Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziewczyna z malym biustem

Czy dziewczyna z malym biustem ma szanse na faceta?

Polecane posty

Gość dziewczyna z malym biustem

Takiego, ktoremu sie naprawde spodoba i ktory bedzie ja kochal? Bo mam straszny kompleks na punkcie swojego biustu :(:( Mam tylko A i wydaje mi sie, ze jestem z tego powodu nieatrakcyjna dla mezczyzn :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysoki przystojny onn
sory ale to jest asexualne:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwierz, że faceci nie myślą jedynie o biuście - jego wielkość nie ma absolutnie, żadnego znaczenia w kontaktach damsko-męskich. Piszę to z doświadczeń i obserwacji znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna z malym biustem
Bo facetow zawsze kreca wieksze piersi... a nie chce zeby bedac ze mną marzył o takiej z dużymi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, pierdoly. Jeden marzy o kobiecie z większym biustem, drugi z mniejszym. to jest tak jak z kobietami... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiNkaaa
pewnie że masz !! sama mam biust A tyle że dla mnie to nie było nigdy problemem, oczywiscie chciałabym wieksze piersi ale to niemożliwe więc kocham je takie jakie sa :) nigdy z tego powodu nie miałąm problemu z chłopakami ani potem z facetami zawsze miałąm ich pełno :) teraz choc jestem 14 lat po slubie faceci nadal sie za mna uganiaj a małe piersi nie maja żadnego znaczenia :) Tylko pustak oceni Ciebie całą po wielkości piersi, a takich facetów z pewnoscia nie chcesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allinaali
pewnie ze masz szanse. ja mam super chlopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysoki przystojny onnN
nie znam faceta który by marzył o lasce z małym biustem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkość biustu się nie liczy, ważny jest charakter - popatrzcie na Sami :classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabe wcielonz
pola}skiemu napewno sie spodobasy ŁD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetów bardziej kręci
zgrabna wysportowana figura i sliczna buzia niż cycki poza tym jeśli bedziesz skrzywiona i ciagle myślała że jesteś nieatrakcyjna - to taka będziesz, choćbyś wygladąła jak miss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już tyle było topiców na ten temat. dziewczyny, czy Wy naprawdę nie macie facetom nic do zaoferowania oprócz biustu? normalni faceci marzą o kobiecie, która ma wiele zalet, a biust nie jest tu najważniejszy. ja też mam małe piersi i dzięki temu wstępny odsiew panów, którzy interesują się tylko biustem, a więc do niczego nie nadają w związku, sam się robi :-P i nigdy nie miałam problemów z zainteresowaniem (a dokładniej jego brakiem) płci przeciwnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko... Odpiszę Ci nieco szerzej. Mam 22 lata i biust rozmiaru A. Niedawno na Pudelku :P pojawiła się sesja Kasi Struss czy jak jej tam z odsłoniętymi piersiami. Moje są prawie tak samo małe. Dziewczyna z małym biustem ma szansę na faceta, co więcej... Będzie to facet porządny, który nie szuka przygód na dyskotekach i nie patrzy na kobietę tylko jak na przedmiot, który jest po to, żeby ją przelecieć i przed kumplami pochwalić się nią. Możesz odetchnąć z ulgą, że tacy faceci, bezwzględni, raczej będą Cię omijać. NIGDY nie narzekałam na brak zainteresowania. Zawsze byli koło mnie mężczyźni. I tacy, którzy chcieli być na chwilę i tacy, którzy obiecywali, że już do końca życia będą kochać ;) Pisałam wcześniej o facetach szukających przygód, właśnie się zorientowałam że i mi tacy dwaj się trafili :D I spotykali się ze mną mimo małego biustu i chcieli duużo ode mnie ;) (nie znaczy to, że dostali). Od razu zaznaczam, że jestem dość wymagającą osobą jeśli chodzi o facetów, także w kwestii wizualnej. Ci, którzy chcieli się więc ze mną spotykać musieli być na poziomie - i z charakteru i z wyglądu. Dziś od roku jestem zaręczona... A niedawno nagle kilku "byłych" odezwało się z prośbą o spotkania ;) Tylko raz w życiu zdarzyło mi się, żeby facet bezpośrednio powiedział, że mam mały biust. Było to na imprezie, był to facet koleżanki. Na jego stwierdzenie odpowiedziałam "i co z tego?" i odwróciłam się. Po tym spytał mojej koleżanki z ponoć wielkim wrażeniem, czy ja mam w ogóle jakieś kompleksy :D I nagle zapałał do mnie wielką sympatią a na wspólnych zdjęciach bardziej był do mnie przytulony niż do swojej kobiety :D Z tego wynika, że to my same, swoją postawą pokazujemy innym jak mają nas traktować. Co do reszty mojego wyglądu, to jestem wysoka 174cm i szczupła 50kg (aż za szczupła niestety!). Podobno mam ładną buzię, bo pracowałam jako fotomodelka, modelka, tancerka w klubach oraz różnymi drogami trafiłam na parę konkursów piękności, w tym miss polski, gdzie udawało mi się zdobywać różne mniej lub bardziej ciekawe miejsca... To nie do przechwalania się, tylko pokazania, że nie biust jest istotą rzeczy w oczach fajnego faceta, tylko całokształt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet 25 lat
Drogie Panie, jestem zwykłym typowym facetem dla mnie kobieta z małym biustem jest bardziej atrakcyjna niż kobieta z dużym. Mam dziewczynę jesteśmy razem 3 lata, jesteśmy zaręczeni planujemy ślub, Ona ma mały biust ale jak zacząłem się z Nią spotykać nie interesowało mnie to. Tak więc kobieta z małym biustem ma takie same szanse na faceta jak z dużym, to tylko zależy od faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fddfdfdfd
Dziewczyna ze zdjęcia jest po prostu za chuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fddfdfdfd
Dziewczyna ze zdjęcia jest po prostu za chuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet 25 lat
Jeżeli nie jesteś, tak strasznie chuda jak ta dziewczyna z tego linku to owszem, ja zwracam uwagę w pierwszej kolejności na uśmiech i oczy, potem włosy(kolor, fryzura, długość), cera (czy buzia zadbana, czy ma piegi, czy używa dużej ilości podkładu, czy fluidu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet 25 lat
Jeżeli nie jesteś, tak strasznie chuda jak ta dziewczyna z tego linku to owszem, ja zwracam uwagę w pierwszej kolejności na uśmiech i oczy, potem włosy(kolor, fryzura, długość), cera (czy buzia zadbana, czy ma piegi, czy używa dużej ilości podkładu, czy fluidu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet 25 lat
Jeżeli nie jesteś, tak strasznie chuda jak ta dziewczyna z tego linku to owszem, ja zwracam uwagę w pierwszej kolejności na uśmiech i oczy, potem włosy(kolor, fryzura, długość), cera (czy buzia zadbana, czy ma piegi, czy używa dużej ilości podkładu, czy fluidu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bcvb
oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet 25 lat
Jeżeli nie jesteś tak chuda jak ta dziewczyna z linku to owszem. Jeśli masz odwagę pokaż jakieś swoje zdjęcie i powiem Ci co myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet 25 lat
Jeżeli nie jesteś tak chuda jak ta dziewczyna z linku to owszem. Jeśli masz odwagę pokaż jakieś swoje zdjęcie i powiem Ci co myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet 25 lat
Jeśli masz dość odwagi pokaż swoje zdjęcie i Ci powiem co sądzę o Tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet 25 lat
Jeśli masz dość odwagi pokaż swoje zdjęcie i Ci powiem co sądzę o Tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×