Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gdgdgdgegege

skonczylam studia, zero doswidaczenia, boje sie

Polecane posty

Gość baryłła
aż strach pomyslec, jaka z ciebie będzie nieznosna stara baba za te paręnaście lat - taki prawdziwy, okropny, zrzędliwy babon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie Ty pierwsza nie ostatnia
Głowa do góry :) Większość ludzi przechodzi tę sytuację - dyplom w kieszeni, doświadczenia brak. Jakkolwiek dobra nie byłaś na studiach i tak okaże się, że większości musisz się uczyć od nowa, bo praktyka ma niewiele wspólnego z teorią. Pracodawca też jest tego świadomy! Wie, że zaczynasz od zera. Jedno, o czym pamiętaj - pytaj pytaj pytaj. Jeśli czegoś nie wiesz, jeśli masz wątpliwości czy dobrze zrozumiałaś, jeśli chcesz się upewnić, czy usystematyzować informacje... W przeciwnym przypadku wkrótce będziesz miała parę lat doświadczenia i nadal znikome wiadomości. Możesz albo powiedzieć, że czegoś nie wiesz, albo później to pokazać - proponuję pierwszą opcję ;) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a prawda jest tak ze....
wiekszosc z was i tak pozdycha do emerytury ;) no ale pracujcie na nią, ktos musi utrzymac zlodziei ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdgdgdgegege
chce zglosic sie do urzedu zeby przydzielili mi nalezny mi polroczny staz. czy moge sobie wybrac firme czy zostane gdzies "zeslana" z urzedu i to tam zdecyduja do ktorej firmy mam isc? i jeszcze pytanie - jak juz dostaje sie prace to ile trwa okres probny? tzn na poczatku nie ma sie pojecia o wielu rzeczach wiec ktos siedzi ze mna i mi pokazuje czy jak to jest? bardzo sie denrwuje tego wszytskiego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co w ogole studiowalas
bo jesli pedagogike czy socjologie czy historie czy bibliotekoznawstwo to faktycznie, masz sie czego bac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna28
dlaczego ma sie bac przy takich zawodach?:( ja zaczynam nowa prace w Polsce,w ktorej nie mam doswiadczenia i tez sie bardzo boje...., jak to jest z tym o co pyta autorka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podobaja mi sie takie
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×