Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Denima188

Hotel 52

Polecane posty

Gość Denima188

Podoba wam się? mi nie... takie to wszystko sztuczne, wyuzdane. Taka druga wersja "Penjonatu..." z tym, że 100x gorsza. Bo tamten miał swój niepowtarzalny klimat, spokój, ale teraz najwyraźniej liczy się jedynie komercja, drogie i bogate wnętrza i prostackie zachowania. Ten serial jest jakiś taki... pomieszany, pogmatwany, dziwnie nakręcony. Postacie beznadziejnie przedstawione, bo skupili się jedynie na tych "gościnnych" a powinni najpierw przedstawić główne, które będą występowały "na codzień". Może obejrze jeszcze z jeden odcinek, ale ten pierwszy jakoś mnie nie przekonał, takie pomieszanie z poplataniem + prostackie teksty, już wolę "Pierwszą miłosć" przynajmniej jest na luzie i można się pośmiać a tutaj jedynie pseudo-błyszczace bogactwo. Blee, mam dosyć juz tego typu seriali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloara
ja nie oglądałam, nie podobały mi się zapowiedzi w tv i wkurzały mnie reklamy w radiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest nawał seriali. Reklamują: Licencja na wychowanie Klub szalonych dziewic Apetyt na życie Usta usta Po jakimś czasie wymyślą nowe, tak będzie zawsze. Hotel 52 nie podobał mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmiiikkkkkkkkaaaaaaaaaa
"hotel 52" jest odpowiednikiem brytyjskiej wersji "hotel babylon" a nie zadnego pensjonatu pod róza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi sie podoba
Fajnie się zapowiada, lubię jak każdy odcinek opowiada o czymś innym. I nie ma on nic wspólnego z "Pensjonatem..." przynajmniej mi się nic nie skojarzyło. Raczej brytyjski serial" Hotel Babylon" Zobaczymy co będie dalej trzeba dać mu szansę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oololololololo
ja uwielbiam hotel babylon, zobaczymy czy ta nasza wersja bedzie chociaz troche tak dobra jak oryginal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale zjevbstwo
żenua , Samojłowicz była żałosna , i te pseudo bogactwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adi_P
szkoda czasu na ogladanie tego filmu badziew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denima188
Być może to jest bardziej podobne do "Hotelu Babylon: nie wiem, nie oglądałam... Skojarzyło mi się z 'Pensjonatem" bo w końcu tam też mieszkali ludzie, przyjeżdżali ze swoimi problemami i kazdy odcinek był o czymś innym... ale tamto mnie urzekło tą prostoą, a to jest zwykła komercja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kiedy byl pierwszy odcinek
bo myslałam ze to dopiero dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Lesław Żurek wystąpi w następnym odcinku, będzie śmiesznie. Jest w czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegroooooooooooooooooooooooo
usta usta są zaje*** ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
obejrzalam pierwszy odcinek w necie i mi sie podobalo,chetnie zobacze kolejny.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hotel52
e-cinka ty to nic nie robisz tylko seriale ogladasz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanki Czacza
A mnie na razie się podoba. Podoba mi się osoba Artura:) Skoro jesteśmy w temacie seriali - wie ktoś dlaczego wczoraj nie było Szminki w wielkim miescie na TVP1? Zmienili czas emisji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hotel52
widzialam w programie tv ze byla o 23, ja niestety zasnelam i nie obejrzalam:( o 22 byl jakis talkshow:O bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
skad taki wniosek? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanki Czacza
hotel52 dziekie, no to dojebali, ten swietojeb pospieszalski zawsze byl po, to faza, nie wiem kto bedzie ogladal w srodku tygodnia o 23;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hotel52
e-cinka bo jak przegladalm fora roznych serialach to prawie na kazdym sie wypowiadasz wiec musisz je ogladac. Fanki Czacza dokladnie. mnie tez wkurzylli wczoraj z tym:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanki Czacza
Hotel 52 moze jakims cudem zmienia jeszcze, pierwsza seria leciala w niedziele po 20, a nie wiesz czy jest powtorka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hotel52
no niestety nie wiem, tez bym chciala wiedzie i ja obejrzec. szukalam w necie ale nie ma info:( pamietam ze w niedziele byla ok 20 i przez to sie wciagnelam. pozniej czwartki 22 ok jakos to przezylam ale o 23 to juz za pozno. moze serial ma slaba ogladalnosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
acha ...:D ano cosik tam ogladam po lebkach...miedzy garami ,zakupami i takimi tam pierdolami jak to w zyciu :P...ale wiecej sie wypowiadam niz ogladam ,czesto cos tam leci a ja siedze tylem do ekranu i jedynie jedny uchem slucham :P ,chetnie za to czytam komentarze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
a tak wogole to mam dosc tych starych seriali co trwaja w nieskonczonosc,ciesze sie na te nowe :D hotel 52 mi sie spodobal ,za to szalone dziewice po obejrzeniu kawalka wiem ze tego ogladac nie bede,no moze po lebkach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evangeline Lily..
ten film jest do dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanki Czacza
Hotel52 no mozliwe, moze nawet kobiety nie wiedza, ze jest druga seria, ja po 1 nawet sie zastanawialam czy w ogole bedzie dalszy ciag, a minelo tyle czasu, ze zapomnialam o szmince, az nagle sie okazalo, ze bedzie 2. No nie wiem, moze jakis list do TVP cos zdziala:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hotel 52 ?? druga seria ?? dobrze zrozumialam ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emka2
raczej ta dyskusja o 2 serii dotyczyla szminki cos tam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa...a może stara
jest taki sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z butów mnie nie wyrwało..ale oglądnęłam ze względu na jedną aktorkę której karierę śledzę ...Jej gra aktorska......A z resztą szkoda prądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×