Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vvvvvvvvvvvy

wspołzyje z chlopakiem

Polecane posty

Gość vvvvvvvvvvvy

od miesiaca..wczesniej byłam dziewica, ale nie czerpe zadnej przyjemnosci z sexu. i w dodatku nie czuje go w srodku.. to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowa suczka
nie. to nie jest normalne. albo on ma rozmiar mini, albo ty masz rozmiar maxi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taka jedna 23
mam to samo, słabo go czuje chcoiaz moze dlatego ze kochamy sie w gumce jak wchodzi bez niej to ejst znacznie lepiej;) na poczatku ejszce wypadał teraz juz nie wypada prawie wcale..ale tez słabo go czuje czasem to nawet nei wiem czy wsadził nawet jak robi minete to nie czuje fakt ma małego!:O co mnei załamuje to tez moj pierwszy facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeej,miałam podobny problem,tylko,że ja jestem po pierwszym i jak do tej pory jedynym razie,bo za bardzo się balam tego co może się zdarzyć. też za bardzo nie czułam. moze stres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taka jedna 23
to tez sa moje pierwsze razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też wypadał. czym to jest spowodowane? boję sie,ze nigdy nie zaznam radosci seksu. a niektórzy się tak tym podniecają,a dla mnie narazie to nic specjalnego :o już bardziej czuje palec. a małego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taka jedna 23
ja mysle ze scianki pochwy musza sie przyzwyczaic podobno po 10 razie dopiero zaczynasz czuc przyjemnosc ja czuje coraz lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znachor z krużewnik
może jestes za bardzo podniecona i jestes zajebiście mokra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak jest za maly
to i po stu razach go nie poczujesz....taka prawda, niestety.... choc radosci z seksu mozna sie uczyc pare lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taka jedna 23
nie starszcie prosze bo o pierwszy facet z któym chce stworzyc prawidzwy fajny zwiazek chyba by to oznaczało ze mam pecha ze trafiłam na zajbistego kolesia z charakteru...a fiuta nie pczuje i nie zaznam dobrego sexu:O chyba bym popdła w nerwice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak jest za maly
no kochana, niestety, taka prawda. Predzej czy pozniej bedziesz szukac przyjemnosci z kims innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzierzaznia
gadanie... za maly... poczytaj sobie niesmiertelna Wislocka, a wszystko zrozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×