Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aloara

seriale, które was w ogóle nie wciągnęły

Polecane posty

Gość aloara

jakich seriali obejrzeliście tylko 1-2 odcinki? ja tak miałam z majką i pierwszą miłością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfghgfhgfhgfh
pierwsza miłosc, brzydula, majka, moda na sukces :D , wszystkie brazylijskie tasmowce. teraz z "telenowel" ogladam w miare regularni tylko barwszy szczescia. za to sciagam notorycznie chirurgów i house'a :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierwsza milość na polsacie
Pierwsza miłość... ten serial nudny jak flaki z olejem to kompletne dno, razem z tymi ich dialogami, akcjami, i osobami w nim grającymi... aktorami ich nie nazwę, bo może jeden na pietnastu ma szkołe aktorska... reszta to amatorzy, którzy przeżywają swoje 5 min. Tego tasiemca nie trawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyspa harpera moda na sukces i
te majki srajki infantylne serialiki o niczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakraaaaaaa
Majka, Brzydula, Magda M, Moda Na Sukces, M jak Miłość, Pierwsza Miłość, Samo Życie, Ojciec Mateusz, Plebania... Z polskich seriali oglądam (lub oglądałam) tylko Barwy Szczęścia, Na Dobre I Na Złe, 39 i pół i czasem Klan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony ołówek
Oprócz tych najczęściej wymienianych: Złotopolscy, Siedlisko, Dom, Adam i Ewa, Londyńczycy, Dom nad rozlewiskiem, Tango z aniołem, Teraz albo nigdy, Zostać Miss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Mnie jakoś wyjątkowo od początku drażniło Na dobre i na złe, ta konstrukcja fabuły, postaci od początku mi nie pasowała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie nie wciągnęła mnie Brzydula,Pierwsza miłość, Samo życie, Zagubieni-nie oglądałam już od 2giego sezonu, Moda na sukces i Majka-ale tego to nawet nie póbowałam oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa i jeszcze ten serial z tvn-u, w którym grała Zmuda-Trzebiatowska-nie pamiętam tytułu, kompletnie mnie do siebie nie przekonał, wszystko tam było super i fantastyczne-aż do przesady:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nvhg
Rybitwa,chodzi Ci o Teraz albo nigdy,beznadziejny serial :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie nie wciągnęły
Califirnication Trawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliope55
Brzydula wcale mnie nie wciagneła nie ogladałam po za dwoma odcinkami. które obejrzalam twierdzilam ze to bagno nie serial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghj
Prison Break telenowel latino czy polskich nie ogladam w ogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia870
Pierwsza miłość A te uwielbiamLubię: Ally MacBeal Szpital na peryferiach Autostradę do nieba Batmana Kości Boston Public Brzydulę Betty Columbo Chirurgów Criminal Minds Czarodziejki Czas honoru Czego się boją faceci Dempseu& Makepease na tropie Daxter Detektyw Monk Dollhouse Dom nad rozlewiskiem Dom Saddama Doręczyciel Dowody zbrodni Drużyna A Eastwick Flash Forward Friends Fringe Gotowe na wszystko Herkules Hung Jedenasta godzina Jericho Magnum Majka Merlin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiamLubię: Ally MacBeal Szpital na peryferiach Autostradę do nieba Batmana Kości Boston Public Brzydulę Betty Columbo Chirurgów Criminal Minds Czarodziejki Czas honoru Czego się boją faceci Dempseu& Makepease na tropie Daxter Detektyw Monk Dollhouse Dom nad rozlewiskiem Dom Saddama Doręczyciel Dowody zbrodni Drużyna A Eastwick Flash Forward Friends Fringe Gotowe na wszystko Herkules Hung Jedenasta godzina Jericho Magnum Majka Merlin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukaaaaaaaaammmmmmm
Najgorsze seriale według mnie: Brzydula Niania Złotopolsy Klan M jak milość Graczykowie Rodzina zastępcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wogóle
powinno byc,co za analfabeta :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaaaa haaaaaa
dexter true blood

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serialeseriale
''barwy szczęscia'', ''majka'', ''samo życie'', ''rodzina zastepcza'', ''plebania'' ...zreszta cala masa jest tego chłamu :] w zasadzie wszystko oprócz ''na wspólnej'' ,''pierwszej miłości'' i ''m jak miłość''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia 26.
Brzydula do dupy serial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
M jak M :P Barwy szczescia te co sie teraz nowe zaczely Klub szalonych dziewic...co za tytul :o Hotel 52 licencja na wychowanie tyle mi przychodzi na mysli :P a w tej chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyy nie nooo piękne
pierwsza milosc samo zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiele jest durnot ale jest jedno na widok czego dostaje "gesiej skorki" az mnie mdli !! "ŚWIAT WG. KIEPSKICH" tego dna nie da się do niczego porownać !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×