Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Potrzebuje

Pożyczka bez papierów?

Polecane posty

Gość Potrzebuje

Witam gdzie najlepiej wziąć pożyczkę ale gdzieś gdzie nie wymagają papierów z pracy o dochodach itd. Pracuje na zlecenia po kilka dni i do nstp firmy. Tak wiecej zarabiam niz w jednej firmie na umowę o prace ale przez to dokumentu o zatrudnieniu nie mam. Mozna gdzies wziac bez papierów pożyczkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ferniczek
nie ma takiej opcji, co w sumie jest logiczne, skoro nie możesz udokumentowac dochodu dla banku nie jestes wiarygodny... pozostaje Ci provident niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W Polbanku
W Polbanku dają kredyt na PIT-11. Spróbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbuj tu: Gotówkowe pożyczki społecznościowe online. Pożyczasz gotówkę na dowolny cel lub zarabiasz inwestując w aukcje pożyczek. Oprocentowane od 1% do 20%, kwota pożyczki od 500 zł do 25 000 zł. Zero wymaganych dokumentów by wziąć pożyczkę. Pożyczkobiorca z polecenia dostaje 10 zł na start wchodząc z tego linku: https://kokos.pl/?ppk=4b13e4514064e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zega
Tam mozna tez inwestować kase. Fajna rzecz mozna zarobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korzystałem kiedys wszystko fajnie poszło. Nadal mam tam konto na wrazie czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiu szpitala nie lubi
A ja tam inwestowałem i troche wyslalem bo na procent większy niz w banku pożyczyłen a gosc spłacił przed czasem wiec wyslalem duzo i z krótkim terminie. Wakacje byly ustawione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiu szpitala nie lubi
Mialo byc zyskalem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hm hm
Najlepiej od znajomych podpisać umowę i beda pewni ze oddasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na kokosie tylko straciłam, sami nieuczciwi, do dzisiaj nie odzyskałam kasy, mimo, że ponad rok minął, nigdy więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natura lnie
To odda w naturze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natura lnie
Wiesz zależy jak trafisz ale pożyczkę mozna wziac bo inwestować rzeczywiście troche ryzyko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bulba bi
Pożyczkę kiedys dostałam spłaciłam ale na 1procent nikt nie da.lepiej dac kilka wiecej to szybciej dają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idz do księdza
Bo ksiądz ma to ci da ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morea
Co wy znow od tych księży chcecie. Nietolerancja wszedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diaboł
Chuj w dupe pasożytom i tyle kurwa. Albo nie oni to lubia :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddsdsds
lepiej tak nie rob jak pozyczka to tylko bank znana instytucja bo potem znajdziesz jakies ogoszenie dowala ci odsetki nasla gangstera i do konca zycia sie nei wyplacisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pies im lizał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ifilia
Księża to nie pedały tylko pedofile ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ifilia
Zreszta o bym piszecie dziwny post.miały byc pożyczki a sa księża. Wszedzie sie wcisną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I jak
Brał tam ktos ta pożyczke juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×