Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Najahaje2

Skuteczny lek na grypę - czy ktoś ma jakiś sprawdzony?

Polecane posty

Witam! Mam prośbę, jeśli ktoś z Was mógłby mi polecić jakiś wypróbowany lek dostępny bez recepty, który skutecznie zwalcza objawy grypy, to bardzo proszę o jego nazwę. Wiem, że jest mnóstwo takich preparatów , jednak na pewno macie jakieś sprawdzone, które działają szybko i skutecznie. Z góry bardzo dziękuję za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki kicikota, słyszałam, że tabcin jest bardzo skuteczny, czy pamiętasz może jaka jest cena (mniej-więcej) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Gosia :classic_cool: Spaprało mnie kompletnie a w do piątku muszę być zdrowa :) Dzięki za podpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w opakowaniu jest 12 kapsułek i kosztuje 16 ileś chyba :) bierze się 2 kapsułki naraz nie częściej niż 3 razy na dobę , co 4 godziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chcesz być do piątku zdrowa to nie faszeruj się lekami, które tylko zwalczają objawy, tylko połóż się do łóżka i bierz leki wzmacniające, żebyś jak najszybciej zwalczyła wirusa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najahaje do piatku zdarzysz sie wykurowac :) skoro mas ztyle czasu to polopiryna i do lozka ;) i niech mezu rozgrzeje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, tylko samo leżenie w łóżku pewnie nie wiele da :( A leki wzmacniające to np jakie??? (sorry za moją niewiedzę) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rutinoscorbin lub cos takiego.zapytaj w aptece cos na zwmocnienie.a ja polecam domowy sposob cieple mleko,miod i troche czosnku i wypisc.pomaga.do tego sok z malin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie- mleko z czosnkiem! Czy ktoś jeszcze zna jakieś domowe sposoby???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to robie jeszcze herbate z sokiem malinowym i miodem lub cytryna.polecam jeszcze syrop z cebuli lub miod z mleczu(ale watpie zebys miala ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ogólnie to polecam maść WICK VapoRub, rewelacyjna jest po prostu. Smaruje, nią plecy na noc. Robie to nawet w lecie, od czasu do czasu. I nigdy nie choruje :) Jakoś tak fajnie, się po niej oddycha. A po za tym to moge polecic jeszcze wlasnie, theraflu ponoć dobry, koleżanka stosowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bierz witaminę C i rytynę - uszczelniają naczynia krwionośne i utrudniają wirusom rozprzestrzenianie się (może być rutinoscorbin, ale witaminę C polecam w większej dawce), możesz też brać jakiś preparat z jeżówką purpurową, może to być Echinasal, albo Esberitox, jeżeli masz gorączkę powyżej 38,5, albo niższą, ale bardzo źle to znosisz to weź paracetamol, a jeżeli wytrzymujesz to staraj się jej nie zbijać, organizm przez podniesienie temperatury ciała walczy z infekcją,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za wszystkie bezcenne rady!!! A miód z mniszka owszem robiłam ale jak na złość nie zeszłego roku :( Dzięki jeszcze raz, jesteście niezastąpione!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najahaje to juz wiem 👄 wracaj szybciutko do zdrowka i zajrzyj tu czasami gdzies mnie napewno zlapiesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×