety infekcji bakteryjnej, gdyż wnętrze macicy jest w tym czasie otwartą raną podatną na zakażenie. Poza tym seks w czasie krwawienia nie zapobiega ciąży, o czym nie wiedzą tzw. debilne oślice i osły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam w czasie okresu r****m i sie spuszczam wiec "gosc" nie jeb ze w okres mozna zajsc w ciaze,no chyba ze ktos sie spuszcza jakiegos 5-7 dnia cyklu to wtedy moga przezyc jakims cudem do owulacji.ja sie spuszczam 1,2,3 dnia cyklu potem juz nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×