Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marta345

Wieczna ochota

Polecane posty

Gość marta345

Hello. Czy to normalne, że mam wiecznie ochotę na seks?? Z czego to wynika ? Mogłabym to robić codziennie! Mój facet czasami wysiada, a ja mogę i mogę... On oczywiście jest zachwycony, ale gdy skończy to możemy to zrobić dopiero następnego dnia. A JA MAM OCHOTĘ JUŻ PO 2 GODZINACH. Coś ze mną nie tak, prawda? ;) Zawsze taka byłam! 21 l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dobrze ci wróżę jak twój facet może dopiero na następny dzień Poszukaj takiego a naprawdę jest takich dużo że mogą też po dwóch godzinach jak są w podobnym wieku do twojego a nawet po wytrysku dalej im stoi i możesz się "bawić " do czasu aż nazbiera się sperma do następnego wytrysku.Jesteś jak najbardziej normalną kobietą i ciesz się tym bo dużo kobiet ma z tym problemy spowodowane wychowaniem ,stresami, itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta345
No trochę przesadziłam.. czasami zdarza się, że robimy to tego samego dnia, ale po jakimś czasie (raz zdarzyło się nawet 8 numerków jednego dnia). Ale on się uśmiecha i mówi, że go zamęczę. Fakt, coś ze mną nie tak :P!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta biologicznie jest tak ustawiona że gdy akceptuje partnera to chce w podświadomości zapłodnienia a facet wytrysku Te różnice powodują u normalnych kobiet potrzebę stosunku a u faceta szybkiego wytrysku w pochwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta345
Oo :) No właśnie, bo często zdarza się i tak, że po 10 min on ma już ochotę skończyć. A na początku naszego współżycia mógł nawet 40-50 min ;) czyli chyba oboje chcemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ma ochote 24 na 24 i mój facet najpierw robi mi minetkę tak z godzinke aż mam 10 orgazmów i póżniej mnie rznie jak chce... i powiem że do rana min wystarcza...a rano znowu i wieczorem też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phiinbjkvhkjl
raz sie zdarzylo 8 numerkow- no to gratuluje, u mnie 8-10 to co 2-3 dzien sie zdarza... a weekendy to juz w ogole :) a twoj facet jest jakis nie teges, normalnie facet moze po chwili, moj konczy i z tylko sie do niego przytule a znow mu stoi i nie znamy sie od wczoraj( 12lat) wiec wspolczuje... aha a ty ok :) ja tez mam ciagle ochote ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta345
Oj, to chyba wolę tak jak jest teraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TYMczasowy_NiCkt
A mnie tam wystarcza raz na 2-3.......miesiące. I jest O.K. Zmęczony nie jestem i zawsze mam ochotę :-) Chociaż teraz to dopiero za 17 dni, 8 godzin i 34,33,32,31,30,29.......sekund.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×