Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dusia009

Dieta mż i więcej ruchu. Kto ze mną? RAZEM SIĘ UDA!!!

Polecane posty

Gość dusia009

Hej! Tak jak większość z Was, chcę schudnąć. Nie będę pisała o tym, jak to się stało, że przytyłam, bo po prostu nie chcę wracać do przyszłości. Pół roku temu urodziłam dziecko, ale nie będę się usprawiedliwiać ciążą, bo to bez sensu. Braku ruchu nie chcę usprawiedliwiać brakiem czasu, bo pół godziny dziennie każdy z pewnością może wygospodarować. Chcę schudnąć dużo, bo aż 20 kg. Wiem, że tego nie da się zrobić w miesiąć, ani nawet w pół roku. Nie obchodzi mnie to. Ja po prostu postanowiłam zmienić się, zacząć o siebie dbać, jeść mniej i zdrowiej. Ustaliłam konkretne zasady. 1. Pić dużo wody, 1,5l dziennie. 2. Nie jeść fast-foodów i słodyczy (to najtrudniejsze będzie) 3. Pić zieloną herbatę i wodę z cytryną. Nie słodzić. 4. Więcej się ruszać. Mam płytę ćwicz i chudnij (aerobik). Co najmniej pół godziny dziennie. 5. Dbać o siebie. 6. Jeść ciemne pieczywo. Motywacja: być zdrowszą podobać się sobie i innym ps, to musi być super uczucie usłyszeć : SCHUDŁAŚŚŚ Mam 77 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusia009
piszcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiek 266
jestes jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba jdnak przejde na jakas diete...:0 Probowalam rbic to co ty teraz bedziesz robila ale skutkow nie widac bylo moze jedynie to ze lepiej sie czulam..:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. ja tez założyłam swój temat, bo od dzis zaczynam nowe życie:) Chce zgubić 6 kg;) a jak bedzie 7 to tez super:) Dołączam do Was;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MŻ i WR to najlepszy sposób na pozbycie sięzbędnego balastu. Trzymam za Was kciuki dziewzczyny:) p.s. a usłyszeć słowa "schudłaś!" to najprzyjemniejszy komplement :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie już nawet nie zależyna tym by dużo schudnąć ale by się ujędrnić. Kiedy chodzę moje uda wyglądają jak z galarety ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moja nosi
hej dziewczyny moge sie przylaczyc?? chce schudnac 5-7 kg niestety przytyło mi sie bo za bardzo dojadam po córce i jem bardzo pozno kolacje czesto ok polnocy. jestem na diecie 3 dni jutro sie zwaze czy chociaz schudlam z 10 deko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×