Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ołki....dołki

POMOCY ODRZUCONA REKLAMACJA BUTÓW!!!!!!!

Polecane posty

Wiele osób boryka się z odrzuconą reklamacją... Sama nieraz miałam z tym do czynienia.. Sprzedawcy używają różnych argumentów, by zniechęcić nas, kupujących, do walczenia o swoje prawa... A przecież często wada powstaje nie z naszej winy.. Kiedy sklep odrzuca naszą reklamację zawsze możemy poprosić o pomoc rzeczoznawcę, by obiektywnie ocenił skąd wzięła się wada i dalej może pomóc nam w walce ze sklepem. Można np. skorzystać z pomocy rzeczoznawcy z Bydgoszczy http://wegner-rzeczoznawca.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drzewko5
Ja już trzeci miesiac czekam na pieniadze za zwrócone buty. Najpierw kłamcy pisali, że wysłali dawno już na poczte. poczta odpisała, że już dawno im zwróciła pieniadze bo wysłali na firmowe konto Poczty. A do mnie pisali żeby być cierpliwym. KŁAMCY. Sklep Venezia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenika
Jasne, że jeśli buty są na gwarancji, to należy walczyć. A jeśli się nie uda, to można próbować naprawić albo u szewca albo na własną rękę np. skleić. I tu pytanie do Was, ktoś używał tego kleju Tadam? Jak on się sprawdza przy takich butach? chodzi o to, żeby był w miarę elastyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlenika, TADAM® to klej elastyczny, który dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętków, obcasów, podeszw i cholewek. Aby łączenie było najtrwalsze, w zależności od tego, jak duża powierzchnia podeszwy się odkleiła, ze względu na krótki czas schnięcia kleju, zalecane jest klejenie odklejonych powierzchni po kawałku, aby upewnić się, że zostaną przytwierdzone w całości. Ponadto, wskazane jest przytrzymanie klejonych części dociśniętych do siebie przez dodatkowe 5 minut, bez ruszania butem. Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem. Ekspert marki TADAM www.tadam.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henretka
Jak długo ten klej schnie? Da się jeszcze tego samego dnia założyć takie klejone buty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Henretka, klej TADAM® charakteryzuje się krótkim czasem schnięcia. Klejąc buty wskazane jest przytrzymanie klejonych części dociśniętych do siebie dodatkowo przez 5 minut, bez ruszania butem. Ostateczna siła wiązania zostaje osiągnięta po 3-6 godzinach schnięcia. Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem. Ekspert marki TADAM www.tadam.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość partarycja
Kupiłam Tadam, bo zobaczyłam reklame w telewizji. Mam kilka par takich butów które trzeba skleić i jutro będę się za to brała, ale jak nakładac ten klej? Na jedną czy dwie strony kliejonej powierzchni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TADAM® należy nałożyć tylko na jednej z klejonych powierzchni. Nałożenie kleju na obie oznaczałoby, że będzie go za dużo, co nie sprzyja dobremu klejeniu ani precyzyjnemu wykończeniu łączenia. Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem. Ekspert marki TADAM www.tadam.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość partarycja
Niestety nie miałam czasu na klejenie wiec dopiero teraz się za to biorę. Naszykowałam już wszystko, ale nie wiem jak zabezpieczyć taki klej po klejeniu? Czy Tadam mi nie wyschnie i nie sklei opakowania? Bedę mogła kolejny raz też z niego skorzystać? Chciałabym klejenie rozłożyć trochę w czasie, ale moje ulubione buty czekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henretka
Skleiłam buty wieczorem, dla pewności, zeby dobrze wyschły. Rano nie było śladu, but jak nowy. Rewelacja, i to bez wizyty u szewca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Partarycja, właściwe oczyszczenie dozownika po użyciu jest niezwykle istotne. W tym celu zalecamy użyć ściereczki lub suchego, chłonnego papieru. Zaleca się przechowywać klej TADAM® w suchym i chłodnym miejscu, aby przedłużyć czas jego przydatności. Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem. Ekspert marki TADAM www.tadam.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabiancek
Czy ten klej TADAM można zamówić gdzies on line? Niestety nie wiem w których sklepach stacjonarnie go szukac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Gabiancek, klej TADAM® znajdziesz m.in. w kioskach, sklepach motoryzacyjnych, metalowych, oferujących farby oraz lakiery, marketach budowlanych i sklepach elektrycznych. Prowadzimy obecnie bardzo intensywną dystrybucję, więc powinien być coraz powszechniej dostępny także w pozostałych sklepach. Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem. Ekspert marki TADAM tadam.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No trudno skarpety se włóż do środka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opooo

trzeba uwazac gdzie sie kupuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Hej, moze doradzi mi ktoś co robić,bo jajestem załamana. W marcu kupiłam buciki w PRIMA MODA za 430zł. w lipcu w pracy zauważyłam ze rusza mi się obcas. Okazało się że obcas się odkleił z tyłu. Tak sie wkurzyłam, bo za dwa dni chciałam w nich iść na wesele. Dałam do reklamacji i dostałam info ze reklamacja nie uznana, a rzeczoznawca napisał że uszkodzenie powstało w wyniku zachaczenia. Tylko, że ten obcas oderwał się z tyłu, musiałabym iść cyba do tyłu, żeby nim zahaczyć. Co mogę zrobić, jak się skutecznie odwołać?

W takich sytuacjach najlepiej udać się do własnego, sprawdzonego rzeczoznawcy. Ze swojej strony mogę polecić rzeczoznawców maj, wystawiają szybko naprawdę fachowe i rzetelne opinie. Z nią jak się odwołasz to nie ma przebacz 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×