Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość realia pracy

nie ma pracy dla mlodych

Polecane posty

Gość realia pracy

rozeslalam setki cv i nic nawet do sklepow zwyklych jestem strasznie zalamana chodze po miescie zostawiam cv gdzie sie da nikt nie dzwoni. mam dos zawodowe 3 lata w biurze i co i nic. zalamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realia pracy
kielce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudysłoń
Mam to samo. Gdyby nie rodzice i ich wsparcie, to mogłabym się iść zabić. Nie chce mi się już nawet rano z łózka wstać. Leżę jak kołek i gapię się w sufit. Rozsyłam cv gdzie się da, ale nic z tego zero odp. Jedynie, że "oddzwonią", ale nigdy tego nie robią. Mam doświadczenie półtora roczne. Pracowałam w mcd i w sklepie więc nic specjalnego. Mam 21 lat i uczę się zaocznie. Nie mam zbyt dużych wymagan. Może być nawet 5 zł brutto i umowa-zlecenie, ale nikt mnie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w Kielcach chyba faktycznie jest ciężko, jak i w całym województwie.... współczuję. U mnie zresztą nie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez jestem z kielc
i mam to samo!! rok czasu szukam pracy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z Wawy. Mówią, że tu jest praca.... gówno jest. Chyba, ze ulotki albo akwizycja, ew. teraz odśnieżanie dachów;) Od grudnia wysłałam ponad 100 cv. Mam 2 letnie doświadczenie w pracy biurowej, roczne w sprzedaży plus dorywczo zlecenia graficzne. Uczę się zaocznie. Gdyby nie szkoła wyjechałabym za granice. Planuję wyjazd na lipiec-wrzesień ale do tego czasu wypadałoby jakoś przeżyć.... Załamka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem z pod Kielc
i szukam pracy od ponad roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaaaaaaaaaaaaaaaa
tez jestem z kielc, i mam ten sam problem;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej, to chyba nie do końca tak jest. Ja dostałam pracę pierwszą po znajomości, ale to była gówniana praca, w branży, która mnie kompletnie nie interesowała. Przesiedziałam tam 5 lat totalnie się nie rozwijając. Ale w końcu udało mi się znaleźć pracę, z której jestem zadowolona, która mi się podobała. Tyle, ze tu też już mi się z różnych przyczyn nie chce pracować. dodam, ze przychodząc do tej branży byłam całkowicie zielona. nie wiedziałam totalnie nic! a teraz pracuję tu 8 miesięcy- chcę odejść....i bije się o mnie kilka firm. wydzwaniają i proponują coraz lepsze warunki. Więc to chyba nie całkiem jest tak, ze nie ma pracy dla młodych- tak jak mówicie. Tylko trzeba umieć zaprezentować korzystkie swoją osobę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez jestem z kielc
kielce sa na przedostatnim miejscu w rankingu jesli chodzi o poziom zycia w Polsce!!!!!!to jest zalosne,zarobki sa najnizsze w kraju w stosunku do cen!!! ja chce w przyszlosci przeniesc sie do innego miasta,masakra poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez jestem z kielc
Tika...ale wczesniej mialas jakies doswiadczenie i znajomsci,a zeby zdobyc doswiadczenie musi czlowieka ktos zatrudnic a niekt nie chce bo sie nie ma doswiadczenia(bledne kolo,tak jest w moim przypadku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realia pracy
wiec widze ze nie tylko ja jestem zalaman. a potem dziwia sie ze mlodzi jada za granice tam przynajmniej dobra kasa jest. dziewczyny mam dosc nawet jak pracowalam wzielam te 1000 zl to zaplacilam szkole rachunki i nawet mi na ciucha nic nie zostalo masakra!!!!!!! a teraz to nawet na rachunki nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realia pracy
a gdzie pracowaliscie w kielcach??? pocieszam sie tym ze w 2012 otworza nowa galerie echo to tam bedzie duzo miejsc pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wystarczy miec 'jakies' doswiadczenie - ale doswiadczenie w dziedzinie i najlepiej na stanowisku o jakie sie ubiega ja kiedys tez szukalam pracy, teraz m.in. rekrutuje u siebie i widze to 2a strone. kandydaci czesto maja takie cv, ze trudno w nich cokolwiek rozczytac - trzeba pisac jaki zakres obowiazkow sie mialo, nie tylko nazwe firmy i wiele innych bledow do tego zawsze jest duzo kandydatow, mniej jesli jest to jakas waska specjalnosc. jesli duzo osob spelnia wymagania to sie wybiera osoby najlepsze i te zaprasza na rozmowy pomyslcie o tymczasowych biurach pracy - tam latwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem z pod Kielc
może i będą ale w galerii zarabia się najniższą i kurde ileż można po sklepikach pracować czy w kebabie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realia pracy
masz racje ale co zrobic, ja naprawde nie wiem co robic panikuje po woli. wszedzie zlozylam cv od sklepow po cpny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realia pracy
dziewczyny gdzie skladacie cv????? gdzie szukacie ofert pracy??? kielczanki prosze o odzew:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem z pod Kielc
Wszędzie i w miejscowych gazetach jak i w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realia pracy
a masz teraz jakas prace czy szukasz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realia pracy
taka prawda ze po moim kierunku nie ma pracy(pedagogika)wiec zlazlam cala sienkiewke wszystko sklepy kawiarnie i nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem z pod Kielc
tak, ale jestem na pół etatu i próbuje to zmienić. Co do Ciebie nei chce Cię dobijac ale faktycznie kierunek kiepski. Moje koleżanki po nim pracują w zupełnie innej branży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głąbie patentowany
spod !!!\ a nie '' z pod ''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×