Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość m9kusia

18-nastka

Polecane posty

Gość m9kusia

Podsuńcie proszę jakieś propozycje na 18-tkowe menu.Będzie ok. 20 osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żelkkkkkkaaa mniam żelka
żelki :) zupa z żelek na drugie żelki w sosie żelkowym i żelówkę z żelek ;) nie dziękuj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryzeldaa
o matko na 18-nastce to sie chleje na umor a nie wpierdala. ahh ta dzisiejsza mlodziez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A cos na ciepło?? Na pewno sporo przekąsek, polecam krakersy z masą serową: kostkę miękkiego sera żółtego ścieramy na tarce, 2 żaąbki czosnku, trochę majonezu i łyżeczka muusztardy zeby zlepić masę. Pycha zakąską. Można upiec skrzydełka lub kiełbaski, szaszłyki, jakieś ciacho i gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m9mikusia
Dziękuje za rady, dowcipnym również.A dla ścisłości- nie należę do młodzieży-jestem mamą ,przed która nie lada wyzwanie- 18-nastka syna!! Nie stać mnie na extra spęd na sto osób w najmodniejszym lokalu w mieście. Przyjecie ma być kameralne dla najbliższych.znajomych ew. z osobami towarzyszącymi. Bardzo prosze o mądre rady od bardziej doświadczonych ode mnie i z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m9mikusia
Gizelda czy jak tam twój pomysł mi sie podoba, chetnie go wypróbuję. Dzięki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m9mikusia
Gizula888 miało być Przepraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koreczki, ciemy chleb smarujesz masłem kroisz w kostkę, serek śmietankowy mieszasz ze szypiorkiem i przprawami smarujesz nim plaster szynki, szynkę kroisz w podłużne paski, zawijasz w rulon, nadziewasz na kawałek chleba, na to kawałek ogórka zielonego, posypujesz pieprzem i inne takie na ciepło: ugotowane ziemniaki w łupinach, kroisz na pół, wyciagasz środek, mieszasz go z tuńczykiem z puszki, fasolą czerowaną, kukurydzą, cebulą pokrojoną, łyżką majonezu, wkładasz do łódeczek z ziemniaków i zapiekasz w piekarniku ziemniaczki pieczone w piekarniku plus sosy tosty z różnymi serami, np podpiekasz kawałki bagietki, na to kładziesz kawałek pieczonej papryki i kawałek sera pleśniowego z ziołami, skarpaiasz cytyną, posypujesz pieprzem i do piekarnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze to: kiełbaski zapiekane w cieście francuskim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjkkjjhjkkj
czipsy, paluszki, precelki, krakersy, popcorn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×