Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zrozpaczona brakiem efektów

DIETA 500-600 KCAL-ODCHUDZA SZYBKO, KTO CHĘTNY

Polecane posty

Gość buahahaha
domi9393, przecież to głodówka a nie dieta! Jestem gotowa się założyć, że nawet jeśli schudniesz to kilogramy szybko wrócą. Stosując tę "dietę" Nowy Rok powitasz z obwisłą skórą, wypadającymi włosami, rozdwojonymi paznokciami i osłabieniem, które nie pozwoli Ci wyskoczyć na parkiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bylam na diecie ok 1800 kcal,- 2000 kcal, w 2 miesiace schudlam zdrowo , bez jojo ( po 6 latach mala opomka ) ( czyli 2- kg ). schudlam 13 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba_glodowa
ja chetnie dolacze mialam miec 14 dni glodowki ale co tam moge sprobowac ale w moim przypadku bedzie woda woda woda a jedzenie w ostatecznosci max 500kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi9393
Witam :) jeżeli chodzi o samopoczucie to czuję się dobrze.. na tej diecie byłam już kilka lat temu(schudłam wtedy w 2 miesiace 12 kg)..pierwsze dni faktycznie dają trochę w kość, bo jest się osłabionym..nie ma się co dziwić jak nagle z 2 tys kalorii przechodzi się na 600, organizm doznaje szoku,ale szybko się przyzwyczaja :) nie jest to głodówka..nie trzeba zażerać się wielką ilością kalorii ,żeby mieć siłę i dobre samopoczucie. jeżeli mam być szczera to kiedy jestem na tej diecie i spożywam 600 kalorii to tryskam energią ,mam siłę i chęć do działania. nie przypominam sobie również, żeby kiedykolwiek na tej diecie wypadały mi włosy albo łamały się paznokcie. od lat zażywam leki takie jak magnez czy wit b. wspomagają nasz organizm i chronią przed przeziębieniem itp. ważne, żeby być odpowiedzialnym..nie zależnie od tego czy jest się na diecie czy nie..takie suplementy diety powinno się brać i wtedy nie ma mowy o żadnym wypadaniu włosów czy połamanym paznokciom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a potem wpadniecie w jakas chorobe i bedzie placz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omom
Ja chętnie się przyłącze :) W grupie zawsze raźniej ;) Dziś jestem na pierwszym dniu tej diety :) Moja waga to 63,7 a wzrost 1,64 mój cel to 53 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi9393
omom jak Ci idzie? ja schudłam 2 kg tylko neistety,bo zabierałam się do tej diety tak, że w koncu jestem na niej tak na prawde od ponad tygodnia :< ale mam nadzieje na jeszcze - 13 kg do sylwestra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny co jecie na tych kcal? zeby nie byc głodnym , a zeby nie przekroczyc kcal. co jesc i ile razy dziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi9393
ja sobie rozkładam na 4 posiłki jedzenie, żeby tłuszcza się nie odkładał, aczkolwiek jeden z tych posiłków to kawa z mlekiem sojowym,ale też ma kalorie i zasyca także zaliczam to obowiązkowo do posiłku. u mnie dziś w jadłospisie : pół bułki pełnoziarnistej z kiełbaska z kurczaka , pół serka wiejskiego light z papryka 250 kcal, kawa z mlekiem sojowym 40 kcal, zupa pomidorowa na warzywach z brązowym ryżem i łyżeczką jogurtu greckiego 300 kcal, pół grejfruta 35 kcal ok 625 kcal razem. dziś poszalałam z kaloriami, ale dopadł mnie straszny głód z rana,więc samym serkiem nie najadłabym się :) możecie podać ile chcecie zrzucić,do jakiego czasu i ewentualnie swoje rozmiary ? jestem Ciekawa czy ktoś ma do zrzucenia tyle co ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iguś2222
hej ja mam do zrzucenia 15 kg ale nie koniecznie do sylwestra bo to mi sie chyba nie uda zaczełam w niedziele i wcale nie czuje sie głodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćenka
Kochane żadna dieta nie da wam tak świetnego efektu jak myślicie bez ćwiczeń. A i wyrobicie sobie dobre nawyki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest ktos na takiej diecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgo
witam.tez chce dołączyć.tylko nie wiem co robić w chwilach kiedy gotuje obiad dla rodziny....a gotuje świetnie....a te naleśniczki...jak nie skosztować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×