Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GERMANISTKA

ROZWARCIE NA 3 PLACE

Polecane posty

Gość GERMANISTKA

Hej Mam pytanie, czy któraś z was ,miała wcześniej rozwarcie na 3 place. Ja jestem w 36 tygodniu i mam takie rozwarcie ale poza tym nic się nie dziej, czasem skurcze, mam nadzieję, że poród będzie szybszy:)) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandrabotox
zjada cie tu zaraz za te place:DS:D:D rozumiem raz sie pomylic, ale drugi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeeeeeeeeeee
ja mialam rozwarcie na 3 palce, ale w 39 tc, w czwartek bylo badanie a w sobote zaczelam rodzic, jakies tam skurcze byly slabiutkie i nieregularne, po prostu wody mi odeszly jak dojechalam do szpitala to rozwarcie na 4 palce i 12h godzin pozniej urodzil sie moj synek zycze szybkiego porodu:) ja sie baaardzo cieszylam z tego rozwarcia, zawsze to troche szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeblee
ja miałam ok 1 miesiąca rozwarcie na 2 luźne palce. Urodziłam na przełomie 38/39tyg, czyli w terminie, ale jednak wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej na 3 cm, rozwarcie na 3 palce to prawie 6 cm, bo to się tak mniej więcej liczy że palec to 2cm ja miałam rozwarcie na 2-3cm już w 36 tygodniu, urodzilam dwa dni przed terminem, a skurcze miałam przez 3 tygodnie(leciutkie takie jak na @)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej kobietki .Kurde ja jestem 25tygodniu ciazy i mam rozwarcie na 4palce masakra:/ lekarz mi zabronil noszenia mojej rocznej corki .Od wczoraj gdzies godzinny 20 mam bole podbrzusza ,a teraz nie moge urodzic ,poniewaz jeszcze pluca sie nie rozwinely .Boje sie .Wizyte mam dopiero za ponad tydzien .Co robic??przy ostatnim porodzie trafilam do szpitala majac 7cm rozwarcia .Akcja byla szybka bo w godzinne urodzilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozwarcie na 4 palce to 8 cm i z takim ja trafiłam na porodówkę. Od chwili przyjechania do szpitala minęło 3 godz. i już tuliłam swoje maleństwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StevBick

Bromocriptine Buy Without Prescription Is Amoxicillin Good For Strepped Throat Easiest Way To Get An Ed Perscription Buy Levothyroxine 125 Mcg Achat Du Clomid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×