Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malaw angli

Nie rozumiem was forumowicze

Polecane posty

Gość malaw angli

Piszecie, że tak wam źle.... że nie macie chęci do życia....piszecie ze rok, dwa nie macie pracy albo, że pracujecie za grosze.Zastanawiam się dlaczego??? Boicie się wyjechać do normalnego kraju???Przecież nie musicie całe życie być biedni, to wasz wybór!!!Zamiast żalić się i narzekać zróbcie coś w końcu ze swoim życiem :-) W innych krajach można zarobić godziwe pieniądze nie znając języka, już nie mówiąc o tych którzy go znają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o chryste panie /
srututututu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsgvddffb
bylam, widzialam, spalam na funtach i masz racje, tam bylam robolem, a zylam jak polski prezes, ale .... ;-) nie wszyscy chca cale zycie biegac po magazynie, polu truskawkowym, chociaz widzialam polke w banki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaw angli
oczywiście najpierw jak wyjeżdżasz jesteś zwykłym robotnikiem.Rok szkolisz angielski i pracujesz w biurze lub banku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może niektórzy kochają ten kraj:-P Na początek wystarczy wyjechać do innego miasta:) Ale zgadzam się z tym, że najwięcej narzekają ci, co boją się cokolwiek zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djdkqsmqa
oni wola za grosz epracowac ale uwazac sie za Bog wie kogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaw angli
Do Laury Diaz : uważasz, że skoro wyjechałam to nie kocham Polski! Zdziwię cie, ale kocham swój kraj tylko tam poprostu nie da sie normalnie żyć.Nie każdego stać, by być latami bezrobotnym, ja musiałam wyjechać i nie żałuję.Gdybym została dostałabym depresji od tej bezczynności:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez w
wyjechałam i nie żałuje.Znam świetnie język angielski,mam dobrą pracę, w której mogę się rozwijać... i do biednych nie należę...Pozdrawiam wszystkich bezrobotnych i tych którzy zarabiają 1200 netto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×