Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

CV widoczne pracodawcom

Polecane posty

Gość

Czy któraś z Was dziewczęta korzysta z portalu gdzie można zostawic swoje CV po to aby potencjalny pracodawca mógłby je zobaczyc? Jak myślicie, czy to się sprawdza? Czy jest skuteczne? Czy któraś z Was została zatrudniona dzięki takiemu portalowi? Proszę o odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nikt nie korzysta? Co z Wami, myślałam, że właśnie to forum mi pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A ja na nieszczęście muszę szukac pracy, i stosuję wszystkie dostępne możliwości do jej znalezienia, ale jakoś kiepsko idzie.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam na pracuj pl. i na infopraca i wysłałam 34 CV na infopraca i tylko 1 osoba się odezwała po czym byłam na rozmowie i proponowała mi 5 zł. za godz. więc nie zgodziłam się bo jestem grafikiem po studiach a na pracuj.pl nikt się nie odezwał bo pracodawcy płacą za ściągane Cv dowiedziałam się sama jak weszłam na pracodawców. Wiam nie wiem co ci doradzić zawsze można sprubować dać , ja dałam ale nic do dziś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tak właśnie, oni aby zobaczyc czyjeś CV muszą za to zapłacic, w sumie uważam, że to dobrze bo nikt kto naprawdę nie szuka pracownika nie będzie płacił za to, żeby oglądac CV i jaja robic. Moim zdaniem portale na których szukający pracy może za darmo jej szukac, a pracodawcy muszą płacic to są dobre bo nikt nie może dac fałszywego ogłoszenia, tak jak np. na darmowych portalach z ogłoszeniami. Ja również od kilku dni mam wystawione swoje CV na portalu praca.pl i są tylko 3 jego odsłony przez pracodawców. Chciałam wiedziec czy tylko ja mam takie nieszczęście, że nikt do mnie się nie odzywa, ale widzę, że nie tylko ja tak mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zawsze warto wysyłać Cv ja już wysyłam gdzie się da bo potrzebuje pracy ale za 5 zł to nigdy śmiechu warte.Daj sobie jeszcze na infopraca tam możesz obserwować czy ktoś odebrał twoje cv i jak jest zaakceptowane to na bank zadzwonią do Ciebie i poproszą Cię na rozmowę a ten portal na tyle jest dobry że obserwujesz na bierząco co się dzieje i są nawet linki do stron internetowych firmy :) powodzenia !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
I chyba właśnie tak zrobię. Ja niestety na więcej niż 5zł nie mam co liczyc, bo jestem tylko po liceum i szukam pracy w sklepie najlepiej z odzieżą, a tam kokosów się nie zbija :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też się nad tym zastanawiam
Sama zastanawiam się nad tym. Mam zostawione CV na wielu portalach, ale odsłony są sporadyczne, na pracuj.pl wcale co mnie dziwi, że tak reklamowany portal, tyle ogłoszeń dziennie i sporo z nich mnie interesuje. Niestety nie ma odzewu ani na wysłane CV, ani na to zostawione w bazie. Zdarzają się odzewy na ogłoszenia, ale mimo iż pisze wyraźnie w jakim zawodzie szukam, to są to oferty do przedstawicielstwa, telemarketingu itp., a to mnie nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewunia11
ja kiedys zostawilam na kilku ale jak zaczeto mi przysylac reklamy, smsy z reklamami to sie wypisalam. zreszta, ktory pracodawca szuka na portalach skoro na jedno miejsce kazdego prawie stanowiska jest po kilkadziesiat osob:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikakaka
zreszta na tyvch portalach to i tak same beznadziejne ogloszenia, zreszta chyba jak wszedzie:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam na jobexpress.pl, gazetapraca.pl, pracuj.pl, profeo.pl, infopraca.pl nikt sie nie odezwal a wyslalam z 200cv:( ale nic, jesli sie nikt nie odezwie to na poczatku maja wracam do polski na stale w ciemno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×