Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiziaaaaa

POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

hej...jestem z ,oim chlopakiem juz 1.5 roku i od pewniego czasu nam sie nie uklada,, malo sie spotykamy (raz w tygodniu) on mi wczoraj powiedzial ze ma juz dosyc ze jest mu ciezko i moze nie dorósł jeszcze do powaznego zwiazku...ale mowil ze mnie kocha...mielismy sie rozstać ale przykonalam go ze zmienie to zeby bylo lepiej.wiem ze mu na mnie zalezy ale przez czeste klotnie coraz mnie...dzisiaj przyjdzie do mnie co mam zrobic zeby bylo jak dawniej jak sie mam zachowywac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natallkaaaa
porozmawiaj z nim to najlepsze wyjscie spokojnie sam na sam... rozluznij go troche pokaz ze jest dla Ciebie kims waznym... dlaczego widzicie sie tak rzadko swoja droga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on gra w pilke ma tereningi i mecze bardzo czesto w tygodniu ...wraca wieczorem do domu i jest juz bardzo zmeczony i nie ma sily zeby sie ze mna spotkac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natallkaaaa
a ile macie lat?? nie wiem zrob mu jakas niespodzianke moze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 on 20.... a co bys zrobila na moim miejscu...nardzo mi na nim zalezy bo to moj pierwszy powazny zwiaze..pisal mi wczoraj ze jezeli bedzie tak jak kiedys to bedziemy razem...ale co ja mam zrobic...:( jestem zalamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×