Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość szukam porady

dobra protetyka wrocław- ktoś zna?

Polecane posty

Gość szukam porady

Szukam "na gwałt" dobrego protetyka, muszę zrobić koronę jedynki , najpierw zapewne nieco ją podleczyć ,ale na pewno wstawić , ugryzłam koronę w trakcie jedzenia i bardzo mi się śpieszy, wstyd po ulicy chodzić :( Niestety Pani doktor która mi robiła koronę już nie prowadzi praktyki ,więc szukam kogoś z polecenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podbijam temat ja również poszukuję dobrego protetyka. Pomóżcie proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na gwałt to www.omnident.pl mają z******tego protetyka. Po wypadku rowerowym byłem bez dolnych jedynek, Najpierw zrobili tymczasowe a potem konkretne mocne korony plus jeden implant, pełen wypas do dzisiaj się trzyma a to było 6 lat temu, nawet nie bardzo dbam a ponoć trzeba a i tak się trzyma no i nie bulisz aż tak dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja teraz szukam jakiegoś naprawdę porządnego bo muszę mieć robioną koronę. No i w miarę taniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że jeżeli chodzi o protetykę to nie ma co patrzeć na cenę tylko szukać jak najlepszego specjalisty. W końcu ma zrobić coś co będzie służyło latami i co będzie wizytówką jak otworzy się usta. Ja swoją koronę miałam robioną w Consalmed i jestem bardzo zadowolona. Nie przeszkadza ani nie uwiera a do tego wygląda naturalnie i ma idealnie dopasowany kolor (tego obawiałam się najbardziej bo nie mam najjaśniejszych zębów i nie chciałam żeby się wyróżniała). Mojej mamie dentystka zrobiła kiedyś tak że miała grubszą od strony podniebienia i biedna sepleniła więc musiała robić poprawkę. Ale w ogóle ludzie nawet często narzekają na protetyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byle omijac max dent na hallera wszystie zeby tam leczone szlak trafil, raz urwali drucik przy kanalowym i zostawili zab rozlecial sie po 3 latach, omijac takze jesen z punktow na powstancow sl i na kolataja lacznie padlem 1700 zl kilak i kilanscie lat w tyl i dupsko jedyny wyleczony zab 32 lata temu to w vicie i tylko ten jest oki zyuch leczonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam źle dopasowaną górną protezę tak, iż nie mogłam jej nosić. W przychodni www.apexcentrum.pl uzyskałam fachową pomoc. Oprócz tego, Pani stomatolog wyleczyła mi wszystkie ubytki w dolnej szczęce, które w poprzedniej poradni były przewidziane do usunięcia. Polecam wszystkim znajomym tę szczerze dbającą o pacjenta poradnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Implanty po wstawieniu zachowują się normalnie. Trochę mi zajęło zanim się przyzwyczaiłem, ale nie wyobrażam sobie reszty życia spędzić z ruchomą protezą... Gabinet Maxdent przy Hallera profesjonalny i na poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że śmiało w tym temacie mogę polecić Wam http://smile.expert/ mają szeroki zakres usług, a siedzibę mają na grota Roweckiego. Bardzo przyjazna atmosfera i pomocni specjaliści, sprawdźcie ich koniecznie bo naprawdę warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zadowolona z opieki i podejścia w gabinecie www.margo-stomatologia.pl taka spokojna atmosfera i fach w ręku działają na mnie bardzo kojąco przez co nie stresuję się wizytą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balcerzak
Super protetyk jest w Tychach, jeśli masz jak dojechać - pytaj o Małgorzatę Żak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Obecnie protetyka to jeden z najpewniejszych zawodów o jakich moglibyśmy sobie pomyśleć. Zęby dla każdego są wizytówką i jeżeli są zdrowe,śnieżnobiałe i zadbane to wpływa to pozytywnie na nasz wizerunek. Zachęcam do przeanalizowania artykułu na ten temat jako sposób na pogłębienie swojej wiedzy w tym kierunku -> http://simplysense.pl/innowacje-w-protetyce/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kris

We Wrocławiu na Szczytnickiej w przychodni EnelMed protetyk Agnieszka Podgórska, robiłem 2 korony, wszystko super przebiegło, polecam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronka

Jak dla mnie najlepszy protetyk jest w Dąbrowie Górniczej w przychodni Atut. Jestem zdania, że do dobrego protetyka warto nawet dojechać nawet kilkadziesiąt kilometrów dla super efektu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

stomatologia na olszewskiego 21 ma dobrych protetyków. polecam, robią dobrą robote 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×