Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miodzio 30ka

znalazłabym sobie faceta do seksu, ale boję się chorób, zaangażowania,olania i c

Polecane posty

Gość miodzio 30ka

ciąży :( Czemu kobiety mają tak przerąbane z tym? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet przed 30stą
Przeciw chorobom i ciąży są zabezpieczenia a jasno określone zasady nie pozostawiają miejsca na zaangażowanie. Co do olania, to zależy, jak to rozumiesz. Osobiście uważam, że przynajmniej 3 z 4 wymienionych punktów dotyczą równie facetów. Nie powiedziałbym więc, że kobiety są szczególnie poszkodowane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miodzio 30ka
dziekuję facet za pocieszenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żrubek Zenon
nie bój nic kobieto-znajdź sobie jurnego kochasia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super. Gratuluje że sie szmacisz, w końcu takie jak ty też są światu potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj cipulki
miodzio 30tka daj mail :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma czegoś takiego jak seks bez zaangażowania. po czasie samo przychodzi czy tego chcesz czy nie, z twojej lub drugiej strony.ja własnie jestem w takiej syt... tzn już zakonczyłam tą znajomość...ale ona była coś więcej warta niż tylko seks (byliśmy współlokatorami, rzeczy posunęły się za daleko, on sie zakochał a ja musiałam się wyprowadzić, bo to nie był dobry klimat). po mojej wyprowadzce widzielismy sie 2 razy, seks jak zawsze boski, ale po kilku dniach kiedy sie nie widzielismy, ja chyba zdałam sobie sprawe, ze cos czuje do niego, a tego nie chciałam nie teraz i na pewno nie z nim(nie odzywam sie nie odp nie odbieram tel)... także przemyśl sobie czy masz ochote na ranienie kogoś lub bycie zranioną ... to tak nie działa...któraś ze stron prędzej czy później poczuję więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×