Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zazenowana zyciem

Zrobilam facetowi loda pierwszy raz

Polecane posty

Gość zazenowana zyciem

w zyciu... i co? i mi sie spuscil w buzie...ja pierdziele... ciekawe czy mi uraz zostanie..? w ogole...miala ktoras z was tak? jak sie potem zachowywałyscie? dodam ze to nei jest moj facet i o tym ze zachowalam sie jak szmata tez mi nei musicie mowic jakby co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam nie masz sie czym
przejmować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj biedna .. i co, jest Ci z tym źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XAXAXAhihiahaha
eh obrzydliwi jesteści.Kobieta ma problem a wy o analcu gadacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obmazana supuscinami
no co zrobiłam.Jak sie spuscił powiedziałam ze ide sie umyc.a potem rozmawialismy;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jacie pierdziele
a co myslalas ze wytrysk to fikcja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.\, mam nie smak w ustach jak mam to wziąć do ust ,.. jeśli chodzi o spermę ,..hihi a jak sie Ty z tym czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.\, mam nie smak w ustach jak mam to wziąć do ust ,.. jeśli chodzi o spermę ,..hihi a jak sie Ty z tym czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pffffff.....
Naczelny Cham Kafe obciąga każdemu z połykiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmaragdoweosieddzie
Na drugi raz będziesz wiedziała co Cie czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmaragdoweosieddzie
Ps kant siedź cicho bo pewnie też robiłaś lody żonatemu )))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazenowana zyciem
wow jaki odzew..szkoda tylko ze 99% wypowiedzi jest zbedne.. nie wiem w sumie jak sie z tym czuje... nie potrafie tego okreslic. Tyle ze ciagle o tym mysle. Zaraz po bylam w szoku..teraz mi przeszlo, ale nie wiem jak sie do tego ustosunkowac.. nie dosc ze pierwszy raz to jeszcze z takim finalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmaragdoweosieddzie
Ale co się boisz, nie robiłaś nic dziwnego, a finał w ustach to też żadna niespodzianka powinien być zadowolony że na aż tyle mu pozwoliłaś :). Nikt Cie nie będzie potępiał ani wyzywał, robiłaś tylko loda nikogo przecież nie zabiłaś, no chyba że on nie jest sam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazenowana zyciem
Niby sie wszystko zgadza tylko ze po pierwsze jak juz wspomniałam to byl moj pierwszy raz a dwa ja mu na nic nie pozwolilam... wyplulam. Jakos tak... wydawalo mi sie ze bedzie wiedzial ze zaraz dojdzie. Bo skad niby ja mam to wiedziec :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmaragdoweosieddzie
Zawsze jest pierwszy raz, pamiętaj pilnuj się niech wiedzą że loda nie robisz byle komu i żebyś nie zaciążyła z byle łachem . A to że spuścił Ci się w usta to tylko jego fanaberia, chciał bo ogólnie faceci lubią jak kobieta jest uległa. Jak trochę poćwiczysz to będziesz wiedziała kiedy ma ochotę się spuścić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmaragdoweosieddzie
ja już obrobiłam tyle knag, że wiem kiedy wyjąć jego pałke i przyjąć strzał na cycki albo twarz. To też przyjemne uczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazenowana zyciem
to co to jak mowi ze nie chcial przeprasza itd tzn ze klamal?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmaragdoweosieddzie
Po pierwsze jestem facetem, po drugie nie robię pał nikomu... Niecny typek z niego, przeprosiny były nieszczere doskonale widział kiedy tryśnie ale spokojnie to tylko wytrysk od tego nikt nie umarł :) Ryzyko przeniesienia chorób podczas seksu oralnego jest niewielkie, najczęściej opryszczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidaaa
no chyba ze pakował kogos wczesniej w duupala :) to robi pewien problem, bo prawdopodobienstwo ze umrzesz za 2 minuty jest bardzo duze, jedyne co moze cie uratować to natychmiastowy telefon do mamy, zeby sie pochwalić ze fachowo ssiesz pały,a tak poza tym to hapaj dzide

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno faceci to mogą kontrolować. ale potwierdzone jest to ze facet lubi do buzi *;> ,.. spokojnie ,.po prostu musisz wyczuć kiedy to nadejdzie ,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazenowana zyciem
to ze robicie sobie z tego jaja w jakis sposob mnie podbudowuje :p taa..wyczuje. ciekawe ile jeszcze takich "niespodzianek" mnie bedzie musialo spotkac az zaczne to "wyczuwac"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazenowana zyciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmaragdoweserce
To nic niesamowitego wiele dziewczyn tutaj "robi lody" czy jak kto woli uprawia seks oralny a nawet połyka nasienie. Tyle że one takie "speciały" rezerwują dla stałych partnerów, zawsze to jakaś forma nagrody / oddania. Jak są razem dłużej to ma jej każdą dziurkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmaragdoweserce
Pamiętaj szanuj się i nie rób wszystkiego z byle fagasem , niech najpierw zasłuży postara się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazenowana zyciem
no ok, ale moze przynajmiej o tym wczesniej wiedza :p a dla mnie to ze to robie juz bylo jakims tam przezyciem.. a teraz jak sie jeszcze dowiaduje ze zrobil to z premedytacja...no niefajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×