Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Austrorob

Owlosieny misiek

Polecane posty

Gość Austrorob

Hi dziewczyny Co sadzicie o pulchnych owlosionych facetach. Lubicie takich czy trzeba będzie się golic i schudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zomg
Trzeba będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Austrorob
Ale czemu czy już nie ma kobiet co kochają takich jak ja dlaczego swiat się zmienił kiedyś powiedzmy w 18 wieku byłbym rozchwytywany mam pozycje pieniądze i nawet jestem przystojny niektóre nawet mówią ze piękny a i tak samotność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zomg
Swiat sie zmienil. Mezczyzni tez nie zwracaja uwagi na naturalne kobiety. Kobieta musi byc szczupla, piekna, wymalowana, dobrze ubrana. Stare czasy nie wroca. Jesli jednak jestes przystojny tak jak mowisz, to nie powinienes miec problemow ze znalezieniem kobiety. Nawtet jesli masz kilka kg za duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A moim zdaniem wystarczą tylko pieniądze (dużo pieniędzy) i będziesz przebierał w dziewczynach ;D w tych czasach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Austrorob
No ja nie mam wygórowanych potrzeb w sprawie wyglądu a i tak sam może mi tak mówią żeby mnie pocieszyc. przez to wszystko jestem nieśmialy mam 27 lat 8 lat temu miałem dziewczynę nie wyszło i tak samotnie kręci się to moje życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Austrorob
Powinny kochać mnie a nie pieniądze jak wogole kochać można rzecz dla mnie to nie pojete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dla mnie też jest to dziwne i nie pojęte, ale w tych czasach podobno tak jest, masz kasę to jesteś "kimś" ja na swoim przykładzie mogę powiedziec, że masz narzeczonego, który nie wygląda jak Leonardo DiCaprio i nie jest super bogaty, kocham go za coś innego :) I życzę Tobie żebyś znalazł swoją drugą połowę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Że mam narzeczonego (miało byc).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmaragdoweserce
Pieniądze i pieniądze to dwie różne rzeczy, trzeba nie tylko mieć ale i je pomnażać a nader ważne umieć wydawać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smierdziell
a za co konkretnie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Za to, że jest przy mnie kiedy tego potrzebuję i wtedy kiedy nie potrzebuję w sumie też. Za to, że umie mnie słuchac i ze mną rozmawiac. Za jego poczucie humoru. Za to, że mi ufa. Za to, że robi pyszne śniadanie, obiad i kolację też. Za to, że chodzi ze mną na zakupy. Za to, że czuję się przy nim bezpieczna. I za wiele więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×