Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szkal3n

Złote Piaski w Bułgarii

Polecane posty

Gość szkal3n

Hej, znajomi namawiają mnie na wyjazd do Złotych Piasków w Bułgarii. ja nigdy w tym kraju nie byłam i nie wiem czego się spodziewać? Jak tam jest? Czysto, przyjemnie? Konkretnie mamy jechać do hotelu "Luna", oglądałam go na stronie alfastaru ( bo z tym biurem) i szczerze to pięknie wygląda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junnoonna
Bułgaria jest wspaniała! Przepiękne, szerokie plaże, do tego nie jest drogo. Fajne knajpki, można i odpocząć i poszaleć. Ogólnie bardzo polecam. A Alfa Star to dobre biuro. Byłam już z nimi. Wszystko zgrabnie przebiega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkal3n
a gdzie z nimi byłaś? Faktycznie hotele są takie jak na zdjęciach? No i jak się spisują rezydenci? Z tego co ja słyszałam, to się dobrze opiekują turystami, jak było w Twoim wypadku? No i jeszcze jedno pytanie o wycieczki - czy wszystkie są organizowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hynia
Byłam raz w tym miejscu i bardzo mi się podobało. Świetne miejsce na spędzenie wolnego czasu. Pojechałam tam za naprawdę nieduże pieniądze i wydaje mi się, że jeszcze nie raz tam wrócę. Co do biura to alfy jeszcze nie znam, ale jestem na etapie oglądania katalogów (szukam wycieczki na sierpień) i muszę przyznać, że mają naprawdę ciekawe oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruszka_78
Mmm :) Spędziłam tam jedne z fajniejszych wakacji. Ale pojechaliśmy tam ze znajomymi na własną rękę. Teraz jestem już mądrzejsza i zawsze latam z biurem. Nie ma to jak rezydent, który wszystko załatwi, ubezpieczenie, gwarancja. No i jakaś tam zawsze pewność, że jest się z kimś kto za ciebie w jakimś sensie odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnóstwo jest fajnych biur podróży teraz, warto się porozglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasinka nowa
Biur jest całe mnóstwo, ale nie wszystkie są godne zaufania. Jakiś czas temu byłam z takim jednym biurem i zamiast wakacji miałam 2 tygodnie użerania się. Natomiast w lipcu poleciałam już z takim bardziej "renomowanym", właśnie z alfastarem i wszystko było w jak najlepszym porządku. Zapłaciłam i dostałam dokładnie to co chciałam, to co było w ofercie. Co do Złotych Piasków to byłam i miejsce bardzo polecam na słoneczny wypoczynek, nigdzie sie chyba tak dobrze nie bawiłam jak w Bułgarii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×